Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

POROZUMIENIA 2014 r

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Białymstoku

Porozumienie zawarte na zasadzie wniesienia w macierzystym okręgu składek członkowskich i okręgowych dotyczy tylko wód nizinnych.

 

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Bielsku-Białej

Członkowie zawierających porozumienie Okręgów po wniesieniu w macierzystym Okręgu składki członkowskiej oraz składki na zagospodarowanie i ochronę wód (składka okręgowa) mają prawo do wykupienia 50% składki okręgowej w Okręgu zawierającym porozumienie. Członkowie Okręgu Kielce wnoszą składkę okręgową w wysokości 60- zł na wody nizinne, 70-zł na wody nizinne i górskie. Członkowie Okręgu Bielsko-Biała wnoszą składkę okręgową w wysokości 56-zł.

 

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Chełmie

Porozumienie zawarte na zasadzie wniesienia w macierzystym okręgu składek członkowskich i okręgowych dotyczy tylko wód nizinnych.

 

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Tarnobrzegu
Porozumienie zawarte na zasadzie wniesienia w macierzystym okręgu składek okręgowych. W ramach porozumienia Okręg w Tarnobrzegu udostępnia wędkarzom Okręgu kieleckiego wody obwodów rybackich:

1. rzeki Wisły nr 6 i 7.

2. rzeki San nr 11.

3. rzeki Łęg nr 1.

4. rzeki Czarna Staszowska nr 2.

5. rzeki Trześniówka nr 1.

6. rzeki Sanna nr 1.

7. rzeki Koprzywianka nr 1 /górska/.

8. rzeki Bukowa nr 1 /górska/.

9. Kanał Elektrowni Połaniec

oraz zbiorniki:

1. Staw "Wąsik" gm. Baranów Sandomierski.

2. Motyczne Szlacheckie gm. Zaleszany.

3. Ślama gm. Zaleszany.

4. Wojków gm. Padew.

5. Wysoki Wał gm. Zaleszany.

6. Zalew Klonowe gm. Grędów.

7. Motycze Poduchowne gm. Gorzyce.

8. Oczko gm. Stalowa Wola.

Na pozostałe wody (zbiorniki) wędkarzy Okręgu kieleckiego obowiązuje dopłata do składki na zagospodarowanie wód w Okręgu tarnobrzeskim w wysokości 110 zł. Honorowane są ulgi dla odznaczonych członków PZW. Wymiar ochronny leszcza 25 cm.

 

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Częstochowie

Członkowie zawierających porozumienie Okręgów po wniesieniu w macierzystym Okręgu składki członkowskiej oraz składki na zagospodarowanie i ochronę wód (składka okręgowa) mają prawo do wykupienia 50% składki okręgowej w Okręgu zawierającym porozumienie. Członkowie Okręgu Kielce wnoszą składkę   w Okręgu Częstochowa w wysokości 55-zł, członkowie Okręgu Częstochowa wnoszą składkę w Okręgu Kielce w wysokości 56-zł.

 

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim

Wędkarze okręgu kieleckiego mogą łowić bez dodatkowych opłat na zbiornikach obwodu rybackiego rzeki Drzewiczka nr-1: Browary I i II, Piła, Stary Młyn, Górny Młyn, Stara Kuźnica, Drutarnia, Szabelnia. Po opłaceniu 50% wartości składki okręgowej jaka obowiązuje na terenie okręgu, na którego wędkarz będzie dokonywał amatorskiego połowu ryb wędką, upoważnia do wędkowania na wodach udostępnionych przez umawiające się okręgi. Wędkarze umawiających się okręgów dokonują opłat w kołach wędkarskich na terenie umawiających się okręgów. Warunkiem otrzymania zezwoleń i rejestru połowu jest opłacenie w macierzystym Okręgu składki członkowskiej oraz na zagospodarowanie i ochronę wód.

                                                                                             

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Katowicach

Członkowie umawiających się Okręgów po wniesieniu w macierzystym Okręgu składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód mają prawo wykupienia składek okręgowych uprawniających do połowu ryb na terenie Okręgów zawierających porozumienie. Członkowie Okręgu kieleckiego dokonują opłaty składki w wysokości 50 zł, natomiast członkowie Okręgu katowickiego opłaty składki w wysokości 56 zł. Wędkarze umawiających się Okręgów, wnoszą indywidualnie ulgową składkę okręgową w Kołach i wyznaczonych punktach danego Okręgu, na którego amatorski połów ryb wędką będzie się odbywał.

 

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Tarnowie

Członkowie zawierających porozumienie Okręgów po wniesieniu w macierzystym Okręgu składki członkowskiej oraz składki na zagospodarowanie i ochronę wód (składka okręgowa) mają prawo do wykupienia 50% składki okręgowej w Okręgu zawierającym porozumienie. Członkowie Okręgu Kielce wnoszą składkę okręgową w wysokości 70 zł, członkowie Okręgu Tarnów 56 zł.

1. obwód rybacki rzeki Wisła nr 4 i 5.

2. obwód rybacki rzeki Dunajec nr 6.

3. obwód rybacki zbiornika Czchów na rzece Dunajec nr 7, 8, 9.

4. obwód rybacki rzeki Biała Tarnowska nr 2.

5. obwód rybacki rzeki Raba nr 5.

6. obwód rybacki rzeki Breń nr 1.

7. obwód rybacki rzeki Uszwica nr 1.

8. wyrobiska pożwirowe Bobrowniki Wielkie i Olszyny.

Honorowane są ulgi dla odznaczonych Złotą Odznaką z Wieńcami oraz członków Honorowych PZW.

 

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Lublinie

Porozumienie zawarte na zasadzie wniesienia w macierzystym okręgu składek członkowskich i okręgowych. W ramach porozumienia Okręg w Lublinie udostępnia wędkarzom Okręgu kieleckiego wody obwodów rybackich i zbiorników:

1. obwód rybacki rzeki Wisły nr 1.

2. obwód rybacki rzeki Wieprz nr 4.

3. obwód rybacki rzeki Wieprz nr 5.

4. obwód rybacki rzeki Bystrzyca nr 2 i 3.

5. obwód rybacki rzeki Chodelka nr 1.

6. obwód rybacki rzeki Kurówki nr 1.

7. obwód rybacki rzeki Tyśmienicy nr 1.

8. obwód rybacki rzeki Wyżnicy nr 1.

jezioro Bielskie

jezioro Bikcze

jezioro Białe Uścimowskie

jezioro Uściwierz

jezioro Miejskie

jezioro Maśluchowskie

jezioro Piaseczno

jezioro Czarne Sosnowickie

zbiornik Dratów

zbiornik Krzczeń

zbiornik Mytyczne

zbiornik Nowodwór

zbiornik Budzyń

zbiornik Bełżyce

zbiornik Majdan Zahorydyński

zbiornik Zimna Woda

zbiornik Chodel

zbiornik Poniatowa

zbiornik Skorczyce

zbiornik Wola Rudzka

staw Młyński

staw Grabówka

staw Nałęczów

staw Parkowy Dęblin

porozumienie nie dotyczy wód górskich.

 

 

POROZUMIENIE z Okręg PZW w Radomiu

Porozumienie zawarte na zasadzie wniesienia w macierzystym Okręgu składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód, które upoważniają do połowu ryb na wodach nizinnych i górskich umawiających się Okręgów z wyłączeniem zbiornika Domaniów oraz zbiorników wyłączonych i łowisk specjalnych. Członkowie Okręgu PZW w Kielcach po wpłaceniu składki uzupełniającej w wysokości 25 zł. mają prawo wędkować z brzegu na zbiorniku Domaniów, natomiast po wpłaceniu składki uzupełniającej w wysokości 50 zł. mają prawo wędkowania na zbiorniku Domaniów i pozostałych wodach ze środka pływającego. Wędkarze opłacają indywidualnie składkę uzupełniającą oraz pobierają zezwolenia i rejestry połowu w Kołach i wyznaczonych punktach Okręgu radomskiego.

 

POROZUMIENIA Z OKRĘGAMI NA ZASADZIE HONOROWANIA OPŁAT OKRĘGOWYCH:

Okręg PZW w Białej Podlaskiej

Okręg PZW w Jeleniej Górze

Okręg PZW w Kaliszu

Okręg PZW w Legnicy

Okręg PZW w Łodzi

Okręg PZW w Siedlcach

Okręg PZW w Sieradzu

Okręg PZW w Wałbrzychu

PZW Okręg we Wrocławiu

Wędkarze umawiających się Okręgów, wnoszą indywidualnie ulgową składkę okręgową w Kołach i wyznaczonych punktach danego Okręgu, na którego amatorski połów ryb wędką będzie się odbywał. Warunkiem otrzymania zezwoleń i rejestrów połowu jest opłacenie w macierzystym Okręgu składki członkowskiej oraz na zagospodarowanie i ochronę wód.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin