Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

POSPRZĄTALIŚMY WOJANÓW

W dniu 26 sierpnia br. (środa) nad zbiornikiem Wojanów odbyły się prace porządkowe, w których udział brali członkowie Koła PZW Jelenia Góra nr 3, strażnicy SSR Powiatu Jelenia Góra oraz pracownicy biura ZO. W ciągu kilku godzin uzbieraliśmy i wywieźliśmy ok. 9 m3 odpadów komunalnych pozostałych po osobach przebywających nad zbiornikiem w celach rekreacyjnych oraz wędkarskich. Sprzątanie miało charakter interwencyjny.


Niestety obraz „wyłaniający się” z hałdy zebranych śmieci jest przykrą wizytówką naszego społeczeństwa. Lenistwo w zakresie pozostawienia porządku po sobie, brak poszanowania środowiska oraz szacunku do innych użytkowników tego malowniczego miejsca wywołuje zażenowanie. Miejmy nadzieję, że rosnąca świadomość konieczności dbania o środowisko u najmłodszych pokoleń wpłynie „otrzeźwiająco” również na starsze roczniki.


Serdecznie dziękujemy bezinteresownym „pomocnikom” naszego sprzątania: pani Halinie z Jeleniej Góry oraz mieszkańcom Wojanowa, którzy wraz z grupą zaangażowanych ekologicznie dzieci rozpoczęły naszą akcję już w ubiegłą niedzielę. Praca, jaką wykonali w części zbiornika od strony „dębowego” cypla jest nieoceniona. Bardzo chcielibyśmy poznać Państwa osobiście.


Kolejna akcja sprzątania Wojanowa odbędzie się jesienią, w terminie weekendowym o czym poinformujemy wcześniejszym komunikatem. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału!!!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin