Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Uwaga Spinningowy Puchar Koła PZW Soda im. J. Biela odwołany

Komunikaty | 2013-06-09 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Zarząd Koła PZW Soda Kraków odwołuje zawody spinningowe o „Puchar Koła PZW Soda im. Jana Biela", które miały być rozegrane w dniu 15.06.2013 r. na rzece Wiśle z powodu braku akceptacji powyższego terminu przez 25 zawodników Krakowskiej Ligi Spinningowej. Nowego terminu rozegrania tych zawodów Zarząd Koła nie przewiduje.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (13)

 • Dybczak Jan Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  jasiek_dybczak

  Pawle i Adamie.
  1.) Co do Bolenia to ryba pomimo moich wysiłków niestety nie wytrzymała. Biegłem z nim ponad 2 km w 30 stopniowym upale, gdyż podczas łowienia koledzy, z którymi łowiłem zeszli w dół rzeki i nie mogli mi podpisać ryby. A co do apelowania, to rzeczywiście przed zawodami byłem za niezaliczaniem ryb w kondycji nie pozwalającej na ich wypuszczenie (sędzia i zawodnicy przed zawodami zadecydowali jednak inaczej). Chciałem jednak podkreślić drodzy koledzy, że niewątpliwie jestem jedną z kilku osób, która pomimo wielu protestów kilka lat temu przeforsowała zasadę rozgrywania ryb w Krakowie na żywej Rybie. Niestety pojedyncze "wypadki" zdarzają się w czasie zawodów z brzegu, ale i tak są to sporadyczne i pojedyncze przypadki. Szkoda i żal było mi ryby, gdyż prawie nigdy nie zabijam ich!!! nawet na prywatnych rybach.
  2.) Po pierwsze na tych zawodach prawie wszystkie karty były w kiepskim stanie, gdyż przez 7 godzin lał deszcz i nie było żadnego "pójścia na rękę" bo karta była czytelna, tylko MOKRA a to zasadnicza różnica!!
  A po drugie, KŁAMIECIE, że wniosłem jakikolwiek protest!!! Nie wniosłem żadnego protestu i na żadnym proteście nie jestem podpisany! Proszę wiec bez pomówień!
  3.) Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek podarł jakikolwiek Dyplom. Ciekawi mnie o którym Pucharze Skały (Podaj Rok) mówisz, to może przyniosę Ci ten dyplom i zobaczymy, czy jest potargany...
  4.) Co do popierania zawodników to nie będę z tym w ogóle dyskutował. 25 zawodników podpisało się pod pismem, wiec nie wiem, co masz na myśli mówiąc, że liczba topnieje.. ale mniejsza o to... ta sprawa jest już dla mnie zamknięta...
  5.) Póki co żadnych zawodów nie zorganizowałem, ale z tego co wiem, jeden z Was koledzy został w tym roku wybrany na członka OKS-u więc będziecie mieć pole do popisu ;) Ja pomogę na tyle, na ile mi czas pozwoli. Zawsze doceniałem i doceniam prace organizatorów.
  Żałuje Koledzy, że gromadzicie w sobie żale przez kilka lat. Ja to od razu wyrzucam i nie mam do nikogo żalu.
  Pozdrawiam Was i do zobaczenia na M.O.

 • pawel_i_adam_kalemba Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

  Drogi kolego, dotychczas mieliśmy o Tobie niezłe zdanie jako o koledze i wędkarzu, jednak po przeanalizowaniu postów Twoich i kolegów, doszliśmy do wniosku, że nie możemy sobie pozwolić na milczenie, a Ty chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz.

  „A teraz gdy pojawiło się kilka osób, które głośno wyrażają swoją opinie i chcą pewne rzeczy poprawiać (…).”
  1. Jak się kolega ustosunkuje do tego, że kolega przed startem na zawodach towarzyskich na żywej rybie, apeluje żeby nie przynosić śniętych ryb, natomiast po siedmiu godzinach kolega przedstawia śniętego bolenia. Chyba kolega nie mógł się oprzeć wygranej z okazji jubileuszu (puste słowa kolegi).

  2. Na pucharze Koła Skała przynosisz nieczytelną kartę startową, sędzia idzie Ci na rękę, dostajesz możliwość przepisania karty na nowo, a Ty i tak wnosisz protest z dwoma kolegami, którzy zgłosili się trzy minuty po upływie czasu na zdanie kart startowych. Podważasz opinię sędziego głównego oraz organizatora. (niewiadome intencje)

  3. Twoje zachowanie w Dziećkowicach na Pucharze Skały nie przystaje na zawodnika KLS, dostajesz dyplom i targasz go na oczach sędziów, organizatora oraz kolegów z KLS. (okazujesz tym samym brak szacunku do organizatora)

  4. Na początku piszesz, że popiera Cię 25 zawodników, potem ta liczba topnieje, uważasz wręcz że jakaś część nie rozumiała co podpisywała. (jak się masz wobec tych osób ?!)

  5. Zorganizuj chociaż raz zawody, jeżeli się napracujesz to będziesz wiedział o co chodzi .

  Z wędkarskim pozdrowieniem
  Paweł i Adam Kalemba

 • Dybczak Jan Data dodania: 6 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • Dybczak Jan Data dodania: 6 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Kluba Maciej Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  klubus007

  Jaśku,
  na wstępie zaznaczam, że jestem na urlopie i ten komentarz należy traktować jako prywatną opinię. Nie jestem i nie nie zamierzam być zawodnikiem, nie stratuje w KLS, nie wiążą mnie z zawodnikami żadne interesy, sądzę więc że jestem w ocenie obiektywny. Uważam, że pismo, które skierowałeś do OKSu jest dla Zarządu Kołą Soda, delikatnie rzecz ujmując, krzywdzące. Zawody odbywające się w różnych dyscyplinach mają ustalone terminy weekendowe, co wydaje się być jak najbardziej naturalne. Utyskiwanie, że eliminuje to osoby pracujące w soboty, to dla mnie nonsens. A co z osobami, które pracują w niedziele i sobotę, a wolne maja w środku tygodnia? Takich też nie brakuje. Trudno, takie życie. Wygląda na to, że uważasz za stosowne uzgadnianie terminów zawodów z zawodnikami - gdyby ktokolwiek to praktykował, uznałbym że świat wędkarskiego sportu stanął na głowie. Nie dziw się, że Koło Soda nie przewiduje innego terminu, też bym nie przewidział, gdyby ktoś uznał mnie za złośliwego manipulanta. Na koniec zapytam (to istotne - pytam a nie stwierdzam) czy to prawda, że zawodnicy podpisujący Twój apel, nie byli zaznajomieni z faktyczną treścią pisma, a tylko z lakonicznym stwierdzeniem, że chodzi Ci o nie organizowanie zawodów w soboty?
  Na koniec życzę Ci sukcesów w tegorocznych startach - pamiętaj, zawody wygrywa się wędką, nie piórem czy klawiaturą komputera. Łączę serdeczności, Maciek.

 • Dybczak Jan Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  jasiek_dybczak

  Ciekawe drodzy koledzy dlaczego boicie się p
  odpisywać pod swoimi komentarzami.? Czy tylko ja i Robert mamy wystarczająco odwagi by brać odpowiedzialność za wypowiadane słowa? No ale anonimowo dobrze się obrzuca ludzi błotem... Z czasem zaczynam coraz bardziej rozumieć ludzi, którzy przed paru laty właśnie z powodów braku zasad i odpowiedniej atmosfery wypieli się na starty w zawodach. A teraz gdy pojawiło się kilka osób, które głośno wyrażają swoją opinie i chcą pewne rzeczy poprawiać to nazywasz ich podjudzaczem. Jeśli masz tak wiele do powiedzenia to zapraszam do rzeczowej rozmowy gdy się spotkamy. Wtedy przedstawię ci moje argumenty na powstanie pisma które wywołało takie poruszenie. Mimo wszystko Pozdrawiam serdecznie.
  Ps. "wyssanych z palca" znaczy nieprawdziwych!

 • wedkarz28 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  "Kolego" mam jeszcze pytanie co to znaczy "wyssanych z palca plotek"? Proszę o wyjaśnienie.

 • wedkarz28 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Krzykacz i podjudzacz jest tylko jeden w KLS który myśli, że wszyscy będą się podporządkowywać do niego, a jeśli chodzi o mnie to ja żadnych protestów i pism nie wnoszę i nikogo nie podjudzam wręcz przeciwnie do ciebie "kolego" .

 • osesek Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Oj Jaśku Jaśku, nie sraj w swoje gniazdo.. Przecież tam w przyszłości będą siedzieć młode Dybczaki ;)

 • Więcław Robert Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Panowie proponuję zachować umiar i nie rozkręcać już zaistniałej awantury....:)

 • Dybczak Jan Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  jasiek_dybczak

  Rozumiem, że "Kolego od protestów" tyczy się do mnie? odpowiem zatem:
  Szanowny "wędkarzu 28". Odpowiadając na Twoje pytanie akurat właśnie ze względów takich, że Zawody Eliminacyjne zostały przełożone, nie mam możliwości w nich wystartować! Miło by jednak było, gdybyś nie bał się podpisać pod swoim komentarzem z imienia i nazwiska bo takich anonimowych krzykaczy to tutaj na forum i w naszym okręgu nie brakuje! Radziłbym działać konstruktywnie i wyrażać swoje opinie imiennie, a wtedy może działo by się lepiej.
  A co do "kolegi od protestów"- Jeśli tak doskonale orientujesz się w sytuacji KLS to czy nie uważasz, że dziwnym jest, że pod pismem podpisuje się 25 na 31 osób z KLS a Ty nadal uważasz, że powinno go nie być.? No coż... być może Twój punkt widzenia jest najważniejszy i wszyscy powinni się do niego podporządkować...
  Proponuje przemyślenie sprawy na spokojnie i w przyszłości pytanie u źródeł a nie podjudzanie do kolejnych nic nie wnoszących komentarzy na podstawie wyssanych z palca plotek.

 • wedkarz28 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Zobaczymy czy koledzy którzy nie chcą startować w soboty będą startować 22.06.2013 r. w eliminacjach i 29.06.2013 r. w mistrzostwach okręgu kolego od protestów!!!

 • Dybczak Jan Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  jasiek_dybczak

  A czemuż to Zarząd Koła Soda "NOWEGO TERMINU ROZEGRANIA TYCH ZAWODÓW NIE PRZEWIDUJE"? Koledzy z Sody się poobrażali, że zawodnicy nie chcą startować w soboty i za kare nie rozegrają zawodów w innym terminie?