Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Bezpłatne zezwolenia na amatorski połów ryb w Okręgach Strefy I

Informujemy, że z uwagi na obowiązującą sytuację związaną z epidemią COVID-19 oraz konieczność stosowania się do reżimu sanitarnego nie jest prowadzona w Kołach PZW dystrybucja bezpłatnych zezwoleń dla wędkarzy zrzeszonych w Okręgach PZW tzw. Strefy I.


Zezwolenia na amatorski połów ryb w wodach Okręgów PZW w Zielonej Górze, Wałbrzychu, Legnicy i we Wrocławiu można pobierać poprzez platformę pzwjeleniagora.eparki.pl. Zezwolenia dostępne są w zakładkach:

  • „dla zrzeszonych w PZW Jelenia Góra/Składki członkowskie podstawowe i okręgowe pełne wszystkie wody, metody i środki pływające” lub
  • „dla zrzeszonych w PZW Jelenia Góra/Składki członkowskie ulgowe i okręgowe pełne ulgowe wszystkie wody, wszystkie metody i środki pływające”


Zezwolenie internetowe zabezpieczone jest indywidualnym kodem QR. Pobierając zezwolenie należy podać imię i nazwisko, numer karty wędkarskiej, numer legitymacji członkowskiej oraz numer zezwolenia macierzystego Okręgu na 2021 rok (lub numer transakcji w przypadku zakupu e-zezwolenia).


Zezwolenia dostępne są zarówno dla wędkarzy wnoszących składki drogą elektroniczną poprzez platformę pzwjeleniagora.eparki.pl, jak i dla wędkarzy opłacających składki w tradycyjny sposób. Przypominamy, że warunkiem korzystania z bezpłatnego zezwolenia na wędkowanie w Okręgach Strefy I jest wniesienie pełnej składki na ochronę i zagospodarowanie wód!!!


Podczas amatorskiego połowu ryb wędkarz zobowiązany jest posiadać przy sobie kartę wędkarską, legitymację członkowską oraz zezwolenie na amatorski połów ryb. Przypominamy, że we wszystkich Okręgach obowiązuje rejestracja połowu ryb, w rejestrach stanowiących integralną część Zezwolenia.


 

Poleć znajomemu