Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Ogólnopolski Wędkarski Obóz Młodzieżowy „OĆWIEKA 2020”

W dniu dzisiejszym tj. 18 lipca rozpoczął się w miejscowości Oćwieka (gmina Gąsawa, woj. kujawsko-pomorskie) kolejny Ogólnopolski Wędkarski Obóz Młodzieżowy. Organizatorem wypoczynku jest Rada ds. Młodzieży przy ZG PZW w Warszawie. W obozie biorą udział członkowie PZW w wieku od 10 do 16 lat, w tym sześcioosobowa grupa młodzieży z naszego Okręgu (Tymoteusz, Adrian, Ewa, Agnieszka i „dwóch” Damianów). W imieniu dzieci, rodziców i opiekunów dziękujemy Okręgowej Komisji Młodzieżowej przy ZO PZW w Jeleniej Górze za pomoc w sfinansowaniu wspólnego transportu uczestników.


Obóz potrwa do 31 lipca, a w jego programie są zajęcia teoretyczne z każdej dyscypliny wędkarskiej przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych młodych wędkarzy; zajęcia praktyczne nad wodą (w tym łowienie ze środków pływających) oraz szkolenie z zakresu wędkarstwa rzutowego. Ponadto młodzież będzie miała okazję poznać historię i tradycję regionu, w którym spędza wakacje a w wolnym czasie korzystać z kąpieliska i obiektów sportowych zlokalizowanych na terenie ośrodka.


Wszystkim uczestnikom życzymy aktywnie spędzonego czasu, w koleżeńskiej atmosferze i sprzyjających warunkach pogodowych.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin