Klasyfikacje

KLASYFIKACJA GRAND PRIX 2011

Klasyfikacje | 2011-10-07 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W tym roku walka o zwycięstwo w Grand Prix koła "Kleofas" trwała do ostatnich zawodów.

Głównymi pretendentami do wygranej byli koledzy: Marek Śledzik, Bronisław Hajduk oraz Wojciech Bubula. Niewielkie choć wciąż jeszcze realne szanse mieli również Marek Wochnik, Krzysztof Krawiec oraz Tomasz Gros.

Właściwie do samego końca nie było wiadomo na 100% kto zwycięży, ale było już pewne że będzie to ktoś z dwójki kol. Śledzik lub Hajduk.

Ze ścisłej czołówki GP najlepiej wypadł kol. Bronisław Hajduk zajmując 3 miejsce. Wystarczyło to do
zwycięstwa
w rocznym cyklu zawodów (zdobywając 18 Pkt sektorowych).

Pozycji lidera nie utrzymał kol. Marek Śledzik, który w ostatnich zawodach zajął 7 miejsce i z 19 punktami spadł na 2 miejsce w GP.

Trzecią pozycję utrzymał kol Wojciech Bubula z 22 punktami (4 miejsce w ostatnich zawodach ).

Na 4 miejsce awansował kol. Krzysztof Krawiec, spychając tym samym na 5 lokatę kol. Marka Wochnika.

Także wśród juniorów walka była wyrównana.

O zwyciestwo walczyli Mateusz Rogowski i Krzysztof Mroczek.  Ten drugi jednak nie wziął udziału w ostatnich zawodach i dzięki temu Mateusz Rogowski bezstresowo podszedł do zawodów.

Nie wpłynęło to jednak na jego wynik i wygrywając czwarty raz w zawodach, przypięczętował tytuł zwyciezcy w Grand Prix katogorii Juniorów.

Warto w tym miejscu pochwalić wyjątkowe wyniki naszego najlepszego juniora. Mateusz Rogowski wygrywał w tym sezonie nie tylko w zawodach koła "Kleofas". Był także członkiem drużyny juniorów, która wygrała zawody rejonu IV, natomiast w Finale Rejonów Juniorów zajęła 2 miejsce.

Na zawodach rejonu IV na Murckach Mateusz zajął indywidualnie 4 miejsce, a w Finale Rejonów na Łące w Katowicach wygrał swój sektor zdobywając największy wynik zawodów.

Nasz junior dobrze wypadł także z Mistrzostwach Okręgu zajmując 16 miejsce.

Oficjalne ogłoszenie wyników, rozdanie pucharów oraz nagród nastąpi podczas Zebrania Sprawozdawczego za 2011 rok, które odbędzie się na początku stycznia 2012.

Poniżej pełna klasyfikacja Grand Prix koła Kleofas na 2011 rok oraz zdjęcia z Finału Rejonów Juniorów.