Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Wędkarska pocztówka z wakacji

Czym były by nasze wyprawy bez wspaniałych zdjęć, czym były by wakacje bez kolorowych pocztówek z krain, do których nie dotarli fotografowie?

Przegląd prac

Cierpliwość się opłaci.
Zgodnie z obietnicą o zorganizowaniu kolejnych edycjach konkursów plastycznych, nie czekamy do wiosny tylko napełnieni pozytywnymi emocjami ruszamy z przysłowiowego "kopyta".

Większość z nas uczestniczyło w wielu wyprawach do krain do których nie dotarli nawet fotografowie i dlatego też konkurs adresujemy do najmłodszego grona naszych szkółek. Tym razem pod pryzmat wędrują prace przygotowane przez uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.
Założenia regulaminu skupiają się na zaprojektowaniu i wykonaniu ciekawej "wędkarskiej pocztówki z wakacji".

Uczestnicy konkursu mogą użyć do jej wykonania własnej fantazji jak również posiłkować się wykonanym wcześniej zdjęciem, któro można również dołączyć do składanej pracy celem porównania przez jury nietuzinkowości miejsca, w którym przeżywaliście swoje przygody.

Przed przystąpieniem do konkursu rodziców oraz opiekunów prosimy o zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym w załącznikach oraz o pozwolenie pociechom na wykonanie SAMODZIELNYCH prac plastycznych.

Piotr Głażewski

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.