Puchar Prezesa Klubu Maroko

Wyniki zawodów | 2017-05-24 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W dniu 21 maja na stawie Maroko w Katowicach odbyły się Spławikowe Zawody o Puchar Prezesa Klubu Maroko. W zawodach wystartowało 24 zawodników. Najlepszym zawodnikiem okazał sie kol. Bronisław Magiełda. Łowiąc głównie kasasie udało mu się osiągnąć wynik 7070g i po raz kolejny wygrać w sektorze B. Drugie miejsce w tym sektorze zajął kol. Józef Marcinkowski z wynikiem 6955g. Trzeci z wagą 5905g. był kol. Jerzy Pańczyk. W sektorze A po raz kolejny zwyciężył kol. Paweł Dulewicz. Wagę jaką osiągnął to 6880 gram. Drugi był ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła Kleofas 2017

Wyniki zawodów | 2017-05-11 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W dniach 6 i 7 maja na stawie Maroko w Katowicach odbyły się dwuturowe Zawody Spławikowe Zawody o Mistrzostwo Koła Kleofas. Po dwóch dniach rywalizacji Spławikowym Mistrzem Koła Kleofas został kol. Józef Marcinkowski, któremu w obu turach udało się wygrać sektor. W każdej turze zawodnik łowił ponad 6 kilogramów co łącznie dało wagę 13 135g. Pierwszym vicemistrzem został kol. Paweł Dulewicz.Zawodnik zwyciężyłw pierwszym dniu zawodów, lecz w drugim zajął dopiero 3 miejsce. Imponująca jest łączna waga z obu tur, która ...... więcej

Spławikowe Zawody z okazji 1 i 3 Maja

Wyniki zawodów | 2017-05-10 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W dniu 3 maja na stawie Maroko odbyły się Spławikowe Zawody z okazji 1 i 3 maja. W zawodach wystartowało 25 seniorów i 3 juniorów. Wśród juniorów najlepszy był kol. Mateusz Iszkuło z wagą 5440g. Wśrów seniorów bezkonkurencyjny był tego dnia kol. Paweł Dulewicz. Imponującą wagę 11210g. osiągnął łowiąc niemal same krąpie, ale pojawiły się również 2 leszcze ( w tym jeden o wadze 1100g.). Drugie miejsce ( najlepszy w sektorze B ) zajął kol. Jerzy Pańczyk z wagą 7820g. Na miejscu trzecim zakończył zawody kol. ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła Kleofas - I tura

W dniu 1 maja na stawie Maroko rozegrana została pierwsza tura Spinningowych Mistrzostw Koła Kleofas. W zawodach wzięło udział 24 zawodników. Złowiono 3 miarowe szczupaki oraz 6 okoni liczonych do punktacji. Wiele było tez szczupaków poniżej miary. Po pierwszej turze na prowadzeniu jest kol. Bronisław Magiełda, którego łupem padł 60cm szczupak. Pełne wyniki znajduja się poniżej.... więcej

Mała Liga Spławikowa 2017 - Staw Łąka

Wyniki zawodów | 2017-04-27 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W dniu 23 kwietnia na zbiorniku Łąka w Katowicach odbyły się pierwsze zawody tegorocznej edycji Małej Ligi Spławikowej kół rejonu IV. W tym roku startuje w niej 5 drużyn. Pogoda tego dnia nie była przychylna zawodnikom. W trakcie trwania zawodów padał chwilami deszcz, śnieg a nawet grad. Momentami świeciło też słońce. Najgorszy jednak był tego dnia wiatr, który dawał się we znaki głównie zawodnikom z sektorów A,B,C. Swoje sektory wygrali tego dnia: Sektor A: Waldemar Grzegorczyk ( Świętochłowice ) - 3545g. Sektor B: Woś Robert ( ...... więcej

Spławikowe Zawody Seniorów Starszych +55 lat

W dniu 8 kwietnia na stawie Maroko odbyły się Zawody Spławikowe "+55". W Zawodach wystartowało 15 zawodników. Najlepszym zawodnikiem tego dnia był kol. Krzysztof Krawiec, który po raz kolejny wygrał te zawody i tym samym zakwalifikował się do zawodów okręgowych. Wynik 7810g. osiągnął łowiąc głównie ładne karasie. Drugie miejsce tego dnia zajął kol. Józef Marcinkowski, który swój wynik 7520g. zbudował również na karasiach. Trzecie miejsce zajął kol. Jerzy Pańczyk. Ten zawodnik wagę 5990g. zbudował na ...... więcej

Puchar Zarządu Koła Kleofas

Wyniki zawodów | 2017-04-13 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W niedzielę 9 kwietnia na stawie Maroko w Katowicach odbyły się Spławikowe Zawody o Puchar Zarządu Koła Kleofas. Były to pierwsze zawody zaliczane do Spławikowego Grand Prix Koła. W zawodach wzięło udział 23 zawodników podzielonych na 2 sektory. Wsektorze Anajlepszy był tego dnia kol. Krzysztof Krawiec. Łowiący na stanowisku nr 13 zawodnik osiągnął wynik 7305g. Drugie miejsce w sektorze z wagą 4340g. zajął kol. Michał Polok. Na miejscu trzecim zawody zakończył kol. Mariusz Niewczas z wynikiem 3690g. Sektorze B wygrał kol. Marek Śledzik. Wagę 6685g. ...... więcej

Zawody Spławikowo-Gruntowe (nr1)

Wyniki zawodów | 2017-04-05 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W dniu 2 kwietnia br. na stawie Maroko w Katowicach odbyły się inauguracyjne Zawody Spławikowo-Gruntowe. W zawodach trwających 6 godzin wzięło udział 43 zawodników podzielonych na 2 sektory. W sektorze A ( i tym samym w całych zawodach) zwyciężył kol. Andrzej Skrobol.Siedząc na stanowisku nr2 zawodnik osiągnął wynik 6610g.łowiąc 2 duże karpie. Drugie miejsce również z dwoma karpiami zajął kol. Mariusz Niewczas. Wynik5165g. pozwolił zawodnikowi zająćtrzecie miejscewcałych zawodach. Trzeci w sektorze A z wagą 3590g. był kol. Kamil ...... więcej

Zawody Spławikowo-Gruntowe nr 1 - Zmiany !!

Aktualności | 2017-03-29 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

W trakcie Nadzwyczajnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Prezes Sportowy - kol. Marek Wochnik poruszył temat zbliżających się zawodów Spławikowo-Gruntowych nr 1. Wspólnie zdecydowano iż: Data zawodów pozostaje bez zmian ( 02.04.2017r. - Niedziela ) Przesunięta zostaje godzina zbiórki na 7:00 Skrócony pozostaje czas trwania zawodów do 6 godzin ( 8:00 - 14:00 ). Pozostałe zasady pozostają bez zmian ( w skrócie ): - łowimy na 2 wędki, - używamy wyłącznie wędek z kołowrotkiem ( nie łowimy i nie nęcimy używając tyczek czy ...... więcej

NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE członków Koła 22 Kleofas

Aktualności | 2017-03-02 | Publikujący: Koło PZW nr 22 Kleofas

Zgodnie z uchwałą Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z dnia 20.02.2017, która uznaje Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła Kleofas z dnia 15 stycznie br. za NIEWAŻNE z uwagi na fakt, że nie został dotrzymany termin 21 dni na powiadomienie na stronie internetowej koła o zmianie miejsca odbycia się zebrania Zarząd Okręgu ustala datę ponownego ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZEGO na dzień 26 marca 2017r. Termin I zebrania: 9.30Termin II zebrania: 10.00 Zebranie odbędzie się w siedzibie Okręgu PZW w Katowicach przy ul. Wróblewskiego 35. Wszystkim uczestnikom ...... więcej