Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Zarybienie narybkiem obsadowym węgorza obwodów rybackich

Komunikaty | 2014-07-08 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

W dniu 11 lipca 2014 odbędzie się zarybienie narybkiem obsadowym węgorza obwodów rybackich: Dłubnia nr 1, Wisła nr 2, Wisła nr 3 oraz zbiorników Przylasek Rusiecki (wszystkie), Brzegi 3 i Bagry . Materiał zarybieniowy pochodzi z importu i zostanie dowieziony pod „Dom Wędkarza” między godziną 4:00 - 7:00 a następnie rozwieziony po obwodach oraz zbiornikach.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • dave888 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 3 + / -

  Panowie, jedynie działanie wspólne, jednomyślne może dać rezultat. Internet jest doskonałym miejscem na debatę ds. ważnych, takich które nas nurtują, może czas przejść od słów tu wypisywanych, do czynów? niech osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy nie czują się bezkarnie, MUSZĄ mieć świadomość że ich funkcje, układy i układziki NIE SĄ dożywotnie! Moim zdaniem Związek potrzebuje reform, reorganizacji, tak aby nie dochodziło do nepotyzmu i innych wykrzywień. Pozdrawiam i namawiam do KONSTRUKTYWNEJ dysputy. Pozdrawiam!

 • zawiedziony Data dodania: 4 lata temu Oceń: 3 + / -

  Panie prezesie ZO Kraków to że nas macie głęboko w ... i publikujecie na stronie PZW O?Kraków tylko wieści z zawodów i informacje o nich , zgodnie z zarządzeniem ZG PZW należało by również podawać do publicznej wiadomości podjęte przez Was uchwały:
  Witam,
  Poruszoną przez Kolegów kwestię porządkuje uchwała XXX Krajowego Zjazdu Delegatów PZW z 25 października 2013 roku w sprawie kierunków działania Polskiego Związku Wędkarskiego w latach 2013-2017. W pkt. A II 5 Zjazd zobowiązuje do podjęcia następujących działań, m.in.: "wszystkie jednostki terenowe do upowszechniania elektronicznej formy publikacji uchwał władz i organów oraz wdrożenia poczty elektronicznej w kontaktach wewnątrz kół, okręgów oraz dla działaczy władz i organów".
  Pozdrawiam,
  Rzecznik prasowy ZG PZW - Andrzej Zieliński

 • Ż..... Grzegorz Data dodania: 5 lat temu Oceń: 3 + / -

  Nie tylko w naszym okręgu tak się dzieje. Polecam artykuł na portalu WTV Kara za krytykę PZW "dobre pytanie kto kłamie?"

 • zawiedziony Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  rundmc3 czerak -wrzud na dupie zebrał i wartało by go wygnieść. Skrzykuj ludzi i walimy z kosami na sztorc na Bulwarową. Może prasa i tv też będzie. Nie można tego puścić płazem.

 • stan24 Data dodania: 5 lat temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • pawel72 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  Kryspinów podzieli los Jeziorzan niedługo...

 • rundmc3 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 5 + / -

  A CO Z KRYSPINOWEM TOSA JAKIES KPINY CALY CZAS ZARYBIANY JEST PRZYLASEK!!!!!A Z ZACHODNIEJ STRONY KRAKOWA CO PARE KARPIKOW DO KRYSPINOWA,JESZCZE CHWILE TAK A ZBIERAM CHETNYCH NA PROTEST PRZED DOMEM WEDKARZA!!!PRZECIWKO POLITYCE PZW KRAKÓW!!!!NA PEWNO WIELU SIE PRZYLACZY