Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wykaz Kół Okręgu 2020

Wykaz Kół Okręgu PZW w Koszalinie

Lp.

Nazwa Koła PZW

Nr ew. Koła

Prezes Koła

Skarbnik Koła

1

2

4

3

1.

Białogard Miasto

http://www.pzw.org.pl/1163/

01

Walasek Tomasz

Prokopowicz Bolesław

2.

Białogard „TOPIK”

http://www.pzw.org.pl/2097/

03

Kwiatkowski Kazimierz

Mazurkiewicz Krzysztof

3.

Bobolice „Szuwarek”

http://www.pzw.org.pl/2115/

05

Harasim Marian

Mysłek Krzysztof

4.

Barwice „Lin”

http://www.pzw.org.pl/2114/

11

Ziółkowski Piotr

Terefenko Wojciech

5.

Brzeżno „Rekin”

http://www.pzw.org.pl/3381/

09

Makowski Andrzej

Koseńczuk Paweł

6.

Borne Sulinowo

http://www.pzw.org.pl/1078/

92

Woland Czesław

Żurawlew Tadeusz

7.

Czaplinek

http://www.pzw.org.pl/1133/

10

Bernat Maciej

Kukuła Piotr

8.

Darłowo „Łosoś”

http://www.pzw.org.pl/2111/

12

Paćkowski Paweł

Klimaszewski Marian

9.

Drawsko Pom. „Brzana”

http://www.pzw.org.pl/1085/

13

Dubert Antoni

Warzywoda Edward

10.

Dygowo

 

14

Wygaś Tadeusz

Płomińska Izabela

11.

Drzonowo

http://www.pzw.org.pl/2109/

90

Stróżak Jan

Bryda Ryszard

12.

Kołobrzeg Koło Miejskie Nr 17

http://www.pzw.org.pl/1479/

17

Sęczkowski Łukasz

Chrzanowski Mariusz

13

Kołobrzeg „Jednostka Wojskowa” Nr 18

http://www.pzw.org.pl/2107/

18

Borowik Jan

Rypulak Jan

14.

Kalisz Pomorski

21

Piłka Grzegorz

Borysiuk Karolina

15

Koszalin Miasto

http://www.pzw.org.pl/1488/

22

Jaworski Ryszard

Jankowski Hieronim

16

Koszalin „KMP”

http://www.pzw.org.pl/2104/

23

Masewicz Marian

Dywelski Łukasz

17

Koszalin „Miętus”

http://www.pzw.org.pl/2063/

25

Grudziński Jerzy

Sawiełajć Andrzej

18

Koszalin „Energetyk”

http://www.pzw.org.pl/1737/

26

Fijałkowski Janusz

Kordowski Ireneusz

19

Koszalin „Agros”

http://www.pzw.org.pl/1757/

31

Banaszek Ryszard

Kiełłpsz Piotr

20

Koszalin JW. 1223 „Radew”

 

94

Kopij Grzegorz

Ślepowroński Zbigniew

21

Koszalin „Okoń-Jedliny”

http://www.pzw.org.pl/3383/

36

Leszcz Grzegorz

Domini Krzysztof

22

Manowo

http://www.pzw.org.pl/2121/

52

Kacperski Stanisław

Turowski Stanisław

23

Mielno

http://www.pzw.org.pl/3370/

55

Ratkiewicz Aleksander

Obel Halina

24

Niedalino „Radew”

http://www.pzw.org.pl/1901/

53

Krysztofiak Damian

Makowski Piotr

25

Niemica

http://www.pzw.org.pl/3402/

56

Gancarz Mirosław

Struzik Krzysztof

26

Polanów

http://www.pzw.org.pl/2077/

57

Ciuła Krzysztof

Nowak Aleksandra

27

Rymań

http://www.pzw.org.pl/2064/

59

Wróblewski Jerzy

Skowroński Wiesław

28

Rosnowo

http://www.pzw.org.pl/2066/

61

Wołujewicz Karol

Kowalczyk Andrzej

29

Sianów

http://www.pzw.org.pl/2067/

64

Boguś Grzegorz

Bartosiewicz Waldemar

30

Świdwin „Rega”

http://www.pzw.org.pl/1738/

67

Dubil Marek

Terefenko Michał

31

Świdwin „Wodnik-Miasto”

http://www.pzw.org.pl/1450/

68

Kurlapski Krystian

Kowalczyk Jerzy

32

Świdwin „Sazan”

http://www.pzw.org.pl/2055/

69

Brzeziński Remigiusz

Krajewski Henryk

33

Sławoborze „Liścień”

http://www.pzw.org.pl/2071/

70

Szewczyk Zbigniew

Wojewoda Anna

34

Strzekęcino

http://www.pzw.org.pl/2072/

71

Sobczyk Henryk

Turczynowicz Mieczysław

35

Szczecinek „Jesiotr”

http://www.pzw.org.pl/2123/

72

Pilzek Andrzej

Kujawiński Michał

36

Tychowo

http://www.pzw.org.pl/2060/

79

Lis Andrzej

Juszewicz Tadeusz

37

Wierzchowo Gminne

http://www.pzw.org.pl/3357

80

Nawrocki Dariusz

Szewczyk Tomasz

x

 STAN KÓŁ NA 01.05.2020 r.

 

 

 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin