Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spławikowe GPO Wrocławskiego o PUCHAR TUBERTINI 26.05.2019r. ZAWALNA !!! ZAPISY

Aktualności | 2019-05-15 | Publikujący: Kapitanat Sportowy Wrocław

Patronem i Sponsorem głównym spławikowego GPO Wrocławskiego jest firma TUBERTINIz Tarnobrzega.


Kapitanat sportowy we Wrocławiu serdecznie zaprasza wszystkich uczestników na kolejne spławikowe zawody wędkarskie GPO Wrocławskiego o PUCHAR TUBERTINI w dniu 26.05.2019r.  o godz. 7.00  - kanał Odry - ZAWALNA.

Mimo 3 - krotnego wykaszania stanowisk na zbiorniku STRADOMIA (Kapitanat Sportowy, Koło Fishing24, Koło Zacisze) rozegranie zawodów byłoby niekomfortowe. Trzcina uporczywie odrasta na 5-6 metrze od linii brzegowej. Masa trrzcin nie wyszła jeszcze spod wody. Hol ryb jest mocno utrudniony, niektóre miejsca nie nadają się w tym stanie do przeprowadzenia spławikowych zawodów wędkarskich. W załączeniu zdjęcia z ubiegłego weekendu obrazujące stan stanowisk.

 

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w zawodach do 22.05.2019r. (środa) do godziny 15.00 na adres mailowy : mareksensas@gmail.com lub TYLKO sms 723 130 642. Zawodnicy nie zapisani nie zostaną dopuszczeni do startu w zawodach!

Przyjmujemy zapisy do pojemności łowiska tj. max. 80 miejsc. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZAPISÓW!!!

Dla zwycięzców poszczególnych kategorii atrakcyjne nagrody finansowe oraz rzeczowe!!!

Na łowisku potwierdzenie obecności do godziny 6.45.

Wpisowe dla seniorów 25 zł/osoba, mapka z dojazdem w załączeniu.

 

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb wędkarz ma obowiązek utrzymać w czystości brzeg w promieniu 5 metrów od zajmowanego stanowska bez względu na stan jaki zastał przed rozpoczęciem połowu.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Trzęsicki Marek Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

    maruszeczko80

    Kapitanat Sportowy o nikim nie zapomina, może po prostu nie mieć informacji, że członkowie Koła Oleśnica oraz Milicz będą pracowali na zbiorniku przy wycince. Tak czy inaczej jako przedstawiciel Kapitanatu Sportowego dziękuję w jego imieniu za pomoc przy wycince członkom koła Oleśnica, Milicz oraz wszystkim członkom PZW , wędkarzom niezrzeszonym, osobom prywatnym i wszystkim tym osobom, które uczestniczyły przy pracach porządkowych na zbiorniku Stradomia :)

  • rusalkadiabla Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

    rusalkadiabla

    Kapitanat Sportowy zapomniał chyba o kilkunastu członkach koła Oleśnica, którzy byli obecni na każdym etapie prac porządkowych na Stradomi, wycieli i wykosili ponad 50 stanowisk :). Obecni byli też członkowie koła z Milicza. To nie złośliwie ale skoro już wymieniamy "zasłużonych" to wszystkich albo nikogo :). Pozdrawiam ciepło.