Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

KOMUNIKAT W SPRAWIE SPRZEDAŻY ZNAKÓW I WYDAWANIA ZEZWOLEŃ

W związku z wprowadzonym przez Polski Rząd stanem zagrożenia epidemiologicznego, celem zapobiegania i przeciwdziałania zarażeniom COVID-19, apelujemy do wszystkich skarbników zarządów Kół Okręgu PZW w Jeleniej Górze o bezwzględne stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Zarządy Kół zobowiązuje się do wprowadzenia takich zasad obsługi wędkarzy, aby bezpośredni kontakt pomiędzy skarbnikiem a wędkarzem był ograniczony do niezbędnego minimum (wzorem zasad obsługi interesantów wprowadzonych w urzędach, bankach i innych instytucjach publicznych). Rekomendujemy zakup środków dezynfekujących, rękawiczek jednorazowych oraz maseczek i stosowanie ich podczas obsługi wędkarzy.

 

Dodatkowe środki prewencyjne Zarządy Kół PZW winny wprowadzać wg własnego uznania, potrzeb i uwarunkowań panujących na terenie działania koła. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy kontaktować się z biurem Zarządu Okręgu.

 

Jednocześnie prosimy wędkarzy, aby ograniczyć osobiste wpłacanie składek i pobieranie zezwoleń, poprzez zebranie większej ilości dokumentów od wędkarzy przez jedną osobę i zbiorcze dokonanie formalności u skarbnika zarządu koła.

 

Apelujemy o odpowiedzialne zachowanie i zrozumienie zaistniałej sytuacji,
w trosce o zdrowie własne i innych osób!!!

 

 

Poleć znajomemu