Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

WZNOWIENIE ZAWODÓW WĘDKARSKICH

Informujemy, że na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z dn.29.05.2020 r., Poz. 964) oraz Uchwały nr 436 ZO PZW w Jeleniej Górze z dnia 01.06.2020 r. wznawia się z dniem 6 czerwca 2020 r. (sobota) zawody wędkarskie na szczeblu Kół PZW i WKS naszego Okręgu.


Pełna treść uchwały zawierająca zasady organizowania zawodów w okresie epidemii znajduje się w załączniku.


Zarządy Kół PZW i WKS zobowiązane są do przesłania aktualnych terminarzy zawodów wędkarskich, celem otrzymania pisemnego zezwolenia na organizację zawodów. Informację w sprawie rozgrywania zawodów należy przesłać do biura ZO najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem zawodów. Przypominamy, że rozgrywanie zawodów na łowisku, którego organizator zawodów nie jest gospodarzem, wymaga wcześniejszej zgody właściwego Zarządu Koła.


Celem ułatwienia przygotowania terminarzy na szczeblu Kół PZW i WKS publikujemy w załączeniu projekt terminarza imprez okręgowych, których organizacja zostanie wznowiona od 1 lipca 2020 r.


Przypominamy, że pomimo złagodzenia niektórych obostrzeń podczas zawodów obowiązuje bezwzględny nakaz przestrzegania zasad sanitarnych ustanowionych przepisami państwowymi (tj. maseczki ochronne, środki dezynfekujące i zachowanie 2 metrowego dystansu społecznego).


Obowiązkiem każdego jest dbanie o bezpieczeństwo własne i innych uczestników zawodów!

Poleć znajomemu

Załączniki

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin