Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Informacje

ZAWODY WĘDKARSKIE O MISTRZOSTWO KOŁA 2020 r.

Zarząd Koła zaprasza na zawody wędkarskie o Mistzrostwo Koła PZW 113 Kobiór w dniu 27 czerwca 2020r.

Zbiórka o godzinie 7,00

Losowanie stanowisk 7,15.

Zalew nr 2

Dbając o bezpieczeństwo każdy uczestnik zawodów obowiązkowo musi mieć zakryte usta i nos, przy pomocy odzieży lub jej części , maski ,maseczki lub przyłbicy, w trakcie odprawy na rozpoczęcie  i zakończenie zawodów, podczas dojścia na  stanowisko, oraz w trakcie innych kontaktów z organizatorami lub uczestnikami zawodów. Zachowanie odległości pomiędzy uczestnikami zawodów co najmniej 2 metrów od siebie.

Każdy uczestnik zawodów ma obowiazek wypełnić oświadczenie, które otrzyma w dniu zawodów.

====================================================================

Wstrzymanie sprzedaży zezwoleń jednodniowych na łowisku "Korzeniec"

Zarząd Koła PZW 113 Kobiór wprowadza dodatkowe  działania bezpieczeństwa w celu zapobiegania zakażeniom i chorobom zakaźnym. Wstrzymuje się od 1 czerwca 2020 r.  sprzedaż zezwoleń jednodniowych na łowisku "Korzeniec" aż do odwołania.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Terminy pobierania opłat za zezwolenia

Skarbnik Koła PZW 113 Kobiór informuje, że w dniach 21 i 24 kwetnia będą pobierane opłaty za zezwolenia w siedzibie Koła przy ul. Centralnej 57  od strony stawu Pilok w godzinach od 17- 19- tej.

Wszyscy wędkarze zobowiązani są do posiadania maseczek, oraz rękawiczek i własnego długopisu. W czasie oczekiwania w kolejce należy zachować 5 m odległości  pomiędzy osobami.

Na miejscu będzie do dyspozycji środek dezyfekujący, którego należy użyć przed wejściem do lokalu.

W przypadku gdyby okazało się tak,że Premier wydał by przed tym wyznaczonym terminem jakiekolwiek wytyczne, które uniemożliwiałyby pobieranie opłat w wyznaczonym terminie wtedy zgodnie z tym należy się dostosować do tych decyzji. W tym przypadku zostanie podany nowy termin, który pozwoli bezpiecznie pobrać od wędkarzy opłaty.

Wszelkie zapytania proszę kierować pod nr tel. 513 693 754

Skarbnik Koła PZW 113 Kobiór

Adrian Chrobok.

=========================================================

 W dniu 22 grudnia 2019 r. odbyło się Walne Zgromadzenia Członków Koła PZW 113 Kobior w Gminnym Domu Kultury przy ul. Centyralnej w Kobiórze. Na zebraniu Walne Zgromadzenie Członków Koła uchwaliło następujące opłaty za zezwolenie do wędkowania w roku 2020 na łowisku specjalnym nr 526 (Pilok) oraz łowisku 540 (zalew nr 1 i 2) w kwocie: 

- opłata roczna 200 zł.

-opłata jednodniowa 35 zł. ( tylko zalew nr 2).

Na złożony wniosek  Przez Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW 113 Kobiór ustalono nowe wymiary ochronne ryb: 

- Lin 40 cm

- Szczupak, Sandacz 55 cm.

 

 ==================================      

Zarząd Koła PZW 113 Kobiór zaprasza wszystkich członków Koła na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Koła PZW 113 Kobiór, które odbędzie się w dniu 22 grudnia 2019r. o godz. 9,00 /niedziela/ w Gminnym Domu Kultury przy ul. Centralnej w Kobiórze.

 

........................................................................................................................................

Zarząd Koła PZW 113 Kobiór informuje , że w związku  z zarybieniem  w dniu  31.10.2019r.  wprowadza się zakaz     zabierania  szczupaka  na  zbiorniku nr 1,2, oraz na stawie Pilok  od  31.10.2019r.  do  31.12.2019r.

 

=====================================================

W związku z zagrożeniem pożarowym i utrzymaniem pożądku w obrębie Łowiska Korzeniec wprowadza się zakaz rozpalania ognisk.

 

 

===========================================================================================================

Zarząd Koła PZW 113 Kobiór wprowadza zakaz zabierania z łowiska "Korzeniec" lina tarlaka oraz jesiotra w celu odrodzenia gatunków. Na podstawie wniosku złożonego na Walnym Zgromadzeniu Członków Koła PZW 113 Kobiór przypominamy również o zmianie w regulaminie dotyczącej zakazu zabierania z łowiska "Korzeniec" okonia powyżej 30 cm.

//////////////////////////////////////////////////

Wszelkie zapytania o składki prosimy dzwonić do skarbnika Koła na nr 513 693 754. =========================================================================================================


  

                            

======================================================================================================

               OGŁOSZENIE

W dniach od 3 do 5 stycznia 2019r. tj czwartek, piątek i sobota w godzinach od 16,00 do 18,00 w siedzibie Koła PZW 113 Kobiór przy ul. Centranlej od strony stawu Pilok będzie możliwość uzyskania dokumentów do zmiany karty wędkarskiej. Przypomina się, że kartę muszą obowiązkowo wymienić ci wędkarze , którzy uzyskali ją do dnia 31 stycznia 1997 r. Wszelkie dodatkowe informacje na ten temat można uzyskać u kol. Sebastiana Kuźnika pod nr tel 501 081 090.