Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

I MEMORIAŁ STANISŁAWA CINALA

Aktualności | 2015-06-19 | Publikujący: Koło PZW Kęty

            I MEMORIAŁ STANISŁAWA CINALA

 

Na zebraniu sprawozdawczym w roku 2014 Zarząd Koła PZW Kęty chcąc uhonorować postać śp. kol Stanisława Cinala za długotrwałą  pracę w Zarządzie Koła oraz wspaniałą  i wytrwałą pracę z młodzieżą podjął uchwałę o wprowadzeniu do  kalendarza imprez sportowych jeszcze jednej imprezy dla młodzieży gimnazjalnej nazwanej jego imieniem "MEMORIAŁ STANISŁAWA CINALA"

 

                         W dniu 12 czerwca  2015 na zbiorniku wodnym „DYRCZONIÓWKA” zarządzanym przez PZW Koło KĘTY rozegrano zwody  "I MEMORIAŁ STANISŁAWA CINALA" w wędkarstwie spławikowym. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny reprezentujące Gimnazjum w Nowej Wsi, Gimnazjum Nr 2 w Kętach, Gimnazjum Nr 3 Kęty Podlesie, oraz Gimnazjum w Witkowicach wraz z opiekunami.  Po krótkim przywitaniu  uczestników zawodów przedstawiono postać, która propagowała wędkarstwo wśród dzieci i młodzieży. Sędzia Główny krótko omówił zasady  zawodów i bezzwłocznie przystąpiono do losowania stanowisk. O godzinie 900 sygnałem dźwiękowym sędzia główny ogłosił rozpoczęcie rywalizacji. Zanęta w formie kul została rzucona do wody z wielkim pluskiem a następnie, każdy zawodnik zarzucił swój zestaw do wody i pilnie wpatrywał się w antenkę spławika. Co i rusz wędki podrywały się do góry a na haczyku srebrzyła się rybka, bardzo delikatnie wyczepione wpadały do siatek. Walka trwała do ostatniej sekundy. Pogoda była wspaniała więc czas  zawodów szybko upływał, nieuchronnie zbliżał się koniec zawodów. Po zważeniu i zmierzeniu złowione  ryby zostały wpuszczone do  wody. Komisja sędziowska przystąpiła do podliczania wyników.  Zawodnicy wraz z opiekunami zostali zaproszeni na gorący poczęstunek.

            Sędzia główny ogłosił oficjalne wyniki w i tak

w kategorii drużynowej

1 - miejsce Gimnazjum Nr 2 Kęty                                          5695 pkt         

2 - miejsce Gimnazjum w Nowej Wsi                                   4315 pkt

3 - miejsce Gimnazjum Nr 3 Kęty Podlesie                          1015 pkt

w kategorii indywidualnej

1 - miejsce Katarzyna ROMIK                                               2475 pkt

2 - miejsce Sebastian TOBIASIEWICZ                                 2060 pkt

3 - miejsce Natalia WOJTYŁA                                              1960 pkt

 

            Najdłuższą rybę zawodów złowiła Magdalena CHRZANOWSKA

            Najmniejszą rybę zawodów  złowił Konrad JURZAK

           

              Burmistrz   pan Krzysztof Klęczar podziękował wszystkim za  wspaniałą rywalizacje do ostatniej minuty   a następnie zwycięzcą wręczył  pamiątkowe puchary i dyplomy.   Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi. Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz zapraszamy za rok mamy nadzieję że liczba drużyn wzrośnie.

 

                        Taka impreza nie mogła by się odbyć bez sponsorów . Serdeczne podziękowania za ufundowane puchary, dyplomy , nagrody rzeczowe oraz gorącego posiłku, dla PZW KOŁO KĘTY , Klubowi WKS TEAM MILO Kęty oraz pani Zofii Cinal  i członkom zarządu  PZW Koło Kęty za pomoc przy zorganizowaniu imprezy.

 

 

 

Tekst i zdjęcia  PZW Kęty  

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.