Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dzień Dziecka 2014 za nami!

Aktualności | 2014-06-01 | Publikujący: Lubań "Miasto"

Kilkudziesięciu zawodników wzięło udział w tegorocznych zawodach z okazji Dnia Dziecka, które wspólnie z kołem PZW Lubań Miasto zorganizował PZW Wiarus Lubań i Koło przy ZK w Zarębie. W przeciwieństwie do ubiegłorocznych zawodów dopisała pogoda. Jak na zamówienie cały czas świeciło słońce!

Impreza od samego rana nad stawem Uniegoszcz nr1 przebiegała w sympatycznej atmosferze. Najmłodszych wędkarzy dopingowali najbliżsi. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, ale najlepsi zaciekle walczyli o miejsca na podium. Podobnie jak w ubiegłym roku ryby po złowieniu były mierzone, a następnie były wypuszczane do wody. - Rośnijcie i pozdrówcie rodziców! - krzyczały dzieci. Szczęśliwcy złapali okazy, które mierzyły kilkaset centymetrów! Ostatecznie triumfował Tymoteusz Rzepa, który na podium wyprzedził Igora Kownackiego oraz Maję Piotrowicz. Tuż za medalowymi pozycjami znaleźli się Tomasz Teter i Przemysław Nowak. Wymienieni wędkarze otrzymali statuetki, a także nagrody rzeczowe.

Ale nie tylko najlepsi byli nagrodzeni. Już podczas losowania stanowisk dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali upominki. W paczkach znalazły się akcesoria wędkarskie, słodkie napoje, słodycze oraz owoce. Nie zabrakło też okolicznościowych koszulek, czapeczek oraz pamiątkowych znaczków. Po zawodach głodni wędkarze i ich towarzysze oraz goście skosztowali pysznej grochówki, którą przygotował ZK w Zarębie. Nie mogło też zabraknąć grillowanych kiełbasek.

Organizatorom było niezmiernie miło, że podczas zawodów swoją obecnością zaszczycili sponsorzy, a także przedstawiciele Zarządu Okręgu Jelenia Góra w osobach Panów Józefa Goszczyckiego i Krzysztofa Rudnickiego oraz Pani Joanny Spychały. - Wierzymy, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie - powiedział prezes koła PZW Lubań Miasto Janusz Pernej.

Na zakończenie dodajmy, że impreza nie mogłaby się odbyć bez sponsorów. Zarządy kół PZW Lubań Miasto, PZW Wiarus Lubań oraz Koło przy ZK w Zarębie serdecznie dziękują Panu Burmistrzowi miasta Lubań Arkadiuszowi Słowińskiemu, Przewodniczącemu Rady Miasta Lubań Panu Marianowi Kwolikowi, a także Jerzemu Bargielowi, Krzysztofowi Jakubiszynowi, Patrycji i Tomaszowi Zawodnym (firma motoryzacyjna), Rafałowi Wolskiemu, Krzysztofowi Chmielewskiemu, Marianowi Markuszewskiemu, Romanowi Jarzębeckiemu, Michałowi Turkiewiczowi, Edwardowi Witeckiemu, Wiesławowi Wypychowi, Andrzejowi Wrześniewskiemu, Henrykowi Frydrychowi, Dariuszowi Drozdowi, Krzysztofowi Piotrowiczowi, Ryszardowi Nieckarzowi i firmie PSS Społem Lubań.


Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się tutaj.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.