Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia

okręg Legnica porozumienia 2018 rok

Porozumienia z Okręgami PZW na rok 2018

Porozumienia | 2018-01-03 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

Mapa porozumień

Zarząd Okręgu PZW w Legnicy informuje, że w celu stworzenia wędkarzom naszego Okręgu dogodnych warunków do wędkowania w 2018 r. zawarł z innymi okręgami następujące porozumienia:

 

zobacz: Zestawienie zawartych porozumień


I. Trójprzymierze Dolnośląskie
, w ramach którego Okręgi wyraziły zgodę i udzieliły pełnomocnictwa do wydawania zezwoleń w ich imieniu:

Okręgi PZW: Legnica, Wałbrzych i Wrocław.

Na wodach udostępnionych do wędkowania na terenie tych Okręgów PZW członkowie naszego Okręgu mogą dokonywać amatorskiego połowu ryb na podstawie uiszczonej składki członkowskiej ogólnozwiązkowej i składki członkowskiej okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód oraz naszego zezwolenia "ZR-1".

Zgodnie z ustaleniami pomiędzy Okręgami PZW "Trójprzymierza Dolnośląskiego" osoby wędkujące na terenie Okręgów: Wałbrzych i Wrocławna których obowiązuje rejestracja połowów, powinny dokonywać wpisów Zezwoleniu "ZR-1" w części "B" Rejestru połowów.

Rejestr amatorskiego połowu ryb jest integralną częścią "Zezwolenia na amatorski połów ryb wędką".

 

II. Porozumienia dwustronne z Okręgami PZW, w których obowiązuje dopłata:

Okręgi PZW: Biała Podlaska, Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Lublin, Nadnotecki w Pile, Olsztyn, Piotrków Trybunalski, Poznań, Radom, Siedlce, Sieradz, Słupsk, Szczecin i Tarnów.

Członkowie Okręgu PZW Legnica, którzy planują wędkować na wodach w/w Okręgów mogą skorzystać z zawartego "Porozumienia" i wykupić składkę okręgową ulgową całoroczną w wysokości ustalonej przez dany Okręg PZW. Aby skorzystać z "Porozumienia" członkowie Okręgu PZW Legnica muszą posiadać aktualnie wykupioną składkę członkowską i roczną składkę okręgową na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgu PZW Legnica oraz wykupić ulgową roczną składkę okręgową w Okręgu PZW, w którym będą wędkować i pobrać zezwolenie wraz z rejestrem na wody tego Okręgu.

We wszystkich Okręgach PZW, z którymi zawarto Porozumienia wędkarzy dokonujących amatorskiego połowu ryb wędką obowiązuje rejestracja połowów wędkarskich.


Z wędkowania na wodach wszystkich Okręgów ujętych w naszych porozumieniach wyłączone są łowiska: licencyjne, specjalne oraz wody dzierżawione od Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa, za które należy uiścić dodatkową opłatę w Okręgu użytkującym tego rodzaju wodę.


Zgodnie z "Regulaminem amatorskiego połowu ryb" przed przystąpieniem do wędkowania każdy wędkarz zobowiązany jest do ustalenia do kogo należy wybrane przez niego łowisko i czy nie obowiązują na nim dodatkowe ograniczenia w wędkowaniu, poza zawartymi w "Regulaminie amatorskiego połowu ryb".


Zobacz
:
 Informacje ważne dla wędkarzy

Zobacz: Interaktywną mapę porozumień

Zobacz: Punkty wydawania zezwoleń i sprzedaży składek dla wędkarzy z innych Okręgów


Stan na dzień 03.01.2018 r.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin