Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podlodowe zawody już za nami!

Aktualności | 2014-02-02 | Publikujący: Lubań "Miasto"

W niedzielę nad stawem Uniegoszcz numer 1 mimo dodatniej temperatury grupa śmiałków wzięła udział w rywalizacji o tytuł podlodowego mistrza koła PZW Lubań Miasto. Triumfatorem został Cezary Rosikoń, który uzbierał 818 punktów.

W niedzielę nad stawem Uniegoszcz numer 1 mimo dodatniej temperatury grupa śmiałków wzięła udział w rywalizacji o tytuł podlodowego mistrza koła PZW Lubań Miasto. Triumfatorem został Cezary Rosikoń, który uzbierał 818 punktów. Na tą zdobycz złożyły się same jazgarze. Pozostałym uczestnikom zawodów także brały popularne kostyrze brały także pozostałym. Wyjątek trafił się Ryszardowi Nocuniowi, który złapał płotkę. Drugą pozycję z dorobkiem 560 oczek wywalczył Józef Wójcik. Najniższy stopień na podium zajął Andrzej Undro, zdobywca 378 punktów. Dalsze lokaty przypadły Ryszardowi Nocuniowi, Barbarze Rosikoń, Mieczysławowi Zającowi, Józefowi Marasowi i Mirosławowi Stępniowi.

Najlepsi otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. - Najważniejsze, że zawody w ogóle mogły się odbyć. Lód pod nogami nie trzeszczał i był bezpieczny. Dopisały także ryby. Choć nieduże, to brały bardzo dobrze - skomentował zawody wiceprezes ds. sportu Mieczysław Zając.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin