Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Składki - archiwum

Zakres i zasady stosowania ulg i zwolnień w składce członkowskiej w 2006 r.

Składki | 2006-02-16 | Publikujący: Okręg PZW w Jeleniej Górze


1. Młodzież nie zrzeszona w PZW do lat 14, może wędkować nieodpłatnie w wodach PZW, ale tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swego opiekuna i w jego obecności. Uprawnienie to dotyczy również współmałżonka członka PZW.


2. Składkę członkowską członka uczestnika uprawnionego do swojego łowiska uiszcza młodzież do 16 lat w wysokości 25% wartości znaku składki członkowskiej. Wysokość zniżki dla członka uczestnika w składce okręgowej, ustalają na terenie swego działania zarządy okręgów.


3. Honorowi członkowie PZW zgodnie z § 9 ust. 3 statutu PZW są zwolnieni ze świadczeń członkowskich za okazaniem legitymacji nadającej tytuł członka honorowego.


4. Członkowie PZW w wieku 16-26 lat są uprawnieni do 50% zniżki w składce członkowskiej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej albo książeczki wojskowej z wpisem o odbywaniu służby zasadniczej.


5. Żniżki w składce członkowskiej z tytułu odznaczeń honorowymi odznakami PZW, ogłoszone w tabeli stanowiącej zał. nr 1, stosowane są po okazaniu legitymacji potwierdzającej nadanie odznaczenia lub wpisu do legitymacji członkowskiej.


6. Zasady stosowania ulg i zwolnień w składce okręgowej uchwalają na terenie swego działania zarządy okręgów.

Poleć znajomemu