Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

INFORMACJE O CENTRALNEJ BAZIE DANYCH PZW

W związku z wdrażaniem przez Polski Związek Wędkarski CENTRALNEJ BAZY DANYCH PZW nasz Okręg jest również zobligowany do prowadzenia takiej ewidencji naszych członków.

Zdajemy sobie sprawę, że są wśród nas osoby, które nie posługują się biegle komputerem i tu będziemy się starali pomagać na ile to będzie możliwe, nie mniej kół w Okręgu jest obecnie 37 i jedna osoba w Okręgu ze wszystkim sobie nie poradzi.

Aby odbyło się to w miarę sprawnie osoby zajmujące się prowadzeniem kartotek członków PZW w kołach lub inni, którzy wesprą te działania powinny pobrać załączony plik XLS, przygotowany do wprowadzania informacji o członkach PZW. Dalej należy dodać do istniejącej nazwy pliku nazwę koła dla dalszej poprawnej identyfikacji.

W poszczególnych polach należy wpisać chociaż te podstawowe informacje wymagane w kartotece.

Nic się nie stanie, jeżeli nie wszystkie informacje zostaną wprowadzone, zawsze będzie możliwość wprowadzenia uzupełnienia lub korekty.

Po wprowadzeniu danych do pliku proszę o dostarczenie go indywidualnie do biura Okręgu.

Jeżeli ktoś będzie chciał przesłać wypełniony plik drogą elektroniczną to należy go zabezpieczyć hasłem. Po przesłaniu pliku do biura Okręgu należy osobno przekazać informację o haśle – są to wymagania związane z RODO.

 

Ze względu na panującą epidemię nie ma obecnie możliwości przeprowadzenia w siedzibie Okręgu szkolenia. Po zapanowaniu nad epidemią będzie możliwość zorganizowania takiego instruktażu.

 

W przyszłości osoby zajmujące się prowadzeniem ewidencji elektronicznej otrzymają uprawnienia do powstającej bazy danych i będą mogli samodzielnie wprowadzać informacje do systemu.

 

Poniżej plik do ewidencji danych:

 

okreg_pzw_w_koszalinie.xlsx

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin