finał Spinningowego GP Koła.

Aktualności | 2018-12-11 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

Dnia 18 listopada odbyły się ostatnie w tym roku zawody wędkarskie z cyklu Spinningowego Grand Prix koła Kleofas. W zawodach wzięło udział 11 zawodników i każdy ze startujących złowił jakąś rybę - głównie szczupaki, niestety nie wymiarowe. Jedyną osobą której udało się zapunktować i wygrać zawody był kol. Plizga Marek łowiąc okonia 23cm. W klasyfikacji końcowej GP spinningowego zwyciężył kol Polok Michał. Drugie miejsce zajął kol Glik Łukasz. Trzecie miejsce kolIszkuło Mirosław. Czwarte kol Wiatrowski Kamil i piąte miejsce kol Plizga ...... więcej

Uwaga !! Walne zebranie Koła i pierwszy dyżur skarbnika.

Aktualności | 2018-12-10 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

Pragniemypoinformować że Walne Sprawozdawcze Zebranie członków koła PZW 22 Kleofas odbędzie się w niedzielę dnia 13 stycznia 2019r. w świetlicy Klubu Wodniackiego Maroko w Katowicach przyul Piastów 17. Pierwszy termin rozpoczęcia zebrania godz 9:00. Drugi termin godz 9:30. Ponadto Zarząd Koła pragnie ogłosić iż pierwszy dyżur Skarbnikabędzie dnia 27 grudnia (czwartek) w godzinach 17:00- 18:00.... więcej

Jesienny Spinningowy Puchar "Maroko"

Aktualności | 2018-11-15 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

Zapraszamy wszystkich sympatyków spinningu z naszego koła na trzecie w tym roku zawody z cyklu Spinningowego Grand Prix Koła Kleofas 2018. Zawody odbedą się w niedzielę 18 listopada - zapisy do godziny 07:00.... więcej

Finał Spławikowego GP Koła Kleofas 2018.

Aktualności | 2018-10-23 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W dniu 14.10.2018 na stawie Maroko odbyły się ostatnie zawody GPspławikowego Memoriał Stanisława Grzelaka. W sektorze A zwyciężyli: 1.Rogowski Łukasz, 2.Niewczas Mariusz, 3.Kostrubała Adam. W sktorze B: 1.Marcinkowski Józef, 2.Krawiec Krzysztof, 3.Piecuch Eugeniusz. W klasyfikacji generalnej GP spławikowego zwyciężył kol Dulewicz Paweł(10pkt). 2 miejsce kol Rogowski Łukasz(12pkt). 3 miejsce kol Pańczyk Jerzy(16pkt). 4 miejsce kol Krawiec Krzysztof(18pkt). 5 miejsce kol Marcinkowski Józef(18pkt).- w załączniku tabela z pełnymi wynikami GP spławikowego. Puchary ...... więcej

Puchar Kapitana Sportowego - wyniki !!

Aktualności | 2018-09-25 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W zawodach spławikowych o puchar Kapitana Sportowego w dniu 23.09.2018 w swoich sektorach zwyciężyli : sektor "A"-1 Dulewicz Paweł, 2 Rogowski Łukasz, 3 Marcinkowski Józef. Sektor "B" - 1 Pańczyk Jerzy, 2 Kostrubała Adam, 3 Rogowski Piotr. Do zakończenia rywalizacji w GP spławikowym został jeszcze jeden start - Memoriał Stanisława Grzelaka w niedzielę14.10.2018 o godz(uwaga zmieniono godzinę) 7:00. W załączniku tabela po siedmiu startach w GP spławikowym.... więcej

GP gruntowe 2018 - zakończone.

Aktualności | 2018-09-14 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

Wsobotę 8 września 2018r odbyły się ostatnie zawody z cyklu GP gruntowego Koła Kleofas. W sektorze A zwyciężył kolMarcinkowski Józef, drugie miejsce kol Rogowski Piotr, trzecie miejsce kol Plizga Marek. W sektorze B zwyciężył kolRogowski Mateusz, drugie miejsce kolFaucz Janusz, trzecie miejsce kolPańczyk Jerzy. W klasyfikacji końcowej po 4 startach wGP Gruntowym Koła zwyciężył kol Marcinkowski Józef ( 3 pkt sektorowe ) drugie miejsce kol Rogowski Piotr (4 pkt sekt.) trzecie miejsce zajął kol Rogowski Mateusz ( 5 pkt sekt.). W dalszej kolejności - Kostrzewski ...... więcej

Piknik dla Dzieci na Maroko

Aktualności | 2018-08-30 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

Zarząd Koła PZW 22 Kleofas zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 4 do 16 lat na otwarte zawody spławikowe na stawie Maroko w Katowicach.Dla wszystkich uczestników przewidziane są liczne nagrody, słodycze oraz puchary.Zawody odbędą się w najbliższą sobotę, tj. 1 września. Zbiórka do godziny 8.00 Serdedcznie zapraszamy.... więcej

Wyniki nocnych zawodów gruntowych nr 2.

Aktualności | 2018-07-17 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W dniu 14.07.2018 odbyły się na stawie Maroko trzecie już zawody z cyklu Gruntowego GP Koła. Była to 12godzinna nocna zasiadka w trakcie którejudało się złowićpięć Karpi, miarowego Sandacza oraz mnóstwo drobnych leszczy i krąpi. W zawodach tych w sektorze A zwyciężył kol. Marcinkowski Józef, drugie miejsce zajął kol. Skrobol Andrzej i trzecie miejsce kol. Rogowski Mateusz. W sektorze B zwyciężył kol. Rogowski Piotr, drugi był kol. Kostrzewski Jacek i trzeci kol. Piecuch Eugeniusz. Kolejne czwarte i zarazem ostatnie zawodyz cykluGruntowego ...... więcej

Nocne zawody Gruntowo - Spławikowe.

Aktualności | 2018-06-27 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W dniu 23 czerwca odbyły się 1 nocne zawody gruntowo- spławikowe. Zawody rozegrano po wcześniejszym zarybieniu karpiem. W trakcie zawodów złowiono ich ponad 60szt. W sektorze A z wagą 9370gr zwyciężył kol Rogowski Piotr. Drugie miejsce kol. Rogowski Mateusz z wagą 6054gr. Trzecie miejsce z wagą 5420gr Pańczyk Jerzy. W sektorze B wygrał kol. Plizga Marek z wagą 18150gr. Drugie miejsce kol. Iszkuło Mateusz 16990gr. i trzecie miejsce Kostrzewski Jacek 10795gr. Kolejne nocne zawody z cyklu gruntowego GP odbędą się dnia 14 lipca o godz. 17:00. W załączniku tabelka z ...... więcej

Mamy swój SZTANDAR !!

Aktualności | 2018-06-21 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

Akcja zbiórki funduszy na projekt i zakup Sztandaru dla Naszego Koła, trwająca od 2016 roku ma wreszcie swój finał. Wczwartek 21.06.2018 w siedzibie Okręgu PZW w Katowicach o godzinie 16:00 odbedzie się oficjalneNadanie Sztandaru Kołu 22 Kleofasprzez Władze Okręgowe PZW.Ponadtow sobotę 23.06.2018 o godzinie 09:00w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Katowicach (Tysiąclecie Dolne) odbędzie się uroczysta Msza Św. z poświęceniem Sztandaru. Zapraszamy wszystkich członkówKoła Kleofas wraz z najbliższymi do udziału ...... więcej