Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyjaśnienie w sprawie możliwości kandydowania do władz i organów

Aktualności | 2016-12-05 | Publikujący: Okręg PZW w Koszalinie

W związku z wątpliwościami, czy dotychczas wybrane władze Okręgu PZW w Koszalinie a zawieszone przez Zarząd Główny PZW mogą kandydować Okręg uzyskał wyjaśnienie.

Pełna treść w poniższym załączniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • czytelnik_forum Data dodania: 4 lata temu Oceń: 5 + / -

  Pytanie czy znajdą się chętni do kandydowania do władz?. Parsęty i Wieprzy nie ma. Członków ubędzie w związku z tym. A do tego wysokość składek też pewnie wielu zniechęci do wnoszenia opłat w PZW Koszalin.
  Optymistycznie to okręg przetrwa jeszcze rok. W 2018 albo upadek albo połączenie z którymś z sąsiednich okręgów.

 • pprezesgazetapl Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Absolutorium członkom Zarządu Koła - Okręgu udziela: Walne Zebranie Koła lub Zjazd Okręgu PZW. Komisja Rewizyjna może tylko wnioskować!!! na Zebraniu Koła lub Zjeździe Okręgu o udzielenie bądź nie udzielenie absolutorium... i tyle. Wnioski - nie tylko Komisji Rewizyjnej ale i inne, na Zebraniach - Zjazdach, pod głosowanie poddaje Przewodniczący Zebrania - Zjazdu. Reszta do logicznego , mądrego przemyślenia na Zebraniach Kół i potem Zjeździe Okręgu. A wszystko winno być czynione dla dobra zrzeszonych członków i zgodnie ze Statutem PZW oraz przyjętymi Regulaminami dla każdego Organu Związku PZW. Życzę powodzena i pozdrawiam. Stanisław.

 • Kruszewski Jan Data dodania: 4 lata temu Oceń: 3 + / -

  Niby wszystko w porządku, tylko czy jako zarząd otrzymają od "zawieszonej" Komisji Rewizyjnej Okręgu ABSOLUTORIUM" co jest gwarantem ubiegania się o kandydowanie w wyborach Walnego Zjazdu. Zawieszona KR nie może, więc kto? Jeżeli zostali zawieszeni za bezczynność i nic nie robienie, to kto pokusi się o podniesienie ręki "ZA". Błędne koło czy brak pomysłu na rozwiązanie tej kwestii. Pozdrawiam.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin