Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

POROZUMIENIA MIĘDZYOKRĘGOWE NA ROK 2019

1. POROZUMIENIE - OKRĘG BIAŁA PODLASKA

Porozumienie zawarte na zasadzie opłat składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach upoważnia do wędkowania na wodach wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką, na którego wodach odbywa się połów. Porozumienie nie dotyczy zbiorników licencyjnych. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021, więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Białej Podlaskiej

 

2. POROZUMIENIE - OKRĘG BIAŁYSTOK

Porozumienie zawarte na zasadzie opłat składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach upoważnia do wędkowania na wodach wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką, na którego wodach odbywa się połów.  Porozumienie nie dotyczy wód górskich i zbiorników licencyjnych. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021, więcej informacji na stronie internetowej  Okręgu w Białymstoku.

 

3. POROZUMIENIE - OKRĘG BIELSKO BIAŁA

Porozumienie zawarte na zasadzie opłat składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach. Członkowie Okręgu PZW w Kielcach po wniesieniu w Okręgu PZW Bielsko Biała ulgowej składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód 100,-zł. upoważniającej do wędkowania na wodach nizinnych i górskich Okręgu w Bielsku Białej, natomiast wędkarze Okręgu PZW w Bielsku Białej po wniesieniu składki 60,-zł w Okręgu PZW w Kielcach nabywają prawa do wędkowania na wodach nizinnych i górskich  wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką. Z porozumienia wyłączone są łowiska specjalne. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021.Z porozumienia wyłączone są łowiska specjalne. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Bielsku Białej.

 

4. POROZUMIENIE - OKRĘG CHEŁM

 Porozumienie zawarte na zasadzie opłat składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach. Porozumienie nie dotyczy wód górskich i zbiorników licencyjnych. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021, więcej informacji na stronie internetowej Okręg w Chełmie.

 

5. POROZUMIENIE - OKRĘG CZĘSTOCHOWA

Porozumienie zawarte na zasadzie opłat składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach. Członkowie Okręgu PZW w Kielcach po wniesieniu w Okręgu PZW w Częstochowie ulgowej składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód 72,-zł. upoważniającej do wędkowania na wodach nizinnych, 82,-zł. upoważniającej do wędkowania na wodach nizinnych i górskich Okręgu w Częstochowie, wędkarze Okręgu PZW w Częstochowie po wniesieniu składki 60,-zł w Okręgu PZW w Kielcach nabywają prawa do wędkowania na wodach nizinnych i górskich  wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką. Z porozumienia wyłączone są łowiska specjalne. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Częstochowie.

 

6. POROZUMIENIE - OKRĘG LUBLIN

Porozumienie zawarte na zasadzie opłat składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach. Porozumienie nie dotyczy wód górskich i zbiorników licencyjnych. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021, więcej informacji na stronie internetowej. Okręg w Lublinie.

 

7. POROZUMIENIE - OKRĘG TARNOBRZEG (NOWE OGRANICZENIA)

Porozumienie zawarte na zasadzie opłat składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach. Członkowie Okręgu w Kielcach po wniesieniu składki uzupełniającej w wysokości 125,- zł nabywają prawa do wędkowania na tzw. "zbiornikach wydzielonych". Porozumienie zawarte na okres 2018-2021, więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Tarnobrzegu.

 

8. POROZUMIENIE - OKRĘG PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Wędkarze po wniesieniu składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach mają prawo do wykupienia w umawiających się Okręgach  składki ulgowej na zagospodarowanie i ochronę wód uprawniającą do wędkowania na wodach wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką. Wyłączone z opłat dla wędkarzy Okręgu kieleckiego są zbiorniki: Górny Młyn, Stary Młyn, Browary, Stara Kuźnica, Drutarnia, Szabelnia, Piła oraz rzeka Drzewiczka na odcinku od źródeł do mostu drogowego w miejscowości Ruda Białaczewska. Z porozumienia wyłączone są łowiska specjalne. Członkowie Okręgu kieleckiego wnoszą składkę na zagospodarowanie i ochronę wód w Okręgu piotrkowskim w wysokości 69,- zł. a wędkarze Okręgu piotrkowskiego 60,- zł.  Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Piotrkowie Trybunalskim.

 

9. POROZUMIENIE - OKRĘG TARNÓW

Porozumienie zawarte na zasadzie opłat składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach. Członkowie zawierających porozumienie Okręgów po wniesieniu ulgowej składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód mają prawo do wędkowania na wodach górskich i nizinnych wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką. Z porozumienia wyłączone są łowiska specjalne. Członkowie Okręgu kieleckiego wnoszą składkę ulgową na zagospodarowanie i ochronę wód w wysokości 85,- zł, członkowie Okręgu tarnowskiego 60,- zł. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Tarnowie.

 

10. POROZUMIENIE - OKRĘG RADOM

Wędkarze opłacający składkę członkowską oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu mają prawo wykupienia składki ulgowej na zagospodarowanie i ochronę wód zawierających porozumienie Okręgów, upoważniającej do wędkowania na wodach nizinnych i górskich ogólnodostępnych. Wędkarze Okręgu Radomskiego wnoszą składkę w wys. 60 zł, wędkarze Okręgu Kieleckiego wnoszą składkę – 75 zł. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Radomiu.

 

11. POROZUMIENIE - OKRĘG LEGNICA

Wędkarze opłacający składkę członkowską oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu mają prawo wykupienia składki ulgowej na zagospodarowanie i ochronę wód zawierających porozumienie Okręgów, upoważniającej do wędkowania na wodach wyszczególnionych z zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką. Wędkarze Okręgu PZW w Kielcach wnoszą opłatę 100,- zł., wędkarze Okręgu PZW w Legnicy wnoszą składkę w wysokości 60,-zł. Z porozumienia wyłączone są łowiska specjalne. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021, więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Legnicy.

 

12. POROZUMIENIE - OKRĘG WAŁBRZYCH

Wędkarze opłacający składkę członkowską oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystym Okręgu mają prawo wykupienia składki ulgowej na zagospodarowanie i ochronę wód zawierających porozumienie Okręgów, upoważniającej do wędkowania na wodach wyszczególnionych z zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką. Wędkarze Okręgu PZW w Kielcach wnoszą opłatę 100,- zł., wędkarze Okręgu PZW w Wałbrzychu wnoszą składkę w wysokości 60,-zł. Porozumienie nie dotyczy wód licencyjnych. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021, więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Wałbrzychu.

 

13. POROZUMIENIE - OKRĘG WROCŁAW

Wędkarze opłacając składkę członkowską oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach, mają prawo wykupić składkę ulgową na zagospodarowanie i ochronę wód, uprawniającą do połowu ryb w umawiających się Okręgach. Składka ulgowa w Okręgu PZW we Wrocławiu wynosi 100,- zł, w Okręgu PZW w Kielcach 60,- zł. Członkowie Okręgu PZW w Kielcach odznaczeni złotą odznaką z wieńcami wnoszą składkę w Okręgu we Wrocław1u 30,- zł, natomiast członkowie Okręgu PZW we Wrocławiu odznaczeni złotą odznaką z wieńcami wnoszą składkę w Okręgu PZW w Kielcach 26,- zł. Porozumienie nie dotyczy wód licencyjnych. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021, więcej informacji na stronie internetowej Okręgu we Wrocławiu.

 

14. POROZUMIENIE - OKRĘG KALISZ

Wędkarze opłacając składkę członkowską oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach, mają prawo wykupić składkę ulgową na zagospodarowanie i ochronę wód, uprawniającą do połowu ryb w umawiających się Okręgach. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021, więcej informacji na stronie internetowej Okręg w Kaliszu.

 

15. POROZUMIENIE - OKRĘG SIEDLCE

Porozumienie zawarte na zasadzie opłat składek członkowskich oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach. Członkowie zawierających porozumienie Okręgów po wniesieniu ulgowej składki okręgowej na zagospodarowanie i ochronę wód w zawierających porozumienie Okręgach, mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką. Z porozumienia wyłączone są wody górskie i łowiska specjalne. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Siedlcach

 

16. POROZUMIENIE - OKRĘG SKIERNIEWICE

Wędkarze opłacając składkę członkowską oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach, mają prawo wykupić składkę ulgową na zagospodarowanie i ochronę wód  zawierających porozumienie Okręgów, upoważniającą do wędkowania na wodach wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Skierniewicach

 

17. POROZUMIENIE - OKRĘG ELBLĄG

Wędkarze opłacając składkę członkowską oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach, mają prawo łowić na bez dodatkowych opłat na wodach umawiających się okręgów. Porozumienie nie dotyczy wód licencyjnych. Porozumienie zawarte na okres 2018-2021. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Elblągu.

 

18. POROZUMIENIE CIECHANÓW

Wędkarze opłacając składkę członkowską oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach, mają prawo łowić na wodach nizinnych wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką umawiających się okręgów. Porozumienie nie dotyczy wód górskich i licencyjnych. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu w Ciechanowie.


19. POROZUMIENIE SIERADZ

Wędkarze opłacając składkę członkowską oraz na zagospodarowanie i ochronę wód w macierzystych Okręgach, mają prawo wykupić składkę ulgową na zagospodarowanie i ochronę wód  zawierających porozumienie Okręgów, członkowie Okręgu PZW Sieradz wnoszą składkę 60,-zł, członkowie Okręgu PZW Kielce wnoszą składkę 80,-zł upoważniającą do wędkowania na wodach wyszczególnionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgu PZW w Sieradzu.

 

UWAGA : Kwota wykupienia składek w/g zawartych porozumień dotyczy składek ulgowych  o wysokości ustalonej przez Okręg i konieczności posiadania wklejonych w legitymacji członkowskiej znaków danego okręgu, na terenie którego ma odbywać się wędkowanie. ( np.: wędkarz okręgu kieleckiego chcący łowić ryby na terenie Okręgu tarnowskiego musi oprócz składek w okręgu kieleckim wykupić ulgową składkę na zagospodarowanie i ochronę wód okręgu tarnowskiego). Członkowie PZW odznaczeni złotą odznaką z wieńcami (z wyłączeniem Okręgu we Wrocławiu) oraz Członkowie Honorowi mogą bez dodatkowych opłat łowić ryby na wodach zawierających porozumienie Okręgach. Wymagane jest posiadanie w każdym z Okręgów zezwolenia na amatorski połów ryb wędką oraz rejestru połowu i jego wypełnienie. 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin