eOkon posiada największą listę łowisk w Polsce.   Dołącz do bazy największych użytkowników wód w Polsce i kupuj ... więcej

Najaktywniejsi

UDROŻNIENIE KORYTA RZEKI MIERZAWA

Aktualności | 2014-09-20 | Publikujący: Okręg PZW w Kielcach

W dniu 18. 09. 2014 r. dokonano wizji lokalnej przy pracach udrożnienia koryta rzeki Mierzawa w okolicach Sędziszowa. Roboty ziemne prowadzone są zgodnie z decyzją pozwolenia wodnoprawnego, którą otrzymał Świętokrzyski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Kielcach. Roboty ziemne polegają na udrożnieniu koryta rzeki przy mostach na długości ok 30 - 50 metrów po obu stronach oraz faszynowaniu brzegów zabezpieczając ich podmywanie jak również wycinaniu suchych drzew. Pozostała część koryta rzeki nie podlega udrożnieniu a pstrągi i lipienie ...... więcej

Komunikaty | 2014-09-19 | Publikujący: Okręg PZW w Kielcach

eOkonposiada największą listę łowisk w Polsce. Dołącz do bazy największych użytkowników wód w Polsce i kupuj zezwolenia online 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu! WEJDŹ http://www.pzwkielce.eokon.pl" target="_blank... więcej

III - SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE Z CYKLU "GRAND-PRIX" OKRĘGU W KIELCACH ZA ROK 2014

Aktualności | 2014-09-18 | Publikujący: Okręg PZW w Kielcach

W dniu 24. 08. 2014 r. na zbiorniku STARA HUTA w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano III spławikowe zawody z cyklu GRAND-PRIX Okręgu PZW w Kielcach. Organizatorem zawodów było Koło Wędkarskie Ostrowiec-Huta. W zawodach udział wzięło 26 seniorów i 8 juniorów. W kategorii seniorów zwyciężyli: I. Seremet Adam z Koła Ostrowiec-Huta II. Sajkiewicz Bartłomiej z Koła Brzana w Kielcach III. Pożoga Mateusz z Koła Ostrowiec-Huta W kategorii juniorów zwyciężyli: I. Kotaś Piotr z Koła Ostrowiec-Miasto II. Kotaś Wojciech z Koła ...... więcej

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU KIELECKIEGO PZW W WĘDKARSTWIE SPINNINGOWYM-2014

W dniu 14. 09. 2014 r. na zbiorniku WIÓRY rozegrane zostały Mistrzostwa Okręgu PZW w Kielcach w wędkarstwie spinningowym. Organizatorem zawodów było Koło wędkarskie Ostrowiec Miasto, sędzią głównym był Zbigniew Ćwik. Mistrzem Okręgu został kol. Drab Krzysztof z Koła wędkarskiego w Radoszycach, który będzie reprezentował Okręg w zbliżających się Spinningowych Mistrzostwach Polski. II miejsce zajął kol. Kutyła Zbigniew z Koła Ostrowiec Miasto, III miejsce kol. Linertowicz Zbigniew z Koła nr 2 "Amur" w ...... więcej

IV - SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE Z CYKLU "GRAND-PRIX" OKRĘGU W KIELCACH ZA ROK 2014

Aktualności | 2014-09-17 | Publikujący: Okręg PZW w Kielcach

W dniu 14. 09. 2014 r. na zbiorniku w Strawczynie rozegrano IV spławikowe zawody z cyklu GRAND-PRIX Okręgu PZW w Kielcach. Organizatorem zawodów było Koło Wędkarskie nr 1 "BRZANA" w Kielcach. W zawodach udział wzięło 22 seniorów i 8 juniorów. W kategorii seniorów zwyciężyli: I. Adamczyk Janusz z Koła "BARTEK" w Zagnańsku II. Kurkiewicz Artur z Koła "BRZANA" w Kielcach III. Kuzia Kamil z Klubu "TARPON" W kategorii juniorów zwyciężyli: I. Konieczny Bartosz z Koła "ISKRA" w Kielcach II. Lesik Adam z Koła "BRZANA" w Kielcach III. Kotaś Piotr ...... więcej

RZUTOWCY Z KIELC MEDALISTAMI MISTRZOSTW ŚWIATA

Aktualności | 2014-09-08 | Publikujący: Okręg PZW w Kielcach

„Złota” Magda 21-letnia Magdalena Kuza z Buska-Zdroju (RWKS „Skish” Okręgu Kieleckiego PZW), uratowała honor reprezentacji Polski - gospodarzy zakończonych w niedzielę 7 września 2014 r. w Szamotułach 39 Mistrzostw Świata w wędkarstwie rzutowym. Spośród 9 medali zdobytych przez naszą najliczniejszą w historii, 13-osobową reprezentację, 7 medali (2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe) Magda Kuza zdobyła w klasyfikacji indywidualnej, a do zdobycia ósmego, srebrnego medalu w klasyfikacji drużynowej (wspólnie z Aleksandrą Harendą z ...... więcej

Kolejna odsłona rywalizacji rzutowców z Kielc o drużynowe mistrzostwo Polski

Aktualności | 2014-09-01 | Publikujący: Okręg PZW w Kielcach

W ostatni weekend wakacji odbyły się w Inowrocławiu Ogólnopolskie Zawody Rzutowe o Puchar Polski imienia Jerzego Grudzińskiego. Zawody były również ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami świata seniorów, które odbędą się w Szamotułach w dniach 3 - 7 września 2014 r. Z ośmioosobowej reprezentacji okręgu kieleckiego PZW najlepiej spisały się nasze panie. Kobieca drużyna w składzie Magdalena Kuza i Renata Kuza (koło Busko) pewnie zmierza po kolejny tytuł drużynowych mistrzostw Polski. W Inowrocławiu nasze panie zwyciężyły po raz trzeci w ...... więcej

RZUTOWCY Z KIELC ZNÓW GÓRĄ

Aktualności | 2014-08-20 | Publikujący: Okręg PZW w Kielcach

Zawodnicy okręgu kieleckiego PZW zdominowali rywalizację w czasie rozegranych w długi sierpniowy weekend w Gogolinie (okręg Opole) Indywidualnych Mistrzostw Polski w wędkarstwie rzutowym. 9-osobowa reprezentacja naszego okręgu zdobyła 12 medali, w tym 5, tj. połowę z wszystkich możliwych do zdobycia z najszlachetniejszego kruszcu (ponadto 5 srebrnych i 2 brązowe). W ten sposób nasi rzutowcy, po dwuletniej przerwie w latach 2012 i 2013, po raz piąty w ciągu ostatnich 7 lat wygrali klasyfikację medalową mistrzostw pokonując zawodników z okręgów: Białystok ...... więcej

OTWARTE ZAWODY W ŁOWIENIU ODLEGŁOŚCIOWYM-OKRĘG KIELCE

Aktualności | 2014-08-12 | Publikujący: Okręg PZW w Kielcach

Zarząd Okręgu PZW w Kielcach informuje, że Otwarte Zawody w Łowieniu Odległościowym, zaliczane do Grand Prix, odbędą się 14 września 2014 r. na zbiorniku w Strawczynie. Zbiórka uczestników w dniu zawodów o godz. 7,oo na parkingu obok zbiornika. Zawody rozgrywane będą w klasyfikacji indywidualnej w jednej 4-godz. turze, zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego i Regulaminem Okręgowych Zawodów Spławikowych Grand Prix. Zawody są jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskich Zawodów Spławikowych Grand Prix Polski U-14 i U-18 w ...... więcej

Aktualności | 2014-08-01 | Publikujący: Okręg PZW w Kielcach

W dniu 06. 07. 2014 r. na zbiorniku RADZANÓW koło Buska Zdroju rozegrane zostały II spławikowe zawody wędkarskie z cyklu Grand-Pirx Okręgu PZW w Kielcach. Organizatorem zawodów było miejscowe Koło wędkarskie w Busku Zdroju. W zawodach udział wzięło 29 seniorów oraz 8 juniorów. W kategorii seniorów zwyciężyli: I. Krzysztof Waleron z Koła Brzana w Kielcach II. Grzegorz Kazimierczak z Koła Nad Czarną w Staszowie III. Grzegorz Kowalski z Koła Brzana w Kielcach W kategorii juniorów zwyciężyli: I. Piotr Kotaś z Koła w Ostrowcu ...... więcej