Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podsumowanie pracy z młodzieżą w Kola PZW nr 1 w Krośnie

Podsumowanie pracy z młodzieżą w Kola PZW nr 1 w Krośnie

            W sobotę 19 września na zbiorniku ,, Glinianka” w Turaszówce  odbyło się spotkanie rodziców   i młodych wędkarzy Szkółki wędkarskiej, działającej przy Kole nr 1 w Krośnie. Sezon 2014r. był bardzo  udany, więc ten nie mógł być wcale gorszy.

           Spotkanie rozpoczęło się od powitania dzieci i rodziców przez Prezesa Koła Stanisława Wróbla. Było też okazją do  podsumowania osiągnięć i pracy jaka została wykonana w 2015r. Rodzice  i opiekunowie  otrzymali dyplom z  podziękowaniem za wkład wniesiony w rozwijaniu wśród młodych wędkarzy pasji do wędkarstwa.

          Kolejnym punktem spotkania  były  zawody parami. Pogoda nie sprzyjała lecz i tak  w zawodach wzięło udział 13 par. Prawie wszyscy uczestnicy zawodów złowili  ryby. Głównym celem była jednak promocja wędkarstwa jako hobby,  które może przerodzić się w ogromną pasję, dzięki której młodzi ludzie spędzają czas wolny aktywnie.  Na spotkaniu nie zabrakło również wspólnego grillowania.

         Obyśmy w nowym sezonie łowili jeszcze większe okazy i osiągali dalsze sukcesy, których jak co roku nie brakuje. Co prawda sezon wędkarski nigdy się nie kończy, ale czy było to ostatnie spotkanie szkółki  wędkarskiej w tym roku? Czas pokaże, ale pogarszające się warunki pogodowe  nie straszne są prawdziwym wędkarzom.

ZARZĄD KOŁA NR 1 w KROŚNIE  JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ  WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • tepe Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

    solina, jakiś problem ze zrozumieniem tekstu? Zorganizuj podobną szkółkę w sowim kole, u Ciebie również wtedy będą sami swoi ....

  • solina Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    sami swoi nic dodac