MŁODZI RZUTOWCY Z KOŁA OTMĘT NA ZAWODACH W GRODKOWIE

Aktualności | 2019-09-20 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

14 września 2019 na Stadionie Miejskim w Grodkowie odbyły się OKRĘGOWE ZAWODY w WĘDKARSTWIE RZTOWYM. Nasze Koło reprezentowało 6 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca: KATEGORIA KADET - U 121. ŁUKASZ ELIAS7. OLIWIA PRZYWARA10.TYMOTEUSZ KRUPOPKATEGORJA KADET - U - 144. DANIEL ELJAS5. RAFAŁ GARUSKATEGORIA JUNIOR - U - 164. MARTIN GARUS Zawody w Grodkowie były ostatnimi zawodami rzutowymi w 2019 roku, po wszystkich zawodach nasi zawodnicy w GRAND PRIX 2019 zajęli miejsca: KATEGORIA KADET - U - 122. ŁUKASZ ELIAS9. TYMOTEUSZ KRUPOP11.FABIAN ...... więcej

PIOTR OCHLAST ZWYCIĘŻYŁ W I ZAWODACH SPINNINGOWYCH KOŁA OTMĘT Z ŁODZI - TURAWA 2019

Aktualności | 2019-09-18 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

W dniach 13 - 15 września br. wędkarze z Koła Otmęt gościli na " RYBACZÓWCE" PZW OPOLE w Turawie. W sobotę 14 odbyły się zawody spinningowe z łodzi. Mimo tego że wszyscy zawodnicy bardzo się starali tylko trzem udało się złowić ryby, które były punktowane w konkursie. WYNIKI ZAWODÓW:1. PIOTR OCHLAST SUM 87 CM2. JAROSŁAW CHODERA SANDACZ 68 CM3. PIOTR STĘPIEŃ SANDACZ 52 CM Dla niektórych uczestników była to pierwsza możliwość zobaczenia i skorzystania z naszego ośrodka. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA OD UCZESTNIKÓW I ZARZĄDUKOŁA ...... więcej

PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC DLA DRUŻYNY Z KOŁA " GOGOLIN"

Aktualności | 2019-09-17 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

7 września na rzece Odrze w Krapkowicach odbyły się: SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE O PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC W zawodach udział wzięło 6 trzosobowych drużyn z kół: GOGOLIN , KRAPKOWICE MIASTO i KRAPKOWICE OTMĘT. Po kilkugodzinnym wędkowaniu zwyciężyli: SEKTOROWO:SEKTOR - A1. HUBERT BURDZIK - KRAPKOWICE OTMĘT2. ANTONI GALLA - GOGOLI II3. PRZEMYSŁAW KWAPISZ - GOGOLIN ISEKTOR - B1. ALFRED MALAKA - GOGOLIN I2. PAWEŁ SZCZĘŚNIAK - KRAPKOWICE MIASTO I3. WOJCIECH KRÓL - GOGOLIN IISEKTOR - C1. ROMAN ŁUKASIEWICZ - KRAPKOWICE MIASTO I2. ZDZISŁAW SŁUBCZYŃSKI - ...... więcej

EUGENIUSZ WARCHOLIŃSKI ZWYCIĘŻYŁ W SPŁAWIKOWYCH ZAWODACH WĘDKARSKICH - VIII MEMORIAŁ IMIENIEM HENRYKA TICHANOWA

Aktualności | 2019-09-04 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

1 września 2019 na rzece Odrze w Opolu rozegrane zostały SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE -VIII MEMORIAŁ IMIENIEM HENRYKA TICHANOWA. Zawody te od ośmiu lat poświęcone są pamięci wybitnego spławikowca i działacza Henryka Tichanowa. Siedem edycji memoriału zostało rozegranych na rzece Odrze sektor C tegoroczny memoriał na prośbę startujących został przeniesiony do Opola. 35 zawodników przy pięknej słonecznej pogodzie przystąpiło do rywalizacji. WYNIKI ZAWODÓW:1. EUGENIUSZ WARCHOLIŃSKI 78002. KRZYSZTOF KUSZ 50403. ARKADIUSZ MNICH 70154. ANDRZEJ MRÓZ ...... więcej

MONITORING NA KRAPKOWICKIM - " GOLDZIE "

Aktualności | 2019-08-28 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

W dniu wczorajszym na krapkowickim " GOLDZIE " zostały zainstalowane kamery. 3 kamery to pierwszy etap monitoringu, który ma za zadanie walkę z brudasami. W dniu wczorajszym działacze Koła Otmęt przygotowali altanę pod malowanie. Informacje o pracach będą podawane w internecie oraz w gablocie Koła. ... więcej

DRUŻYNA Z KOŁA PZW GOGOLIN ZWYCIĘŻYŁA W SPŁAWIKOWYCH ZAWODACH WĘDKARSKICH - 36 MEMORIAŁ IMIENIEM: CZESŁAWA KRAWIECKIEGO I HENRYKA SZYNOWSKIEGO

Aktualności | 2019-08-26 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

25 sierpnia 2019 roku na rzece Odrze w Krapkowicach odbyły się : SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE36 MEMORIAŁ IMIENIEM CZESŁAWA KRAWIECKIEGOi HENRYKA SZYNOWSKIEGO. Do rywalizacji przystąpiło cztery pięcio osobowe drużyny z Kół: GOGOLIN, KRAPKOWICE MIASTO, OTMĘT I, OTMĘT II. Po trzygodzinnej rywalizacji zwyciężyli:SEKTOROWOA. ROMAN ŁUKASIEWICZ KRAPKOWICE MIASTOB. ZDZISŁAW SŁUPCZYŃSKI GOGOLINC. PIOTR MICHAŁKIEWICZ OTMĘT IID. ARKADIUSZ MNICH OTMĘT IE. ANDRZEJ WAWER GOGOLINDRUŻYNOWOI MIEJSCE KOŁO PZW GOGOLIN- PRZEMYSŁAW KWAPISZ- WOJCIECH KRÓŁ- ZDZISŁAW ...... więcej

ZAPISY NA ZAWODY SPINNINGOWE Z ŁODZI - TURAWA 13 - 15.09.2019

Aktualności | 2019-08-22 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

Zarząd koła Otmęt zaprasza członków nazego Koła do udziału w: Spinningowych Zawodach Wędkarskich Turawa 2019.PROGRAM ZAWODÓW: 13.09.19 - PIĄTEK - przyjazd i zakwaterowanie " Rybaczówka" do godz.18.14.09.19 - SOBOTA - zawody wędkarskie i wspólna biesiada15.09.19 - NIEDZIELA - wędkowanie indywidualne Zawody rozgrywane będą z łodzi zgodnie z zasadami dla dyscypliny spinningowej. Zawodnicy nie posiadający własych łodzi winni zgłosić ten fakt celem zarezerwowania sprzętu u gospodarza ośrodka. ZAPISY PRZYJMUJE I UDZIELA WSZELKICH INFORMACJIKOLEGA ...... więcej

ZAPISY NA SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE - " MEMORIAŁ IM. HENRYKA TICHANOWA " - OPOLE ODRA 1.09.2019

Aktualności | 2019-08-21 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

Koło PZW OTMĘT i Okręgowy Kapitanat Sportowy zapraszają do udziału w Spławikowych Zawodach Wędkarskich" Memoriał Henryka Tichanowa " Zawody odbędą się 1.09.2019 roku na rzece Odrze w Opolu(obok Hydromontu). Zbiórka uczestników nad wodą do godziny 7.00. Zapisy przyjmuje Sędzia Klasy Krajowej Bogusław Włodykanr telefonu695420537 e-mail: bogus53-53@wp.pl Zawodnicy z poza Okręgu Opole chcący uczestniczyć w zawodach muszą posiadać opłatę na wędkowanie w Okręgu Opole. Dla chętnych będzie pobierana na miejscu opłata za posiłek. SERDECZNIE ZAPRASZAMY... więcej

DOBRY WYSTĘP MŁODYCH RZUTOWCÓW Z KOŁA OTMĘT NA - " OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH RZUTOWYCH MŁODZIEŻY " PIERWSZY KROK " - LUBAWKA 26 - 27.07.2019

Aktualności | 2019-08-11 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

W dniach 26 i 27 lipca 2019w Lubawce Okręg PZW w Jeleniej Górze zorganizował - " OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY RZUTOWE MŁODZIEŻY "" PIERWSZY KROK ". W zawodach brało udział trzech rzutowców z Koła Otmęt: RAFAŁ GARUS, ŁUKASZ ELIAS i TYMOTEUSZ KRUPOP. Po 2 dniwych zmaganiach Łukaszl Elias zają 3, a Rafał Garus 6 miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Opikunem młodzieży był Robert Elias.... więcej

KATARZYNA JĘDRYSIAK I RADOSŁAW ZYGADLEWICZ ZWYCIĘZCAMI W I MISTRZOSTWACH KARPIOWYCH KOŁA OTMĘT - " MEMORIAŁ IM. WALDEMARA NAGABY"

W dniach 7 - 11 sierpnia 2019 na akwenie "GOLD" w Krapkowicach odbyły się I MISTRZOSTWA KOŁA OTMĘT W WĘDKARSTWIE KARPIOWYM -MEMORIAŁ IM. WALDEMARA NAGABY. W zawodach wystartowało 17 zawodników, którzy podczas mistrzostw złowili karpie i amury o łącznej wadze 155, 550KG a średnia wagana jednego uczestnika wyniosła 9,150 kg.W ZAWODACH ZWYCIĘŻYLI:1. KATARZYNA JĘDRYSIAK 41,100 KG RADOSŁAW ZYGADLEWICZ2. DAMIAN MARSETZ 37,385 KG3. DAWID SKÓRKA 21,935 KG MACIEJ WASIELEWSKI4. PIOTR OCHLAST 19,200 KG PIOTR WYLĘŻEK5. MARIUSZ GLANIA 15,100 KG MARCIN GIZA - ...... więcej