Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW LESZCZ W KOCKU

Aktualności | 2012-01-18 | Publikujący: KOŁO PZW "LESZCZ" w Kocku

7 i 8 maja br odbyły się Mistrzostwa Spławikowe Naszego Koła. W pierwszym dniu pogoda przypominała póżną jesień. Zimno, deszcz i wiatr i zupełny brak żerowania ryb. Spośród 13 startujących w zawodach wędkarzy tylko dwaj "wyjęli" rybę: Sławomir Witek i Jarosław Kowalczyk. Taka sytuacja w zasadzie ustawiła współzawodnictwo w drugim dniu. Co prawda sytuacja mogła się powtórzyć ale drugi dzień co widać już na zdjęciach aura nie była już tak wredna dla zawodników. Na odwrót pogoda była typowo majowa. Słońce niemal bez wiatru. Ale ryby nadal nie rozpieszczały wędkarzy. Co prawda tylko dwóch nie złowiło żadnej ryby, pozostali też mieli brań jak na lekarstwo. W drugim dniu najlepiej wypadł Krzysztof Guz łowiąc dosłownie kilka rybek. Drugie i trzecie miejsce podobnie niewielka różnica wagi. W drugim dniu szczęście dopisało również zwycięzcom z pierwszego dnia zawodów toteż oni zajęli pierwsze dwa miejsca. Trzecie przypadło dla Krzysztofa Guza.

Oto wyniki:

1. Sławomir Witek 3 pkt.

2. Jarosłąw Kowalczyk     5 pkt.

3. Krzysztof Guz            15 pkt.

4. Jezry Sobolewski      17 pkt.

5. Daniel Jurkiewicz      19 pkt.

6. Andrzej Guz             20 pkt.

7. Piotr Nowakowski    21 pkt.

    Tadeusz Wójcicki     21 pkt.

9. Andrzej Sobolewski 23 pkt.

10. Zbigniew Józwik    24 pkt.

11. Mariusz Pełka        25 pkt.

12. Piotr Józwik          28 pkt.

      Dariusz Mitura       28 pkt.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • ab464 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  ab464

  Witam splaw jesteś jasnowidzem , przewidziałeś 10 miesięcy temu że strona naszego koła schodzi na psy , imprezy się odbywają a opisów , zdjęć brak , a bym był zapomniał puchar prezesa odbył się i został bardzo szybko oprawiony na stronie naszego koła .A pozostałe imprezy nie łaska panie prezesie . Dlatego twierdzę że tylko nieliczne imprezy i to co się podoba naszemu prezesowi zostanie nam przedstawione na stronie naszego koła .

 • splaw Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  ogólnie organizacja w kocku jest bardzo słaba, niema Jarka Kowalczyka jest chwilowo chory i dlatego jest zła organizacja i każdy to olewa , jeszcze zrezygnował Jurek to niedługo nie będzie strony internetowej GRATULACJE DLA ZARZĄDU

 • ab464 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  ab464

  Organizatorzy mistrzostw koła wzgledem mnie nie możecie organizowac tak ważnej imprezy dla zawodników na łowiskach wczesniej nie zbadanych,co potwierdzają wyniki.Nikt z organizatorów nie ruszył dupska aby sprawdzić czy na danym łowisku coś bierze.Nasze koło pod wzgledem organizacji zawsze było na pierwszym miejscu lecz teraz nie przywiązuje się do tego takiej uwagi. Z tej strony minus dla organizatorów.POPRAWCIE SIĘ BO NAPRAWDE WARTO!!!!