Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZMIANY W PRACY BIURA ZO PZW W JELENIEJ GÓRZE OD 2 LISTOPADA 2020

Prezes Zarządu Okręgu oraz Dyrektor biura ZO PZW w Jeleniej Górze informują, że w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, wprowadza się od 2 listopada 2020 roku do odwołania następujące zasady w funkcjonowaniu biura Zarządu Okręgu:

  1. Ogranicza się osobistą obsługę interesantów – kontakt z pracownikami biura ZO możliwy jest wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową. W szczególnych przypadkach możliwe jest osobiste spotkanie z pracownikiem, ale wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.
  2. Biuro Zarządu Okręgu pracuje w ograniczonym składzie osobowym, w trybie dyżurów
    i pracy zdalnej.
  3. Wszystkie dokumenty związane z działalnością organizacyjną Kół PZW, w tym dokumentację finansową należy przesyłać pocztą (za wyjątkiem Kół z powiatu jeleniogórskiego, które dokumenty mogą składać osobiście, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pracownikiem księgowości).
  4. Zawiesza się obsługę kasową w biurze ZO – wszelkie operacje wpłat i wypłat będą realizowane w formie przelewów bankowych.
  5. Odwołuje się wszystkie zaplanowane w biurze Zarządu Okręgu spotkania i posiedzenia.

 

Wszystkich pracowników oraz interesantów obowiązuje stosowanie się do aktualnych przepisów i wytycznych w zakresie sanitarnym, w tym zasłaniania ust i nosa, stosowania środków dezynfekujących i odkażających oraz zachowania dystansu od innych osób.

 

Adresy mailowe i numery telefonów dostępne są na stronie internetowej Okręgu pzw.org.pl/jeleniagora w zakładce „Dane kontaktowe”.

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin