Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zebranie sprawozdawcze 2015

Aktualności | 2016-03-24 | Publikujący: Koło PZW Kęty

Kęty 2015-12-13

 

 

 

Sprawozdanie Zarządu Koła P.Z.W. Kęty za 2015r

 

 

 

Zarząd Koła odbył 12 posiedzeń, które były protokołowane, kopie protokołów zostały przesłane do Zarządu Okręgu P.Z.W. w Bielsku Białej. Zarząd Koła pracował zgodnie ze Statutem P.Z.W. Wnioski i uchwały podjęte na zebraniu sprawozdawczym w dniu 2014-12-14r były realizowane na bieżąco. Zarząd Koła na swoich posiedzeniach podejmował uchwały w sprawach działalności:   

·       sportowej, szkoleniowej, egzaminacyjnej oraz bieżącej zgodnie z  planem pracy.


Działalność finansowa Koła była zgodna z preliminarzem budżetowym przyjętym na zebraniu sprawozdawczym.


     Na dzisiejszym zebraniu sprawozdania ze swojej działalności w 2015r przedstawią :

-        Komisja Rewizyjna Koła

-        Skarbnik Koła

-        Rzecznik Dyscyplinarny

-        Sąd Koleżeński

-        Kapitan Sportowy vice prezes do spraw sportu

Przedstawiony zostanie również preliminarz budżetowy Koła na rok 2016 do zatwierdzenia w dniu dzisiejszym. W imieniu zarządu chcę podziękować wszystkim uczestnikom zawodów wędkarskich organizowanych  przez Zarząd naszego Koła oraz wszystkim wędkarzom, którzy godnie reprezentowali nasze Koło a zarazem Miasto i Gminę Kęty we wszystkich zwodach na różnych szczeblach i we wszystkich kategoriach.


W imieniu Zarządu P.Z.W Koło Kęty serdeczne podziękowania dla władz lokalnych czyli Burmistrza Miasta i Gminy Kęty pana Krzysztofa Klęczara i podległe mu Urzędy za wsparcie finansowe które, umożliwiło start naszych dwóch zawodniczek w cyklu zawodów spławikowych Grand Prix Polski, zarządowi Okręgu P.Z.W. w Bielsku Białej, sklepu "MARGOT", Gospodarzowi naszego Koła, członkom komisji za rzetelną pracę na rzecz Koła, wszystkim sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju działalności naszego Koła.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.