Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

DECYZJA PREZESA ZO PZW W JELENIEJ GÓRZE W SPRAWIE ORGANIZACJI ZAWODÓW, WALNYCH ZGROMADZEŃ, SZKOLEŃ I SPOTKAŃ

Odnosząc się do zarządzeń Polskiego Rządu, zaleceń przesyłanych przez władze samorządowe oraz decyzji Prezesa Zarządu Głównego PZW z dnia 11.03.2020 roku związanych z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej Covid-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus), decyzją Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Jeleniej Górze odwołuje się w terminie do końca kwietnia 2020 roku wszystkie zawody okręgowe oraz szkolenia i spotkania, w tym szkolenie dla sędziów zaplanowane na 29 marca br. oraz zawody i szkolenia z udziałem dzieci i młodzieży. Jednocześnie rekomenduje się ograniczenie lub odwołanie w tym terminie zawodów oraz spotkań w Kołach PZW, zwłaszcza tych z udziałem dzieci i młodzieży.

 

Z uwagi na czasowe zamknięcie placówek oświatowych, szczególnie wskazane jest zawieszenie działań podejmowanych w ramach zadań realizowanych przez szkółki wędkarskie w naszym Okręgu.

 

W przypadku podjęcia przez Zarządy Kół PZW uchwał o zmianie terminów Walnych Zgromadzeń Sprawozdawczych, prosimy o bezzwłoczne powiadamianie o tych decyzjach biuro Zarządu Okręgu (e-mail: biuro@pzw.jgora.pl; telefonicznie p. Edyta Malec tel. 75 75 222 46 w. 21, lub 511 954 855).

 

Rzecznik prasowy Okręgu

Paweł Kłobucki

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin