Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Strona Główna

 

 Producenci Ryb wszyscy - Zaproszenie do składania ofert na ryby Jesień 2014 roku ...  więcej  

Strona Okręgu

Pliki załączniki do pobrania Władze Okręgu SSR Okręgu  Zarybienie Wód Napisz do nas
 

                                                                                                        

        Aktualności Okręgu                                                            wyniki zawodów okregowych
              więcej wiadomości                                           zawody Okręgowe 2014 

 

 

 

kom_sp.gif


 Lista Startowa - Spinningowe Mistrzostwa Polski 2014

 

Kolorem czerwonym zaznaczono - Brak opłaty startowej

 


 

 

 

Zaobserwowano śnięte ryby na zbiorniku Orzepowice w Rybniku


W sobotę 13 września br.  zaobserwowano na zbiorniku Orzepowice "dzióbkujące" oraz śnięte ryby. Informacja dotarła do nas od wędkarzy, którzy zgłosili ten fakt telefonicznie. 

Informację przekazano Policji oraz Straży miejskiej.

 

 

 

 

Najlepsi z Najlepszych 2014 Zawody o Puchar T. Motowidło

 

Organizowane od kilku lat zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej Najlepsi z Najlepszych o puchar Tadeusza Motowidło rozegrano w dniu 13 września 2014 roku na zbiorniku licencyjnym Mały Gzel w miejscowości Chwałęcice gospodarza koła 74 Niedobczyce.

 

 

 

 

Uwaga wędkarze - Pozyskano nowy zbiornik Ostróg nr 635 położonym w Raciborzu

 

Okręg PZW w Katowicach informuje,  że podpisano umowę z Urzędem Miasta Racibórz na dzierżawę zbiornika Ostróg położonym w Raciborzu przy ul. Franciszka Grzonki i Rudzkiej .


 

 

Rozegrano finał drużyn kadetów rejonów Okręgu PZW w Katowicach

 

W  ostatnią sobotę sierpnia 30.08.2014 na zbiorniku Żabie Doły w Bytomiu na oś. Arki Bożka rozegrany został coroczny Finał Drużyn Kadetów rejonów Okręgu Katowice.  

Z ośmiu rejonów przyjechało wraz z opiekunami 13 drużyn trzy osobowych młodych wędkarzy. Na specjalne zaproszenie przybyła drużyna z Czech Okręgu Ostrawa.

 

 

 

kom_sp.gif


Rzutowe Mistrzostwa Świata w Castingu Szamotuły 2014   [662,13 KB]

 

  62 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym Opole-Gogolin 2014 [729,21 KB]

 


 

 

 

Uwaga wędkarze - : Spinningowe Mistrzostwa Polski - okresowe zamknięcia do wędkowania zbiorników Przeczyce nr 004, Paprocany nr 013 oraz Dziećkowice 009

Okręg PZW w Katowicach organizuje w dniach 26 do 28.09.2014 r.  Spinningowe Mistrzostwa Polski. W związku z tym postanawia się zamknąć zbiorniki Przeczyce nr 004, Paprocany nr 013 oraz Dziećkowice nr 009 do amatorskiego wędkowania w dniach od 26 do 28.09.2014 r. w godzinach od 7.00 do 15.00, celem rozgrywania  Spinningowych  Mistrzostw Polski.

 

 

 

Zaproszenie do składania ofert na ryby - Jesień 2014 r.

 

Producenci Ryb Wszyscy Zaproszenie do składania ofert Okręg PZW Katowice informuje, żejesienią 2014 r. jest zainteresowany zakupem różnych gatunków ryb na potrzeby własne oraz kół wędkarskich w celach zarybieniowych wód. W związku z czym, proszę składać oferty z podaniem gatunków, asortymentu, średniej masy, terminu odłowu ryb, cen netto....... 

 

 

Rozegrano I Memoriał im. Aleksandra Widziaka

W niedzielny poranek 31 sierpnia 2014 r. na zbiornik licencyjny Bażyna przybyło 35 wędkarzy działaczy społecznych wywodzących się z pobliskich kół rejonu VI z opiekunem rejonu Andrzejem Szczęsnym.   

W tym dniu nie zabrakło przedstawicieli Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z Prezesem Zarządu Mirosławem Iwańskim na czele by uczcić pamięć zmarłego w 2013 roku naszego przyjaciela Śp. Aleksandra Widziaka,

 

 

 

komisja_mlodziezowa.gif

Okręgowe Mistrzostwa Rzutowe - zmiana terminu zawodów

 

Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW w Katowicach informuje, że Okręgowe Mistrzostwa Rzutowe zostały przesunięte z dnia 20.09.2014 na dzień 27.09.2014. Organizatorem mistrzostw jest Koło PZW nr 52 Siemianowice .kontakt:. siemianowice52@pzw.com.pl

 

 

  

SSR Okręg KatowiceKwartalne szkolenia Komendantów SSR Rejonu VII


Uwaga komendanci SSR Rejonu VII

nastąpiła zmiana terminu szkolenia kwartalnego komendantów SSR Rejonu VII z 04 października na 27 września (sobota)  godz. 09.00 – Rybaczówka Koła Knurów

 

 

 Rozegrano Zawody SSR Rejonu VI

 

W sobotę 30 sierpnia 2014roku najlepsi strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI rywalizowali w zawodach wędkarskich na łowisku Erg. Organizatorem świetnie przygotowanej imprezy było koło PZW nr 102 Żory

 

 

 

 

 

Rozegrano Spinningowe Mistrzostwa Okręgu 2014

 

W dniach 23-24.08.2014 r. na zbiorniku Dziećkowice w miejscowości Imielin odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Okręgu 2014 w kat. seniorów i juniorów.

 

 

 

  

 

Posiedzenie Prezydium ZO z udziałem Członków Honorowych PZW w Okręgu PZW w Katowicach – 21.08.2014 r.

 

W czwartek 21 sierpnia 2014 r. o godz. 7,00 w Dolinie Górnika w Chorzowie rozpoczęło się coroczne spotkanie z Członkami Honorowymi PZW Okręgu w Katowicach połączone ze wspólnym wędkowaniem na akwenie „Dolina Górnika” - sekcji wędkarskiej koła PZW Chorzów. Uczestników spotkania przywitał prezes ZO.

 

 

 

Kolejny dorodny Sum na łowisku Łęgoń nr 624

Wędkarz Tomasz Zatoń członek koła PZW 49 Rybnik wybierając się wspólnie z kolegami na kilkudniowy wypad wędkarski na łowisko Łęgoń nr 624 w miejscowości Odra, nie spodziewał się że złowi pokaźnego Suma, tym bardziej że nastawiony był na połów karpi.

 

 

 

  

 

 

Komunikat OKS- obniżony poziom lustra wody na rzece Wiśle i Kanale Dwory

 

OKS w Katowicach informuje, że od dnia 04.08. do dnia 31.12.2014, ze względu na prace remontowe elektrowni w Niedzicy, zostanie obniżony poziom lustra wody na rzece Wiśle i Kanale Dwory z poziomu, na stopniu wodnym Smolice, NPP – 219 m n.p.m. do poziomu remontowego 217 m n.p.m.

 W związku z powyższym koła, które dokonały rezerwacji Kanału Dwory na zawody powinny upewnić się czy poziom wody na łowisku umożliwia przeprowadzenie zawodów.

 

 

 

 


Rezerwacja łowisk na dzień 15.09.2014 


 Rzeki Odry w Rogach k. Kędzierzyna - Koźla, kanału Dwory w Dworach II k.Oświęcimia rzeki Wisły w Jankowicach na zawody sportowe można dokonać telefonicznie lub e-mailem: 

                                                                                                                                                                                                                                  


 Współpraca Zarządu Okręgu z Dziennikiem Zachodnim

 Informujemy, że Zarząd Okręgu podjął współpracę z Redakcją Dziennika Zachodniego, który cyklicznie będzie zamieszczał w sobotnim wydaniu reportaże o tematyce wędkarskiej Okręgu PZW Katowice.

 

 Nowy Cennik - Oferta Telefonii Komórkowej

 

 

 

 

 60 Lat PZW i Okręgu Katowice

60 Lat PZW     60 Lat PZW 60 Lat PZW 60 Lat PZW60 Lat PZW

   

 

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii