Zawody SSR

Aktualności | 2019-09-08 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 03.08.2019 roku, zostały zorganizowane na zbiorniku Kozłowa Góra przez kolegów koła nr 41 Relaks, zawody wędkarskie dla Społecznej Staraży Rybackiej VIII rejonu. Uczestników zawodów przywitał oraz zaproszonego gościa prezesa Zarządu Okręgu w Katowicach kol. Mirosława Iwańskiego, opiekun VIII rejonu kol. Krystian Sowada. W zawodach brało udział 32 wędkarzy, a sędzią głównym zawodów była kol. Jadwiga Pyka. Po cztero godzinnej walce i ważeniu ryb, pierwsze miejsce zajął kol. Krzysztof Karmański z koła 108 Miasteczko ...... więcej

60 lat koła PZW 47 Radzionków

Aktualności | 2019-09-02 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 24 sierpnia, na stawie "GROTA" nr 809, koło PZW nr 47 Radzionków zorganizowało zawody wędkarskie spławikowe z okazji 60-lecia istnienia koła. Zaproszonych gości, w szczególności prezesa Zarządu Okręgu w Katowicach kol. Mirosława Iwańskiego oraz członków koła nr 47, przywitał prezes koła Radzionków kol. Mariusz Rolka. Startowało 33 zawodników, sędzią głównym zawodów był kol. Roman Walter, sekretarzem kol. Piotr Orwat. Po czterogodzinnej rywalizacji i ważeniu ryb, pierwsze miejsce zajął kol. Rafał Biegus z wynikiem 6 ...... więcej

Drużynowe Mistrzostwa Kadetów VIII-go Rejonu

Aktualności | 2019-08-05 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 07.07.2019 r. na zbiorniku "GROTA" w miejscowości Bytom, zostały zorganizowane przez koło PZW nr 47 Radzionków, Drużynowe Mistrzostwa Kadetów VIII Rejonu. Przybyłych zawodników i opiekunów przywitał prezes koła kol. Mariusz Rolka oraz sędzia główny kol. Roman Walter. Startowało 8 drużyn trzyosobowych z siedmiu kół naszego rejonu, podzielonych na trzy sektory. W sektorze "A" pierwsze miejsce zajął kol. Dawid Świerc z koła Miasteczko Śląskie, w sektorze "B" pierwsze miejsce zajął kol. Mateusz Mączka z koła Relaks Piekary ...... więcej

Zebranie Prezesów Kół PZW VIII Rejonu

Aktualności | 2019-07-10 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 06.07.2019 roku koło nr 3 Bytom było organizatorem spławikowych zawodów wędkarskich z łodzi Prezesów, Skarbników i Członków Komisji VIII rejonu. Przybyłych zawodników oraz zaproszonego gościa opiekuna I rejonu kol. Mirosława Winiarskiego przywitał prezes koła nr 3 Bytom kol. Krzysztof Baliński, sędzia główny kol. Kazimierz Delewski oraz opiekun rejonu VIII kol. Krystian Sowada. Zawody trwały od godz. 8.00 do godz. 12.00, a do rywalizacji przystąpiło 21 zawodników. Po ważeniu ryb na wodzie i podliczeniu wyników, ...... więcej

Zawody Prezesów kół I i VIII rejonu

W dniu 05.07.2019 roku, na zbiorniku "Przeczyce" nr 004, odbyły się spławikowe zawody z łodzi prezesów kół I i VIII rejonu, a których to organizatorem było koł nr 3 Bytom.biorących udział w zawodach przywitali opiekunowie rejonów koledzy Mirosław Winiarski i Krystian Sowada oraz sędzia główny kolega Kazimierz Delewski. Opiekunowie wybrali po czterech zawodników którzy reprezentowali swoje rejony w walce o Puchar Przechodni i po czterogodzinnej rywalizacji 27 zawodników która trwała od godz. 16.00 do godz. 20.00, ...... więcej

Indywidualne Spławikowe Mistrzostwa Kadetów VIII Rejonu

Aktualności | 2019-06-24 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 23.06.2019 r. zarząd koła PZW nr 4 Brzeziny Śląskie był orgazizatorem Indywidualnych Mistrzostw Kadetów VIII Rejonu w dyscyplinie spławikowej. Zawody zostały przeprowadzone nad zbiornikiem "ŁĄKA" nr.804, usytuowanego na pograniczu miast Bytomia i Chorzowa. Zawodników oraz rodziców , opiekunów i sędziów przywitał prezes koła nr 4 kol. Piotr Kulisz. Sędzia główny kol. Andrzej Dziwis przedstawił regulamin zawodów i po losowaniu stanowisk o godzinie 8.30 siedemnastu kadetów z pięciu kół naszego rejonu, ...... więcej

Zawody wędkarskie Komisji Rewizyjnej , Sądów koleżeńskich i Rzeczników Dyscyplinarnych kół VIII rejonu

Aktualności | 2019-06-16 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 09.06.2019 roku na zbiorniku "BRZEŹNICA" w Brynku, odbyły się drużynowe zawody wędkarskie Komisji Rewizyjnych, Sądów Koleżeńskich i Rzeczników Dyscyplinarnych Kół VIII Rejonu, organizowanych przez kolegów koła nr 116 Brynek. Sędzią głównym zawodów był kol. Joachim Wieschalka, a zawodników podzielono na trzy sektory. Pierwsze miejsce w drużynie zajęło koło PZW nr 3 Bytom uzyskując 3 punkty sektorowe, drigie miejsce zajęło koło PZW nr 72 Zamet z 10 punktami sektorowymi, a trzecie miejsce wywalczyło koło PZW nr 5 ...... więcej

Drużynowe zawody spławikowe Seniorów VIII rejonu.

Aktualności | 2019-06-01 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 19.05.2019 r. na stawie "ŁĄKA" nr. zb 804 odbyły się Drużynowe Spławikowe Mistrzostwa Seniorów VIII rejonu. Przybyłych zawodników, sędziów i opiekuna VIII rejonu przywitał prezes koła nr 4 kol. Piotr Kulisz. Zawody jako sędzia główny prowadził kol. Andrzej Dziwis, które to trwały od godz. 9.00 do godz. 13.00, a startowało 9 drużyn. Po ważeniu ryb i podsumowaniu wyników pierwsze miejsce zajęła drużyna koła nr 5 Andaluzja w składzie Andrzej Krytowski, Michał Bulka i Adam Gruszka. Drugie miejsce zajęła drużyna koła nr 3 ...... więcej

Młode Talenty - 2019

Aktualności | 2019-05-07 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

W dniu 05.05.2019 roku na zbiorniku "Brzeźnica" nr zb 815 w miejscowości Brynek, odbyły się zawody wędkarskie "Eliminacje Młodych Talentów". Zawodników i opiekunów przywitał V-ce Prezes koła Brynek kol. Żelosko Szczepan, a zawody poprowadził sędzia główny kol. Tomanek Andrzej. Startowało 26 młodych wędkarzy z ośmiu kół naszego rejonu. Pierwsze miejsce zajął kol. Szołtysik Kamil z koła Zamet wagą 6055 gr, drugie miejsce zajął kol. Telęga Fabian z koła Andaluzja wagą 5995 gr, a trzecie miejsce zajęła kol. Krzak Zuzanna wagą 4520 ...... więcej

Życzenia Wielkanocne

Aktualności | 2019-04-18 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, pragnę złożyć wszystkim wędkarzom i ich rodziną życzenia radosnych, pogodnych i rodzinnie spędzonych Świąt Wielkiej Nocy oraz smacznego jajeczka i mokrego dyngusa życzy Opiekun VIII Rejonu Sowada Krystian... więcej