Wyniki zawodów zobacz archiwum

Ralacja z XII Memoriału im. Wojciecha Kwietnia

Wyniki zawodów | 2014-08-17 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Dnia 20-07-2014 koledzy ,rodzina i przyjaciele zorganizowali ,, XII SPINNINGOWYMEMORIAŁ IM. WOJCIECHA KWIETNIA'' na rzece Wiśle w Nowym Brzesku Na zawody zgłosiło się 26 zawodników .Po siedmiogodzinnych zmaganiach z upałem zwycięzcą okazał się Kiper Tomasz z koła Kleparz Kraków (Tomek wygrał memoriał już po raz trzeci ,tym razem złowił 2 Bolenie), drugi był Sadowski Andrzej z Proszowic , trzeci Łokas Grzegorz z Proszowic , czwarty Czechowicz Mateusz z Proszowic, piąty Dybczak Jan z Kolejarza , szósty Flammer Rafał z Kleparza .Największą rybę ...... więcej

Wyniki zawodów o Puchar Prezesa koła Ciepłownik

Wyniki zawodów | 2014-07-03 | Publikujący: Koło PZW Ciepłownik

Zawody rozegrane zostały na rzece Wiśle w miejscowości Piekary. W upalny dzień na starcie stawiło się 16 zawodników. A oto wyniki pierwszej szóstki: Stypa Tomasz-6350p. Piekarski Grzegorz-4180p. Stypa Jacek-2880p. Luzar Leszek-1930p. Turecki Paweł-1900p. Bobrowski Jan-1800p. Gratulujemy wyników i jednocześnie zapraszamy członków koła na zawody nocne na stawie nr4 które odbędą się 5-6 lipca. Zbiórka w sobote o godzinie 16:00 . Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia zawodników pod nr tel 660470346 - Turecki Paweł... więcej

Spławikowe zawody koła Ciepłownik

Wyniki zawodów | 2014-06-06 | Publikujący: Koło PZW Ciepłownik

30 marca 2014 roku rozegrane zostały spławikowe zawody koła Ciepłownik.Przy sprzyjającej pogodzie na inauguracje sezonu przybyło 18 zawodników. A oto wyniki pierwszych 7 zawodników uzyskane w jednej czterogodzinnej turze: 1 miejsce - Stypa Zbigniew - 4480 ptk.2 miejsce - Krawczyk Piotr - 4100 ptk.3 miejsce - Stypa Tomasz - 3940 pkt.4 miejsce - Piekarski Grzegorz - 3480 pkt.5 miejsce - Batory Julian - 3000 pkt.6 miejsce - Socha Henryk - 2600 pkt. - Stypa Jacek - 2600 pkt.8 miejsce - Bobrowski Jan - 2480 pkt.Gratulujemy wyników!!!!!!!!!WODOM CZEŚĆ... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW CIEPŁOWNIK

18 maja 2014r. na zbiorniku "Podgórki Tynieckie" rozegrane zostały SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW CIEPŁOWNIK. Na starcie stawiło się 24 zawodników a w gronie tym 1 kobieta a zawody zostały rozegrane w dwóch sektorach na na "górnym" zbiorniku. Co do pogody i ostatniego jej załamania, poranek zapowiadał piękną niedziele. Mistrzostwa rozpoczęły się o 9:30 i trwały do godz. 14:00. W tym czasie zawodnicy zdążyli zmoknąć, poopalać się i starać się nakłonić niezbyt skore do współpracy ryby. Na punktacje końcową wpływ miała przede ...... więcej

"Puchar Wiosny" koła Ciepłownik

Wyniki zawodów | 2014-04-15 | Publikujący: Koło PZW Ciepłownik

Dnia 13 kwitnia na kanale ciepłej wody rozegrany został "Puchar Wiosny" koła Ciepłownik.Mglisty poranek powitał na starcie 17 wedkarzy. Pogoda dopisała do samego końca zawodów i choć ryby brały bardzo delikatnie udało się złowić kilka dużych sztuk które przesądziły o wynikach w górze tabeli. Największą rybe zawodów złowił kol.KRAWCZYK PIOTR- leszcz 56cm. A oto wyniki pierwszych siedmiu zawodników po jednej czterogodzinnej turze;1- Orzechowski Józef - 3830p.2- Krawczyk Piotr - 3630p.3- Turecki Paweł - 2650p.4- Piekarski Grzegorz - ...... więcej

Wyniki Spinningowe Zakończenie Sezonu 2013 - Żywiec

Wyniki zawodów | 2013-10-27 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Spławikowe Zawody Koła PZW Ciepłownik

Wyniki zawodów | 2013-10-18 | Publikujący: Koło PZW Ciepłownik

15 września 2013r. na rzece Wiśle w miejscowości Piekary rozegrane zostały Spławikowe Zawody Koła PZW Ciepłownik.Na start w zawodach zdecydowało się pomimo trudności natury organizacyjnej 15 zawodników.A oto wyniki pierwszej trójki: Piekarski Grzegorz -5460 pkt. Stypa Tomasz -3200 pkt. Turecki Paweł -1580 pkt. GRATULACJE!!!... więcej