Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

MISTRZOSTWA OKRĘGU PZW OPOLE W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM - KRAPKOWICE OTMĘT 2018

DAWID SUDOŁ - KATARZYNA OSADA - MAREK KWIECIŃSKI - PATRYCJA KORCZEWSKA -

WOJCIECH OSADA - MISTRZAMI OKRĘGU ZA 2018 ROK

 

 

 

 

 

16 czerwca 2018 roku

na obiektach sportowych, w Krapkowicach Otmęcie, odbyły się:

MISTRZOSTWA OKRĘGU PZW OPOLE w WĘDKARSTWIE RZUTOWYM.

Mistrzostwa rozgrywane były w kategoriach: kadetów, juniorek, juniorów,

kobiet i mężczyzn.

Zawodnicy rywalizowali w dyscyplinach: trójbój spinningowy oraz pięciobój.

W skład trójboju wchodzą: spinning cel (skish), spinning sprawnościowy

(tarcza Arenberga) oraz odległość spinningowa

Do pięcioboju zaliczane są dodatkowo: mucha cel i odległość muchowa.

W zawodach oprócz doświadczonych zawodników jak mistrz świata pan Andrzej

Krawczyk, czy zwycięzcy ogólnopolskich olimpiad Wojciech Osada, Jakub Surmiak,

Marek Kwieciński, startowali kadeci którym jeszcze trochę brakuje do ich wyników .

Zawody otworzyli burmistrz Krapkowic pan Andrzej Kasiura i v-ce prezes ZO PZW

w Opolu kol. Henryk Mach oraz przewodniczący Komisji ds. Młodzieży przy ZO PZW

w Opolu Krzysztof Hładik.

ZWYCIĘZCY ZAWODÓW

KATEGORIA KADETÓW:

1. DAWID SUDOŁ                             MAŁAPANEW OZIMEK
2. KACPER BARTOSZYŃSKI              GRODKÓW
3. DAWID STAŃCZAK                       NAMYSŁÓW NSM
4. RAFAŁ GARUS                               KRAPKOWICE OTMĘT
5. PATRYK JABŁOŃSKI                     NAMYSŁÓW
6. FILIP KOZALA                               OLESNO RZEMIEŚLNIK


KATEGORIA JUNIOREK:

1. KATARZYNA OSADA                          MAŁAPANEW OZIMEK
2. MAGDALENA RUDKOWSKA               KARAŚ OLSZANKA
3. NATALIA PIKSA                                 SKALNIK GRACZE
4. OLIWIA RUDKOWSKA                       KARAŚ OLSZANKA
5. OLIWIA PRZYWARA                          KRAPKOWICE OTMĘT
6. WIKTORIA WOLAŃSKA                     KARAŚ OLSZANKA


KATEGORIA JUNIORÓW:

1. MAREK KWIECIŃSKI                         MAŁAPANEW OZIMEK
2. JAKUB SURMIAK                                PRUDNIK
3. DAMIAN WALIDUDA                          GRODKW
4. DIRK WIDAWSKI                               OLESNO RZEMIEŚLNIK


KATEGORIA KOBIET:

1. PATRYCJA KORCZEWSKA                 GRODKÓW
2. ANNA PIKSA                                      SKALNIK GRACZE


KATEGORIA MĘŻCZYZN:

1. WOJCIECH OSADA                           MAŁAPANEW OZIMEK
2. ANDRZEJ KRAWCZYK                       GARNIZONOWE-ZAODRZE OPOLE
3. KRZYSZTOF MAZUREK                      KRAPKOWICE OTMĘT
4. HUBERT NANKO                                MURÓW
5. MAREK ARNDT                                  MURÓW

PIĘCIOBÓJ:

1. WOJCIECH OSADA                           MAŁAPANEW OZIMEK
2. PATRYCJA KORCZEWSKA                GRODKÓW
3. ANDRZEJ KRAWCZYK                       GARNIZONOWE ZAODRZE OPOLE


NAJLEPSZY ZAWODNIK:

- MAREK KWIECIŃSKI                          MAŁAPANEW OZIMEK

 

SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW -  KRZYSZTOF HŁADIK

SĘDZIA SEKRETARZ             -   KRZYSZTOF GĄDEK

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.