Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

KLASYFIKACJA KOŁA PZW nr22 KLEOFAS za 2014 rok

Klasyfikacje | 2015-01-18 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

 

 Na prośbę osób, które nie potrafiły  odnaleść końcowej klasyfikacji Grang Prix za 2014 rok w wynikach zawodów im. M.Koncytowicza wrzucamy ponownie opis klasyfikacji oraz plik z pełnymi wynikami.


Pierwsze miejsce w tegorocznych rozgrywkach zostało wywalczone jeszcze przed rozegraniem ostatnich zawodów. Tegorocznym zwycięzcą Kasyfikacji Grand Prix został kol. Paweł Dulewicz. W pięciu najlepszych startach zdobył zaledwie 9 punktów sektorowych łowiąc łącznie prawie 30 kilogramów ryb. Nawet gdyby doliczyć Pawłowi jeszcze kolejne zawody to i tak punktowo byłby w tym roku nieosiągalny.
Drugie miejsce w klasyfikacji uzyskał kol. Marek Wochnik. Bardzo słaby wynik w ostatnich zawodach nie miał na szczęście wpływu na końcowy wynik, gdyż zawodnik miał w zapasie jeszcze "odliczone" dobre wyniki. Łączna suma punktów zdobytych w tym roku wyniosła 17, a łączna waga z pięciu zawodów osiągnęła prawie 17 kilogramów.
Trzecie miejsce w tym roku osiągnął "rzutem na taśmę" kol. Krzysztof Krawiec. Dzięki zwycięstwie w ostatnich zawodach awansował na trzecią pozycje wyprzedzając na finiszu dwóch zawodników, którym tego dnia nie poszło najlepiej.
Czwarty w tegorocznych zmaganiach został kol. Marek Śledzik. Podobnie jak poprzednik zgromadził w pięciu swoich najlepszych startach 18 punktów przegrywając tylko łączną wagą ryb.

Kol. Krzysztof Krawiec w pięciu najlepszych zawodach złowił łącznie 17955 gram, natomiast kol. Marek Śledzik 17275g.Po słabym starcie w ostatnich zawodach na piąte miejsce w tegorocznych rozgrywkach spadł kol. Eugeniusz Piecuch.
 Pełną Klasyfikację Grand Prix 2014 Koła Kleofas można pobrać poniżej.
Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.