Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mistrzostwa Koła Kęty

 

Mistrzowie 2011

Kat. KADET 1 miejsce Wojtyła Natalia  

2 miejsce Kolber Dominik  

3 miejsce Tobiasiewicz Sebastian  
kat JUNIOR U-18 1 miejsce Sternal Zuzanna  

2 miejsce Oczko Szymon  

3 miejsce Tobiasiewicz Daniel  
Kat JUNIOR U- 22 1 miejsce Oboza Dominik  

2 miejsce Pyrdziak Krzysztof  

3 miejsce Naglik Kamil  
Kat KOBIET 1 miejsce Chrzanowska Małgorzata  
Kat SENIOR 1 miejsce Majkut Tomasz  

2 miejsce Bies Łukasz  

3 miejsce Sternal Stanisław  

Mistrzowie 2012

Kat. KADET 1 miejsce -  

2 miejsce -  

3 miejsce -  
kat JUNIOR U-18 1 miejsce -  

2 miejsce -  

3 miejsce -  
Kat JUNIOR U- 22 1 miejsce -  

2 miejsce -  

3 miejsce -  
Kat KOBIET 1 miejsce -  
Kat SENIOR 1 miejsce -  

2 miejsce -  

3 miejsce xxxxxxxxxxxxxxxxxxx  

Mistrzowie 2013

Kat. KADET 1 miejsce -

2 miejsce -

3 miejsce -
kat JUNIOR U-18 1 miejsce -

2 miejsce -

3 miejsce -
Kat JUNIOR U- 22 1 miejsce -

2 miejsce -

3 miejsce -
Kat SENIOR 1 miejsce -

2 miejsce -

3 miejsce xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Mistrzowie 2014

Kat. KADET 1 miejsce Tobiasiewicz Sebastian


2 miejsce Nycz Mateusz


3 miejsce Kocięcki Damian

kat JUNIOR U-18 1 miejsce Tobiasiewicz Patryk


2 miejsce Wojtyła Natalia


3 miejsce Chrzanowska Magdalena

Kat SENIOR 1 miejsce Cempel Marek


2 miejsce Naglik Piotr


3 miejsce Naglik Kamil

Mistrzowie 2015

Kat. KADET 1 miejsce - Nycz Mateusz


2 miejsce - Tobiasz Konrad


3 miejsce - Mynarski Łukasz

kat JUNIOR U-18 1 miejsce - Chrzanowska Magdalena


2 miejsce - Rządkowski Przemysław


3 miejsce - Wojtyła Magdalena

Kat SENIOR 1 miejsce - Naglik Piotr


2 miejsce - Matejko Mirosław


3 miejsce - Sternal Stanisław

Mistrzowie 2016

Kat. KADET 1 miejsce - Kocięcki Damian


2 miejsce - Jamróz Szymon


3 miejsce - Nycz Mateusz

kat JUNIOR U-18 1 miejsce - Chrzanowska Magdalena


2 miejsce - Wojtyła Natalia


3 miejsce -     

Kat JUNIOR U- 22 1 miejsce -

2 miejsce -

3 miejsce -
Kat SENIOR 1 miejsce - Naglik Piotr


2 miejsce - Tobiasiewicz Patryk


3 miejsce  - Sternal Stanisław

 

Mistrzowie 2017

Kat. KADET 1 miejsce -Nycz Mateusz


2 miejsce -Jamróz Szymon


3 miejsce -
kat JUNIOR U-18 1 miejsce -Chrzanowska Magdalena


2 miejsce -

3 miejsce -
Kat JUNIOR U- 22 1 miejsce -

2 miejsce -

3 miejsce -
Kat KOBIET 1 miejsce -
Kat SENIOR 1 miejsce -Zelek Wiesław


2 miejsce -Bies Szymon


3 miejsce -Kubiś Andrzej