Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

KOMUNIKATY KOŁA

Zarząd koła w uzgodnieniu z Dyrektorem Domu Kultury uchwalił   termin poboru opłat za znaki na dzień 30.01.2021r godz 10.00 do 12.00 w Domu Kultury Łaziska Górne-tylne wejście do budynku-od strony parkingu w  drzwiach Domu Kultury wg następujących zasad ustalonych z p. Dyrektor: w pomieszczeniu będzią trzy osoby -prezesz ,skarbnik,i osoba wpuszczajaca. opłate będzie dokonywać jedna osoba która zostanie wpuszczona do środka Po dokonaniu opłat osoba wyjdzie i zostanie wpuszczona następna osoba ,itd aż do końca. Zgodnie z zaleceniami p. Dyrektor nie wolno grupować sie pod drzwiami, tylko rozproszyć na terenie parkingu i przyległym. Obowiazuje zachowanie  środków bezpieczeństwa-Maseczki i zachowanie odległości w kolejce -2metry oraz dezynfekcja rąk. Istnieje możliwośc opłaty dla osób które nie mogą oczekiwać na swoja kolejność: należy przygotować wypełniony rejestr połowów ,legitymację oraz gotówkę w wysokości ubiegorocznej wysokości opłaty (jeśli nie ma chęci zmian wysokośći  opłat) w foliowym woreczku - przeliczyć pieniądze w obecności osoby wpuszczającej następnie  zapakować do woreczka z legitymacją, rejestrem i numerem telefonu a potem przekazać tej osobie- kol Misztela Grzegorz TYLKO I WYŁĄCZNIE W DNIU I MIEJSCU POBORU OPŁAT A NIE W DOMU KOLEGÓW POBIERAJACYCH SKŁADKI. Odbiór odbędzie sie nastepnego dnia po kontakcie telefonicznym z Prezesem Koła.

Do wysokości kwoty widocznej na znaczkach należy doliczyć 38 zł opłaty "praca na rzecz koła( czyn)".

UWAGA!!!

W DNIU 30.01.2021 PODCZAS POBIERANIA OPLAT ZA ZNAKI BĘDĄ RÓWNIEŻ WYDAWANE PRZEZ SEKRETARZA KOŁA KARTOTEKI WSZYSTKIM CHĘTNYM KTÓRZY CHCĄ W TYM ROKU ZMIENIĆ PRZYNALEŻNOŚC DO KOŁA. KARTOTEKI BEDĄ WYDAWANE PO UPRZEDNIM OSOBISTYM WYPISANIU OŚWIADCZENIA O ZMIANIE KOŁA (druki na miejscu). OSOBISTY ODBIÓR KARTOTEKI !


 

Prosimy o przestrzeganie powyższych zasad albo Dom Kultury uniemożliwi nam dalsze terminy poboru opłat .

 

UWAGA !!!

Ustalono nowy terminarz poboru oplat za znaki oraz terminy egzaminów na karte wędkarską-patrz zakładka terminarz pobierania składek w 2021r.

 

Zarząd Koła nr 82

 

Zdjęcia z galerii