Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

📤 Skrzynki Pocztowe Kół Okręgu PZW w Katowicach


Strona Okręgu

Pliki załączniki do pobrania Władze Okręgu SSR Okręgu  Zarybienie Wód Napisz do nas

 

 

 

 

Pomoc, oraz dane serwerów SMTP / POP3/ IMAP numery portów, potrzebne do konfiguracji z innymi programami pocztowymi - proszę pisać.

 

W razie problemu z logowaniem proszę otworzyć pełny rozmiar okna skrzynki pocztowej

 

                                                                                                       Administrator

                                                                                                         Jarosław Pawlak

                                                                                           adminkatowice@opzw.webserwer.pl

 

 

 

 Panel Logowania

            Otwórz Pełny Rozmiar Okna Skrzynki Pocztowej       

            

 

 

         

    

 Adresy skrzynek Kół Okręgu PZW w Katowicach

                                     

Nazwa koła PZW

Adres email

 

 

1 Będzin

bendzin1@pzw.com.pl

2 Bieruń Stary

bierun2@pzw.com.pl

3 Bytom

bytom3@pzw.com.pl

4 Brzeziny Śląskie

brzezinyslaskie4@pzw.com.pl

5 Andaluzja

piekaryslaskie5@pzw.com.pl

6 Czeladź

czeladz6@pzw.com.pl

7 Czechowice - Dziedzice

czechowicedziedzice7@pzw.com.pl

8 Bieruń Nowy

bierun8@pzw.com.pl

9 Chorzów

chorzow9@pzw.com.pl

10 Chrzanów

chrzanow10@pzw.com.pl

11 Chrzanów FABLOK

chrzanow11@pzw.com.pl

12 Dąbrowa Górnicza

dabrowagornicza12@pzw.com.pl

13 Gliwice

gliwice13@pzw.com.pl

14 Sośnica

sosnica14@pzw.com.pl

15 Grodziec

bedzingrodziec15@pzw.com.pl

16 Arcelor Mittal - Dąbrowa Górnicza

dabrowagornicza16@pzw.com.pl

17 Imielin

imielin17@pzw.com.pl

18 Jastrzębie Miasto

jastrzebie18@pzw.com.pl

19 Jaworzno Miasto

jaworzno19@pzw.com.pl

20 Katowice Miasto

katowicemiasto20@pzw.com.pl

22 Kleofas

katowicekleofas22@pzw.com.pl

23 Katowice - Bogucice

katowicebogucice23@pzw.com.pl

24 Janów Wieczorek

katowicejanow24@pzw.com.pl

25 Szopienice

katowiceszopienice25@pzw.com.pl

26 Kazimierz Juliusz

sosnowiec26@pzw.com.pl

27 Klimontów

sosnowiec27@pzw.com.pl

28 Knurów

knurow28@pzw.com.pl

29 Dzierżno Duże

dzierznoduze29@pzw.com.pl

31 Kuźnia Raciborska

kuzniaraciborska31@pzw.com.pl

32 Lędziny

ledziny32@pzw.com.pl

33 Libiąż

libiaz33@pzw.com.pl

34 Łazy

lazy34@pzw.com.pl

35 Mikołów

mikolow35@pzw.com.pl

36 Sosnowiec – Milowice

sosnowiec36@pzw.com.pl

37 Mysłowice

myslowice37@pzw.com.pl

38 Mysłowice Brzezinka

myslowice38@pzw.com.pl

39 Olkusz

olkusz39@pzw.com.pl

40 Olkusz Leśnik

olkuszlesnik40@pzw.com.pl

41 Relaks Piekary Śląskie

piekaryslaskie41@pzw.com.pl

42 Poręba

poreba42@pzw.com.pl

43 Pyskowice

pyskowice43@pzw.com.pl

44 Pszczyna

pszczyna44@pzw.com.pl

45 Racibórz Miasto

raciborzmiasto45@pzw.com.pl

46 SGL CARBON POLSKA SA w Raciborzu

raciborzcarbon46@pzw.com.pl

47 Radzionków

bytomradzionkow47@pzw.com.pl

48 Radlin

radlin48@pzw.com.pl

49 Rybnik

rybnik49@pzw.com.pl

50 Rydułtowy

rydultowy50@pzw.com.pl

51 Ruda Śląska

rudaslaska51@pzw.com.pl

54 Sosnowiec

sosnowiec54@pzw.com.pl

55 Sosnowiec - Niwka

sosnowiec55@pzw.com.pl

56 Świętochłowice

swietochlowice56@pzw.com.pl

57 Szczakowa Miasto

jaworzno57@pzw.com.pl

58 Szczakowa Kolejarz

jaworzno58@pzw.com.pl

59 Tarnowskie Góry

tarnowskiegory59@pzw.com.pl

60 Tychy

tychy60@pzw.com.pl

61 Wesoła

myslowicewesola61@pzw.com.pl

62 Wodzisław Śląski

wodzislaw62@pzw.com.pl

63 Wojkowice

wojkowice63@pzw.com.pl

64 Zabrze

zabrze64@pzw.com.pl

65 Zabrze - Makoszowy

zabrze65@pzw.com.pl

66 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zawierciu

zawiercie66@pzw.com.pl

67 przy CMC Zawiercie

zawiercie67@pzw.com.pl

68 Zebrzydowice

zebrzydowice68@pzw.com.pl

69 Huta Bankowa

dabrowagornicza69@pzw.com.pl

70 Będzin Łagisza

bedzin70@pzw.com.pl

71 Międzyrzecze

miedzyrzecze71@pzw.com.pl

72 Zamet Tarnowskie Góry

tarnowskiegory72@pzw.com.pl

74 Niedobczyce

niedobczyce74@pzw.com.pl

76 Fiat Auto Poland

tychy76@pzw.com.pl

77 KWK Zofiówka

zofiowka77@pzw.com.pl

78 KWK JAS-MOS

jastrzebiezdroj78@pzw.com.pl

79 Dąbrowa Górnicza

dabrowagornicza79@pzw.com.pl

80 Milmet-Timken-Premil

sosnowiec80@pzw.com.pl

81 Moszczenica

moszczenica81@pzw.com.pl

82 Łaziska Górne

laziskagorne82@pzw.com.pl

83 Boguszowice

boguszowice83@pzw.com.pl

84 HPR

dabrowagornicza84@pzw.com.pl

85 KWK PARYŻ

bedzin85@pzw.com.pl

86 KWK Śląsk

rudaslaska86@pzw.com.pl

87 SAZAN w Woli

wolasazan87@pzw.com.pl

88 Wolbrom

wolbrom88@pzw.com.pl

89 KWK Staszic

katowicestaszic89@pzw.com.pl

90 Janina w Libiążu przy Tauron Wydobycie S.A.

libiazjanina90@pzw.com.pl

92 KWK Halemba

rudaslaskahalemba92@pzw.com.pl

94 Jeleń w Jaworznie

jaworznojelen94@pzw.com.pl 

96 Czerwionka

czerwionka96@pzw.com.pl

99 przy KWK Ziemowit

ledziny99@pzw.com.pl

100 Siemianowice Śląskie

siemianowice100@pzw.com.pl

101 Bojszowy

bojszowy101@pzw.com.pl

102 Żory

zory102@pzw.com.pl

103 Rogoźnik

rogoznik103@pzw.com.pl

104 przy UMiG Siewierz

siewierz104@pzw.com.pl

105 Silesia Rybnik

rybniksilesia105@pzw.com.pl

106 OSP Dąbrowa Narodowa

dabrowajaworzno106@pzw.com.pl

107 Bukowno 

bukowno107@pzw.com.pl

108 Miasteczko Śląskie

miasteczkoslaskie108@pzw.com.pl

109 Krzyżanowice

krzyzanowice109@pzw.com.pl

110 1-go Maja - Wodzisław Śląski

wodzislaw110@pzw.com.pl

111 Olza

olza111@pzw.com.pl

112 KWK Pniówek

pniowek112@pzw.com.pl

113 Kobiór

kobior113@pzw.com.pl

114 Suszec

suszec114@pzw.com.pl

116 Brynek

tworogbrynek116@pzw.com.pl

118 KWK Murcki

katowicemurcki118@pzw.com.pl

119 Bolesław

boleslaw119@pzw.com.pl

121 KWK Brzeszcze

brzeszcze121@pzw.com.pl

122 Trzebinia

trzebinia122@pzw.com.pl

124 Borynia

borynia124@pzw.com.pl

125 K.W.K Chwałowice

chwalowice125@pzw.com.pl

126 Odra

odra126@pzw.com.pl

                                                                                                

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin