Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zakup składek członkowskich na 2021 rok drogą elektroniczną

Informujemy, że istnieje już możliwość zakupu składek członkowskich Okręgu PZW w Jeleniej Górze na 2021 rok drogą elektroniczną poprzez platformę pzwjeleniagora.eparki.pl.

Odnośnik do platformy znajduje się na stronie Okręgu w zakładce „E-ZEZWOLENIA” http://www.pzw.org.pl/jeleniagora/cms/15393/_e_zezwolenia

Za pomocą platformy możliwe jest opłacenie składki członkowskiej ogólnozwiązkowej oraz składek członkowskich na ochronę i zagospodarowanie wód, zarówno podstawowych, jak i ulgowych (w tym wniesienie składek przez osoby, które miały przerwę członkowską w PZW - składki członkowskie z wpisowym).


Platforma pzwjeleniagora.eparki.pl umożliwia również wnoszenie składek i opłat przez cudzoziemców i osoby niezrzeszone, a także składek i opłat okresowych. Platforma nie umożliwia opłacania składek przez osoby nowo wstępujące do PZW oraz opłacania wyłącznie składek na ochronę i zagospodarowanie wód (nie dotyczy porozumień dwustronnych ze składką 100 zł).


Regulamin sprzedaży online zezwoleń Okręgu PZW w Jeleniej Górze znajduje się w zakładce REGULAMIN https://pzwjeleniagora.eparki.pl/uploads/parki_regulamin_pzwjeleniagora_pl.pdf


Wędkarze z opłaconymi składkami członkowskimi na 2021 rok, w tym pełną składką członkowską na ochronę i zagospodarowanie wód mają możliwość pobrania bezpłatnych zezwoleń na amatorski połów ryb wędką w wodach Okręgów Strefy I tj. Okręgu PZW w Zielonej Górze, Wałbrzychu i Legnicy oraz we Wrocławiu. Zezwolenia znajdują się na platformie w zakładce:

  • „dla zrzeszonych w PZW Jelenia Góra/Składki członkowskie podstawowe i okręgowe pełne wszystkie wody, metody i środki pływające” lub 
  • „dla zrzeszonych w PZW Jelenia Góra/Składki członkowskie ulgowe i okręgowe pełne ulgowe wszystkie wody, wszystkie metody i środki pływające”

Zezwolenie internetowe zabezpieczone jest indywidualnym kodem QR.


Przypominamy, że warunkiem korzystania z bezpłatnego zezwolenia na wędkowanie w Okręgach Strefy I jest wniesienie pełnej składki na ochronę i zagospodarowanie wód!!!

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin