Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dzień Wędkarza

Aktualności | 2010-03-19 | Publikujący: Okręg PZW w Koszalinie

Dzień Wędkarza ma szansę wpisać się na stałe do naszej tradycji i obyczajowości, jeśli we wszystkich środowiskach już teraz, przy okazji obchodów, znajdziemy we wszystkich kołach właściwą, społecznie nośną i akceptowaną formułę dla tego wydarzenia.

Moim zdaniem, Dzień Wędkarza stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania proekologicznego charakteru Związku, dla podjęcia powszechnej, ekologicznej edukacji dzieci i młodzieży.


Dzień Wędkarza może również stanowić doskonałą okazję do zademonstrowania naszego stanowiska w walce z kłusownictwem i przestępczością nad wodami.

Pomysłów jest bardzo wiele. Wierzę, że naszym działaczom, jak i kołom nie zabraknie pomysłowości, a także zaangażowania, by tradycja obchodów Dnia Wędkarza stała się świętem nie tylko wędkarzy, ale stworzyła dobrą okazję do wspólnej refleksji o naszym miejscu w środowisku wędkarskiego działania.

Dlatego apeluję do wszystkich wędkarzy, a także wszystkich, którym na sercu leży dobro polskiej przyrody, walka z kłusownictwem i z zanieczyszczeniami środowiska o przyłączenie się do obchodów Dnia Wędkarza, obchodów, które mogą nas wszystkich połączyć w budowie czystej i zdrowej naszej ziemi.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy bierzesz udział w zawodach wędkarskich?
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin