10-lecie Koła PZW Krasna

Aktualności | 2019-07-11 | Publikujący: Koło PZW Krasna

10 lat minęło jak jeden dzień.Z okazji 10-lecia istnienia koło PZW w Krasnej w minioną niedzielę rozegrano zawody. W zmaganiach wzięło udział 23 zawodników (miejscowych jak i z zaprzyjaźnionych kół z całego województwa). Najlepszy tego dnia był Michał Koczaj, drugie miejsce zajął Grzegorz Polewany, a podium uzupełnił Michał Zasada. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy jubileuszowy medal. Następnie głos zabrali nasi goście: Pani Burmistrz Dorota Łukomska, członek ZarząduWojewództwa Świętokrzyskiego Mariusz Gosek, Radni Sławek ...... więcej

WĘDKARSKI DZIEŃ DZIECKA

Wędkarski dzień dziecka 2019:)w niedzielę 2 czerwca nad zalewem w Krasnej gościliśmy blisko 80 uśmiechniętych dzieciaczków:)do rywalizacji przystąpiło 42 pozostali kibicowali i pomagali:)zawody rozpoczął pokaz przygotowania zanęt naszego wspaniałego sponsora firmy PISCARI:)40 litrowy kocioł zanęty rozszedł się błyskawicznie:)pogoda dopisała rybki choć niewielkie też brały ale najważniejsze, że wszystkim dzieciaczkom nie schodził uśmiech z twarzy:)na zakończenie Burmistrz Dorota Łukomska, Radny Krzysiu Chrzan oraz zawodnicy naszego koła wręczyli każdemu ...... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA 2019

Aktualności | 2019-05-22 | Publikujący: Koło PZW Krasna

Mamy MISTRZÓW:)W minioną niedzile nad malowniczym zalewem na Krasnej odbyły się mistrzostwa naszego koła. Mimo kiepskich prognoz pogodowych na starcie stanęło 24 zawodników ( 19 seniorów, 2 kobiety i 3 juniorów). Pierwsza tura rozpoczęła się punktualnie o 8:00. Do siatek trafiały głównie "koluchy" i sporadycznie drobne płotki. Po 3 godzinach swoje sektory wygrali Kacper Dajczer i Tomek Brandenbur. Podczas drugiej tury wyszło słońce i śmiało można było się opalać. Rybką jednak się to nie spodobało ponieważ brały znacznie słabiej. ...... więcej

Puchar Burmistrza

Aktualności | 2018-07-05 | Publikujący: Koło PZW Krasna

Zarząd Koła PZW w Krasnej zaprasza na towarzyskie zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza MiG Stąporków, które odbędą się w dn.08.07.2018 na zbiorniku wodnym w Krasnej. Zbiórka zawodników o godz. 6.30 pod wiatą.... więcej

Dzień Dziecka 2018

Aktualności | 2018-06-04 | Publikujący: Koło PZW Krasna

Konkurs wędkarski z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w niedzielę 10.06.2018 r. Zbiórka o godz. 14.00 pod wiatą. Serdecznie zapraszamy dzieci do lat 14 wraz z opiekunami.... więcej

Aktualności | 2018-06-02 | Publikujący: Koło PZW Krasna

Zarząd koła informuje o zmianie terminu konkursu wędkarskiego z okazji Dnia Dziecka z 03.06 na 10.06. Za zmianę terminu przepraszamy.... więcej

Grand Prix Ziemi Koneckiej 2018

Aktualności | 2018-05-27 | Publikujący: Koło PZW Krasna

W pierwszych zawodach z cyklu Grand Prix Ziemi Koneckiej 2018 rozegranych na zbiorniku wodnym w Krasnej w dn 06.05.2018 r. startowalo 25 zawodników z kół naszego powiatu. Po wyrównanej rywalizacji zwycięzcą został Grzegorz Szczegielniak przed debiutantem w tym cyklu Robertem Milnerem oraz Piotrem Bińkowskim. Gratulujemy zwycięzcom.... więcej

W dniu 27.05.2018 roku na zbiorniku wodnym w Maleńcu zostały rozegrane drugie zawody z cyklu Grand Prix Ziemi Koneckiej w dyscyplinie spławikowej. Nasze koło reprezentowane było przez sześciu zawodników, którzy odnieśli spory sukces zajmując w klasyfikacji generalnej trzy pierwsze lokaty. Zwyciężył Mikołaj Rybicki przed Tomaszem Brandenburem i Martą Stępień. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA 2018.

Aktualności | 2018-05-13 | Publikujący: Koło PZW Krasna

W dniu 13.05.2018 r. na zbiorniku wodnym w Krasnej zostały rozegrane spławikowe Mistrzostwa Koła w kat. seniorów, kobiet i kadetów. Wzięło w nich udział 14 zawodników w tym jedna kobieta oraz jeden kadet. W dwuturowych zmaganiach przy wyrównanej stawce zawodników wśród seniorów pierwsze miejsce zajęli ex aequo Andrzej Kabała oraz Tomasz Brandenbur, trzecie miejsce wywalczył Grzegorz Gonciarz. W rywalizacji kobiet pierwsze miejsce zdobyła Marta Stępień zaś w rywalizacji kadetów zwyciężył Mikołaj Rybicki. Zwycięzcy ...... więcej

ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018

Aktualności | 2018-04-15 | Publikujący: Koło PZW Krasna

W dn. 22.04.2018 r. na zbiorniku wodnym w Krasnej odbędą sie towarzyskie zawody wędkarskie Rozpoczęcie Sezonu 2018. Zbiórka zawodników o godz. 6.00 pod wiatą wędkarską. Zawody rozegrane będą w dwóch sektorach: spławikowym i gruntowym. Serdecznie zapraszamy członków koła do uczestnictwa.... więcej