Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Było fajnie, super....

Aktualności | 2014-06-09 | Publikujący: Jelenia Góra "Cieplice"

       Było fajnie , super, takie najczęściej padały komentarze gdy kończył się tegoroczny festyn z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez Koło PZW Jelenia Góra- Cieplice. Jak co roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich dzieci. Głównym punktem festynu były zawody wędkarskie. W tym roku zawodnicy startowali w trzech kategoriach. Pierwsza to dzieci do 8 lat, druga to dzieci od 8 do 12 lat, a trzecia to dzieci powyżej 12 lat. Ogółem startowało 44 zawodniczek i zawodników. Warto  również zaznaczyć, że w tym roku gościliśmy reprezentację Koła PZW  z Bolkowa. Przez dwie godziny dzieci walczyły o miano najlepszego w swoich kategoriach. I tak w kategorii do 8 lat zwyciężyli:

 

1.      AMELIA BOGDAŃSKA

2.      JAKUB GMEREK

3.      BARTOSZ ŻOŁYNIAK

W kategorii od 8 do 12 lat zwyciężyli:

1.      JAKUB OLEJNICZAK

2.      WOJCIECH JANKOWSKI

3.      MARCEL WOŁANGIEWICZ

W kategorii powyżej 12 lat zwyciężyli:

1.      KACPER KRUCZEK

2.      KRZYSZTOF DOMAREDZKI

3.      MAŁGORZATA BABIK

       Poza wymienionymi zawodnikami wszystkie dzieci startujące w zawodach zostały uhonorowane nagrodami i upominkami.  Wyróżniono również zawodnika, który złowił największą rybę zawodów- lina ponad 700 gr, a został nim Jakub Olejniczak. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli nagrody dla najmłodszego zawodnika, dla największego pechowca zawodów, dla najbardziej zaangażowanego i najciekawiej ubranego zawodnika.

      W tym roku nowością była  rywalizacji drużyn szkół zgłoszonych do zawodów. W rywalizacji tej zwyciężyła szkoła w Sobieszowie, drugie miejsce zajęła szkoła z Wojcieszyc, a trzecie z Bolkowa.

 

       Po zawodach przeszedł czas na zabawy i konkursy, w których udział brały wszystkie dzieci obecne na festynie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się również dmuchana zjeżdżalnia, która w tym roku była nowością imprezy. Nie zapomniano także o apetytach milusińskich, oprócz obowiązkowego ciepłego posiłku, atrakcją były lody bez ograniczeń ilościowych. Ogółem w trakcie konkursów rozdano około 200 nagród.  W tym miejscu podziękować należy wszystkim sponsorom Festynu, a w szczególności : Piekarnia Podgórzyn –Aleksander Kisły, fundator okolicznościowych koszulek dla dzieci, PHU Joanna i Krzysztof Pross – zanęty i przynęty dla wszystkich oraz wydatną pomoc w organizacji, Centrum Sportu Kolorowa -  Andrzej Rzepisko i Andrzej Żyła- karnety przejazdowe, sklep wędkarski JG. Wyczółkowskiego, Tauron Energia PRO, MDM- FLOR Mariusz Malik, Andrzej Nowak- Opony, Centrum Materiałów Budowlanych- Piotr Domagała i Wojciech Mihlewicz, PPHU AGAPOL-Ryszard Dziubek, firma WAMOS- Grzegorz Konieczko, Firma JADAR S.C. - Adam Balicki i Jarosław Niedzielski, sklep wędkarski Zawa, UZDROWISKO Cieplice oraz Okręg PZW w Jeleniej Górze. Wszystkim wymienionych i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu składamy serdeczne podziękowania i niech nagrodą dla nich będzie uśmiech na twarzach dzieci. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin