Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

PODSUMOWANIE KRAKOWSKIEJ LIGI SPINNINGOWEJ 2017

Klasyfikacje | 2018-01-04 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

 

KOŃCOWOROCZNE PODSUMOWANIE KRAKOWSKIEJ LIGI SPINNINGOWEJ – KLS 2017

 

Zbliża się koniec roku więc czas na ostateczne podsumowanie mijającego sezonu KLS 2017. Zdecydowanie największą gwiazdą tegorocznej edycji został nasz kolega Jan Dybczak z koła „Kolejarz”, który „rozbił bank”. Jasiu wygrał zdecydowanie klasyfikację „WĘDKARZ ROKU 2017”, objął prowadzenie i zdetronizował dotychczasowego lidera w klasyfikacji 3-letniej a także jest członkiem najlepszej „DRUŻYNY ROKU 2017”. Czapki z głów Panowie i wielkie brawa dla kolegi bo jego wyniki absolutnie nie są przypadkiem. Sezon był bardzo ciekawy i dość długo trwały rotacje na samej górze. Dopiero ostatnie dwoje zawodów przesądziło o ostatecznym układzie sił w roku a także w klasyfikacji trzyletniej. Wszystkim zawodnikom KLS dziękuję za naprawdę miłą i sportową atmosferę podczas wszystkich zawodów. Chciałbym pogratulować najlepszym ale także tym, którym poszło trochę gorzej. Jako zawodnik z dwudziestoletnim stażem wiem, że są takie sezony kiedy nie idzie i nic się na to nie poradzi. W następnym roku zawsze może być lepiej. Widzę progres u wielu zawodników
i bardzo mnie to cieszy bo rywalizacja będzie jeszcze bardziej ekscytująca. Liczę, że frekwencja się poprawi i pojawią być może nowi zawodnicy, których już teraz serdecznie zapraszam do zabawy
z nami w KLS 2018.

Jak wiecie był to rok wyborczy i od czasu powołania nowego składu OKS to ja jestem przewodniczącym sekcji spinningowej. W sekcji już pracujemy nad zmianami, które mają uatrakcyjnić starty w naszej lidze a także zapewnią możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności zawodnikom.

W nowym roku czekać nasz będzie sporo zmian, o których porozmawiamy na corocznym spotkaniu sportowym. Nowy REGULAMIN KLS ukaże się z początkiem stycznia na stronie PZW Kraków.

Na zakończenie chciałbym Wszystkim uczestnikom KLS a także sympatykom naszej ligi życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku nie tylko na rybach.
W załączeniu ostateczne klasyfikacje po weryfikacji i sprawdzeniu wszystkich wyników z całego sezonu. Do zobaczenia w następnym sezonie.

 

Rafał Flammer – OKS – Sekcja Spinningowa

 

Krakowska Liga Spinningowa - wyniki i klasyfikacja 2017

 

Trzyletnia klasyfikacja KLS

 

Wędkarz roku 2017

 

Drużyna roku 2017

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzisz o naszej stronie
bardzo dobra
może być
nie podoba mi się
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin