Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Funkcjonariusze Komisariatu Wodnego Policji we Wrocławiu na kontroli naszych wód

W bieżący weekend na wodach użytkowanych przez Okręg PZW w Jeleniej Górze odbyły się kontrole wędkujących prowadzone przez funkcjonariuszy Komisariatu Wodnego Policji we Wrocławiu. Kontrole, to kontynuacja rozpoczętej w ubiegłym roku współpracy Okręgu z Policją, a jej celem jest wsparcie działań Społecznej Straży Rybackiej na akwenach udostępnionych do amatorskiego połowu ryb ze środków pływających. Była to kolejna i nie ostatnia w tym roku wizyta funkcjonariuszy na naszych wodach.


Funkcjonariusze skontrolowali wędkarzy na zbiornikach Pilchowice, Witka, Złotniki i Rakowice, również tych dokonujących połowu ryb z brzegu. Efektem działań Policji jest kilka upomnień i, niestety, spora liczba mandatów. Mandaty dotyczyły głównie naruszenia przepisów żeglugowych na śródlądowych drogach wodnych.


W imieniu Okręgu PZW w Jeleniej Górze dziękujemy Przystani Żeglarskiej KS Turów oraz OW „Złoty Potok Resort” za udostępnienie obiektów na potrzeby kontroli oraz Koledze Mariuszowi z SSR Powiatu Lwóweckiego za pomoc funkcjonariuszom w trakcie kontroli zbiornika Rakowice.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin