Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Strona Główna

 

 Producenci Ryb wszyscy - Zaproszenie do składania ofert na ryby Jesień 2014 roku ...  więcej  

Strona Okręgu

Pliki załączniki do pobrania Władze Okręgu SSR Okręgu  Zarybienie Wód Napisz do nas
 

                                                                                                        

        Aktualności Okręgu                                                            wyniki zawodów okregowych
              więcej wiadomości                                           zawody Okręgowe 2014 

 

 

 

Zaproszenie do składania ofert na ryby - Jesień 2014 r.

 

Producenci Ryb Wszyscy Zaproszenie do składania ofert Okręg PZW Katowice informuje, żejesienią 2014 r. jest zainteresowany zakupem różnych gatunków ryb na potrzeby własne oraz kół wędkarskich w celach zarybieniowych wód. W związku z czym, proszę składać oferty z podaniem gatunków, asortymentu, średniej masy, terminu odłowu ryb, cen netto....... 

 

 

Rozegrano I Memoriał im. Aleksandra Widziaka

W niedzielny poranek 31 sierpnia 2014 r. na zbiornik licencyjny Bażyna przybyło 35 wędkarzy działaczy społecznych wywodzących się z pobliskich kół rejonu VI z opiekunem rejonu Andrzejem Szczęsnym.   

W tym dniu nie zabrakło przedstawicieli Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z Prezesem Zarządu Mirosławem Iwańskim na czele by uczcić pamięć zmarłego w 2013 roku naszego przyjaciela Śp. Aleksandra Widziaka,

 

 

                                              I Górnośląski Maraton Karpiowy

         

 

 

 

 

 

 

 

 

komisja_mlodziezowa.gif

Okręgowe Mistrzostwa Rzutowe - zmiana terminu zawodów

 

Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW w Katowicach informuje, że Okręgowe Mistrzostwa Rzutowe zostały przesunięte z dnia 20.09.2014 na dzień 27.09.2014. Organizatorem mistrzostw jest Koło PZW nr 52 Siemianowice .kontakt:. siemianowice52@pzw.com.pl

 

 

  

SSR Okręg KatowiceKwartalne szkolenia Komendantów SSR Rejonu VII


Uwaga komendanci SSR Rejonu VII

nastąpiła zmiana terminu szkolenia kwartalnego komendantów SSR Rejonu VII z 04 października na 27 września (sobota)  godz. 09.00 – Rybaczówka Koła Knurów

 

 

 Rozegrano Zawody SSR Rejonu VI

 

W sobotę 30 sierpnia 2014roku najlepsi strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI rywalizowali w zawodach wędkarskich na łowisku Erg. Organizatorem świetnie przygotowanej imprezy było koło PZW nr 102 Żory

 

 

 

 

 

Rozegrano Spinningowe Mistrzostwa Okręgu 2014

 

W dniach 23-24.08.2014 r. na zbiorniku Dziećkowice w miejscowości Imielin odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Okręgu 2014 w kat. seniorów i juniorów.

 

 

 

  

 

Posiedzenie Prezydium ZO z udziałem Członków Honorowych PZW w Okręgu PZW w Katowicach – 21.08.2014 r.

 

W czwartek 21 sierpnia 2014 r. o godz. 7,00 w Dolinie Górnika w Chorzowie rozpoczęło się coroczne spotkanie z Członkami Honorowymi PZW Okręgu w Katowicach połączone ze wspólnym wędkowaniem na akwenie „Dolina Górnika” - sekcji wędkarskiej koła PZW Chorzów. Uczestników spotkania przywitał prezes ZO.

 

 

 

kom_sp.gif

Komunikat OKS- nastąpiły zmiany miejsc i dat rozegrania zawodów I ligi

 

- zawody „Puchar Prezesa” odbędą się 14.09. na Kanale Gliwickim w Niezdrowicach.

- zawody „Puchar Jesieni” odbędą się  21.09. na Odrze w Kędzierzynie Koźlu Rogach

 

 

 

Kolejny dorodny Sum na łowisku Łęgoń nr 624

Wędkarz Tomasz Zatoń członek koła PZW 49 Rybnik wybierając się wspólnie z kolegami na kilkudniowy wypad wędkarski na łowisko Łęgoń nr 624 w miejscowości Odra, nie spodziewał się że złowi pokaźnego Suma, tym bardziej że nastawiony był na połów karpi.

 

 

 

  

 

kom_sp.gif

KOMUNIKAT - Spinningowych Mistrzostw Polski  25 – 28.09. 2014

 

Zarząd Okręgu PZW w Katowicach informuje, że na zlecenie Zarządu Głównego organizuje Spinningowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się  w dniach 25 – 28.09. 2014r.

 

 

 

 

Rozegrano zawody o Mistrzostwo Okręgu Weteranów 2014

 

W dniach 26-27. 07. 2014r. na kanale "Dwory" w miejscowości Oświęcim odbyły się zawody o Mistrzostwo Okręgu Weteranów 2014 zorganizowane przez OKS Katowice. Zawody w dyscyplinie spławikowej przeprowadzono w dwóch turach, startowało 39 zawodników. 

 

 

 

Lipcowe posiedzenie Prezydium Zarządu Okręgu

 

W siedzibie Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach, 23 lipca 2014 r., odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Okręgu.  

Przed rozpoczęciem posiedzenia z-ca gł. księgowej biura ZO w Katowicach  Halina Patalas w zw. z przejściem na emeryturę uroczyście pożegnała się z członkami Prezydium ZO dziękując gorąco wszystkim działaczą za wieloletnią współpracę z nadzieją, że nasze dalsze relacje nadal pozostaną w tak dobrych stosunkach.

 

 

 

 Rozegrano zawody Prezesów Kół i czł. Zarządu Okręgu

 

W niedzielę dnia 13.07.2014r. na rzece Odra w miejscowości Kędzierzyn Koźle Rogi odbyły się zawody Prezesów Kół i Członków Zarządu Okręgu. Zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej zorganizował OKS Katowice. Pogoda jak i frekwencja dopisała startowało 44 zawodników.

 

 

 

 

Komunikat OKS- obniżony poziom lustra wody na rzece Wiśle i Kanale Dwory

 

OKS w Katowicach informuje, że od dnia 04.08. do dnia 31.12.2014, ze względu na prace remontowe elektrowni w Niedzicy, zostanie obniżony poziom lustra wody na rzece Wiśle i Kanale Dwory z poziomu, na stopniu wodnym Smolice, NPP – 219 m n.p.m. do poziomu remontowego 217 m n.p.m.

 W związku z powyższym koła, które dokonały rezerwacji Kanału Dwory na zawody powinny upewnić się czy poziom wody na łowisku umożliwia przeprowadzenie zawodów.

 

 

 

Uwaga Wędkarze! obniżenie poziomu piętrzenia na Stopniu Wodnym Smolice

 

Informuję, że w dniach 04.0831.12.2014 r. na rzece Wiśle na podstawie Decyzji Starosty Oświęcimskiego z dnia 18.06.2014 r. nastąpi obniżenie poziomu piętrzenia na Stopniu Wodnym Smolice celem wykonania prac remontowych i modernizacyjnych przez Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.  

 

 

 

 

Spławikowe Mistrzostwo Polski Kadet, Junior i U23 Kluczbork

 

W miejscowości Kluczbork w dniach 4-6.07.2014 r. na zb. Kluczbork odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Juniorów i Młodzieży w Wędkarstwie Spławikowym zorganizowanych przez Z.O. PZW Opole. Nasz Okręg PZW w Katowicach reprezentowało 14 zawodników. Zawody można uznać za udane , jak co roku nasza młodzież nie zawiodła nasz Okręg. W kategorii U 23 kol.  Białdyga Maciej został Mistrzem Polski, kol. Bąk Maciej zajął wysokie 4 m-ce.

 

 

 


Rezerwacja łowisk na dzień 15.07.2014 


 Rzeki Odry w Rogach k. Kędzierzyna - Koźla, kanału Dwory w Dworach II k.Oświęcimia rzeki Wisły w Jankowicach na zawody sportowe można dokonać telefonicznie lub e-mailem: 

                                                                                                                                                                                                                                  


 Współpraca Zarządu Okręgu z Dziennikiem Zachodnim

 Informujemy, że Zarząd Okręgu podjął współpracę z Redakcją Dziennika Zachodniego, który cyklicznie będzie zamieszczał w sobotnim wydaniu reportaże o tematyce wędkarskiej Okręgu PZW Katowice.

 

 Nowy Cennik - Oferta Telefonii Komórkowej

 

 

 

 

 60 Lat PZW i Okręgu Katowice

60 Lat PZW     60 Lat PZW 60 Lat PZW 60 Lat PZW60 Lat PZW

   

 

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii