Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podsumowanie sportowego roku 2013

Aktualności | 2013-11-06 | Publikujący: Jelenia Góra im. JW. 2773

Podsumowanie sportowego roku 2013

                                   DRODZY  PRZYJACIELE!

 

 

          Nadszedł czas podsumowania sportowego roku 2013, który jak i poprzednie obfitował w ilość rozegranych spotkań.

Zacznijmy więc od tego, że od kwietnia, kiedy to rozpoczynaliśmy nowy sezon co miesiąc spotykaliśmy się nad wodą, by w atmosferze prawdziwie koleżeńskiej rozegrać zawody spławikowe. I nie o zażartą walkę tu chodzi, ale o koleżeńskie spotkanie nad wodą, wymianę informacji, gdzie aktualnie „bierze” ryba, czy też jakie są najnowsze metody połowu, zanęty i przynęty. Wymiana doświadczeń, koleżeńskie rozmowy i wspólne wypicie nad wodą kawy czy herbaty powoduje nawiązanie  bliskiej, przyjacielskiej atmosfery.  To ona sprawia, że nasze szeregi wciąż rosną.

         Rok 2013 jest rokiem szczególnym dla członków naszego Koła, bowiem mija 30 lat jak istniejemy. Te lata pozwoliły wpisać się dużymi zgłoskami w historię Okręgu Jeleniogórskiego PZW. Członkowie naszego koła aktywnie uczestniczyli w pracach Zarządu Okręgu, Okręgowego Kapitanatu Sportowego, a Prezes Koła – kolega Zbyszek Celencewicz pełni obowiązki Komendanta Miejskiego i Powiatowego Społecznej Straży Rybackiej. Nasi członkowie również aktywnie uczestniczyli w przedsięwzięciach organizowanych przez Zarząd Okręgu.

         Dziś, kiedy dokonujemy podsumowania rocznej działalności z duma możemy powiedzieć, że zrobiliśmy wiele, by podtrzymać nasze dobre tradycje łączenia naszego środowiska. Po ostatnich zawodach, które zakończyły sezon wędkarski 2013  staw którym się opiekujemy  amknęliśmy  do wędkowania.

Tak więc mijający rok uznajemy za udany i z niecierpliwością czekamy czy zbliżającą się zimę  ktura pozwoli nam nareszcie na zorganizowanie tak lubianych przez nas zawodów podlodowych.  Mamy cichą nadzieję, że się uda.

                                                          Andrzej Musiał

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.