Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyróżnienie dla Koła \"Jesiotr\" w Szczecinku

Aktualności | 2013-04-08 | Publikujący: Okręg PZW w Koszalinie

Władze Powiatu Szczcineckiego i Kapituła konkursu Mocarz Gospodarczy, doceniła pracę koła PZW Jesiotr w Szczecinku, i nagrodziła je statuetką Mocarza za zorganizowanie podlodowych zawodów wędkarskich, zaliczanych do klasyfikacji Mistrzostw Polski. Triumf w kategorii "Pozagospodarcze Wydarzenie Roku" to niewątpliwy sukces i ukoronowanie czteroletniej kadencji ówczesnych władz Jesiotra. 

Wyróżnienie to jest tym bardziej cenne, iż o tym, że Jesiotr zorganizuje tę imprezę, zarząd koła dowiedział się w poniedziałek, kiedy to już cześć zawodników na nią jechała. Pierwotnie zawody te miały odbyć w Rosnowie pod Koszalinem.

Jak się okazało, nawet w tak krótkim czasie, przy zaangażowaniu kilku osób, udało się przeprowadzić zawody, który okazały się sukcesem nie tylko sportowym, ale również organizacyjnym. 

Przypomnieć należy, że  nie były to jedyne zawody wędkarskie z najwyższej półki zorganizowane w Szczecinku w roku ubiegłym. We wrześniu, czołówka polskich spinningistów rywalizowała w zawodach z cyklu Grand Prix. 

W imieniu władz koła nagrodę odebrał Mariusz Getka.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Makara Jerzy Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  jerzymakara

  Gratulacje, tylko pozazdrościć nagrodzonemu. Jednocześnie ta nagroda mobilizuje. Takie miano, Miano Mocarza Gospodarczego przydałoby się koszalińskiemu okręgowi PZW w przyszłej kadencji. Jeżeli szczecineccy wędkarze z Maruszem Getką na czele wiedza jak to robić, to nic prostszego by w ich ręce oddać inicjatywę naprawy naszej mizernej koszalińskiej "racjonalnej gospodarki wędkarsko-rybackiej". Dość frazesów, czas działać. Do zobaczenia na niedzielnym Zjeździe Koszalińskich Delegatów PZW.

 • luki3303 Data dodania: 6 lat temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń
 • Bonczkowski Jan Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  bonczkow

  Gratulacje za wyróżnienie! Przydało by się kilka słów wprowadzenia, samo zdjęcie to jednak za mało i spłaszcza informację którą chce się przekazać.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin