Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA KLEOFAS za 2013 rok

Klasyfikacje | 2014-01-01 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

 

 

     KOŃCOWA KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA KLEOFAS za 2013 rok.
Zwycięzcą Klasyfikacji GP 2013 został kol. Marek Wochnik. Wspomniany zawodnik aż pięciokrotnie stawał na podium podczas tegorocznych zmagań na stawie Maroko.

Suma punktów sektorowych z pięciu najlepszych startów to zaledwie 10 pkt. Łączna waga ryb złowionych w tych startach to prawie 25 kilogramów, natomiast waga ryb z wszystkich 7 zawodów przekroczyła 29kg.Drugie miejsce w tegorocznej klasyfikacji GP zajął, zaledwie 22 letni członek koła Kleofas, kol. Łukasz Rogowski. W roku ubiegłym zwyciężył kol. Piotr Rogowski, tym razem drugą pozycję zajął syn. Czyżby w przyszłym sezonie na podium miałby znaleść się najmłodszy zawodnik w rodzinie - Mateusz ??


Kol. Łukasz w pięciu startach zdobył 16 pkt. sektorowych z łączną wagą
23720g.Na trzeciej pozycji w klasyfikacji znalazł się kolejny utalentowany zawodnik Koła Kleofas - Paweł Dulewicz.

Nasz tegoroczny Spławikowy Mistrz Koła nazbierał w tym roku aż 20 punktów sektorowych tylko dlatego, że nie startował w dwóch zawodach i nie miał możliwości odliczenia sobie najsłabszego wyniku z zawodów o Puchar Kapitana Sportowego. Gdyby kol. Paweł startował we wszystkich zawodach zaliczanych do GP to zapewne suma punktów byłaby o wiele niższa i pewnie razem z kol. Markiem Wochnikiem walczyliby do ostatnich zawodów o zwycięstwo.


Podkleślić tutaj należy jeszcze łączną wagę ryb złowionych w tych pięciu zawodach przez Pawła. Ponad 34 kilogramy ryb złowionych w 6 turach ( Mistrzostwa Koła liczą się jako 1 zawody ale rozgrywane są w dwóch turach. ), jak łatwo policzyć, daje średnią ponad 5,5 kg. na turę co jest napewno nielada wyczynem na stawie Maroko.
Cała trójka zwycięzców to zawodnicy, którzy nie przekroczyli jeszcze 30 roku życia. Czyżby rodził się w Kole Kleofas nowy trzon młodych, ale już doświadczonych zawodników ?? Czy może po prostu starsi koledzy dali szansę młodzieży.......??
Pełną Klasyfikację Grand Prix Koła Kloefas na 2013 rok można pobrać poniżej.Rozdanie Pucharów dla zwycięzców oraz nagród dla pierwszej dziesiątki nastąpi na Zebraniu Sprawozdawczym za 2013 rok, które odbędzie się 12 stycznia 2014 roku. Wtedy nastąpi również uroczyste wręczenie pucharów dla Spławikowych i Spiningowych Mistrzów Koła Kleofas. 


Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.