Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

MISTRZ SPINNINGU 2018 MACIEJ KONARSKI

Aktualności | 2018-09-03 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

Rzeka Wieprz była w tym roku miejscem gdzie odbyły się zawody spinningowe o mistrzostwo naszego Koła. Zawody odbyły się w dniu 26 sierpnia. Drapieżników nie ma za wiele w naszych wodach jak i innych ryb zresztą też.  Zwycięzcy udało się złowić szczupaczka a drugiemu zawodnikowi zawodów 4 okonki. Większość startujących obyła się smakiem ryby. Albo nie miała nawet puknięcia albo niewymiarowego okonka.  Mistrzem spinningu w roku 2018 został Maciej Konarski. Wicemistrzem Daniel Jurkiewicz a trzecim zawodnikiem mistrzostw Tomasz Mitura.  Czwarty był Mariusz Pełka.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • ab464 Data dodania: 1 rok temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • ab99 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 4 + / -

  nerwy ci puściły,po kapitanie sportowym spodziewałem się więcej kultury,napisałeś ze było uzgodnione to po co te złośliwości,zastanów się co piszesz ,to nie jest strona dla pedałów

 • ab464 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  ab464

  Kolego nie było cię na odprawie jak i na zawodach . Dopuszczone było łowienie na rzece wieprz jak i na tyśmienicy i starorzeczom przyległych . Ja jako kapitan sportowy koła zajmując drugie miejsce nie protestowałem skąd , w tobie te chore insynuacje . PS -Od srania na własne koło DUPA CIĘ NIE PIECZE .

 • ab99 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

  zawody odbyły się na rzece Wieprz o mistrzostwo koła,ale podobno szczupaczek został złowiony na Tyśmienicy.