PUCHAR KAPITANATU I MISTRZOSTWA KOŁA W WĘDKARSTWIE GRUNTOWYM.

Wyniki zawodów | 2019-06-18 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 16.06.2019r zostały przeprowadzone zawody wędkarskie w dyscyplinie gruntowo - federowej o Puchar Kapitanatu Koła Legnica Miasto, oraz przeprowadzono zaległe Mistrzostwa Koła Legnica Miasto. Jezioro w Kunicach zarośnięte moczarką. Czyszczenie stanowisk wodnych. Ryba brała, humory dopisywały, pogoda super. Mistrzem Koła oraz Puchar Kapitanatu zdobył kol Krzysztof Rutkowski wynikiem 3.180 g, II miejsce przypadło kol Dariuszowi Lisińskiemu - 2.440g, III miejsce zajął kol Marcin Mielniczuk. ... więcej

PUCHAR IM. BOGDANA KONOFALA.

Wyniki zawodów | 2019-06-12 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

Dnia 09.06.2019r odbyły się zawody Klubu PIKER zaliczane do G.P. Klubu. Wędkarze walczyli o pucha im; śp Bogdana Konofala. Przed przystąpieniem do wędkowania wodery przechodziły z wędkarza na wędkarza. Czyściliśmy stanowiska z moczarki, która opanowała brzeg Kunic. Pogoda piękna, ryba brała. I miejsce i puchar zdobył kol Dariusz Lisiński - 4.260 g, złowił również największą rybę jak dotąd - karp 1.260 g, II miejsce zajął kol Krzysztof Rutkowski - 2780 g, III miejsce przypadło kol Ryszardowi Izydorczykowi. ... więcej

VII ZAWODY O PUCHAR PREZESA WPEC W LEGNICY S.A.

Wyniki zawodów | 2019-06-04 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 01.06.2019r. o godz. 8.00 nad jeziorem Tatarak w Jakuszowie odbyły się siódme już zawody wędkarskie o puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A. Organizatorem zawodów była Sekcja PZW przy WPEC w Legnicy S.A. W zawodach startowało 11 drużyn rodzinnych. Pogoda w tym roku dopisała umilając startującym zmagania. W związku z Dniem Dziecka ustalono, że kapitanami drużyn i jednocześnie beneficjantami nagród będą najmłodsi członkowie drużyn. Po emocjonujących zmaganiach Puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A. z wynikiem 3630 pkt. zdobyła drużyna Dominika ...... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE "DZIEŃ DZIECKA" - FESTYN RODZINNY.

W DNIU 02.06.2019R. KOŁO PZW LEGNICA - MIASTO ZORGANIZOWAŁO ZAWODY SPŁAWIKOWE POŁĄCZONE Z FESTYNEM RODZINNYM Z OKAZJI DNIA DZIECKA. W IMPREZIE NAD JEZIOREM KUNICKIM WZIĘŁO UDZIAŁ SIEDEMNAŚCIORO DZIECI WRAZ Z OPIEKUNAMI. ATMOSFERA BYŁA WSPANIAŁA, NA TWARZACH DZIECI WIDAĆ BYŁO WIELKIE EMOCJE KIEDY ŁOWIŁY KOLEJNE RYBKI. ORGANIZATORZY PRZYGOTOWALI RÓWNIEŻ WIELE NAGRÓD ORAZ MNÓSTWO SŁODYCZY, NAPOJI UPOMINKÓW I NIESPODZIANEK. W KATEGORII JUNIOR DO LAT 10 STARTOWAŁO 12 DZIECI: 1 MIEJSCE - PATRYK PILESZCZAK - 1425 PKT. 2 MIEJSCE - FILIP FERENSZTAIN - 645 ...... więcej

GRUNTOWE ZAWODY KLUBU PIKER.

Wyniki zawodów | 2019-05-28 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 26.05.2019r odbyły się gruntowe zawody Klubu Piker zaliczane do Grand Prix. Niestety, było nas mało ale ryba trafiała do siatek. Były dwa piękne jazie, jeden lin no i parę płotek. I miejsce zajął kol Michał Siudak - 2150g, II miejsce przypadło kol Janowi Hasiukowi, III miejsce zajął kol Dariusz Lisiński. Pogoda dopisała ale klubowicze nie.... ... więcej

MISTRZOSTWA KLUBU PIKER.

Wyniki zawodów | 2019-04-30 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 28.04.2019r odbyły się zawody w dyscyplinie gruntowej na jeziorze Koskowice. O Mistrza Klubu Piker walczyło ośmiu wędkarzy mimo zimna i wiatru, który bardzo dokuczał zawodnikom, Jednak każdy uczestnik miał rybę w siatce. Mistrzem Klubu został kol Jan H. - 2825 g, który złowił prawdziwego leszcza o wadze 990 g, Drugie miejsce zajął kol Marek Rz. - 1525 g, Trzecie miejsce zajął kol Michał S. - 1490 g. ... więcej

POSZUKIWANI CHĘTNI DO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ.

Komunikaty | 2019-04-23 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

INFORMUJEMY O NABORZE WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO AKTYWNEJ DZIAŁALNOŚCI W SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ DZIAŁAJĄCEJ PRZY KOLE PZW LEGNICA "MIASTO". WSZYSTKICH INFORMACJI UDZIELA KOMENDANT POD NUMEREM TELEFONU 697 290 072. ZAPRASZAMY. ... więcej

SPŁAWIKOWE ROZPOCZĘCIE SEZONU KOŁA PZW LEGNICA "MIASTO"

Wyniki zawodów | 2019-04-16 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 13.04.2019 r. w Kunicach odbyły się zawody spławikowe Koła Legnica –Miasto Otwarcie Sezonu 2019. Startowało 11 zawodników w tym 3 juniorów. Pogoda mroźna jak widać na załączonych fotkach. Foto. J. Waluśkiewicz ... więcej

GRUNTOWE ROZPOCZĘCIE SEZONU KOŁA PZW LEGNICA "MIASTO".

Wyniki zawodów | 2019-04-09 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

Dnia 07.04.2019 rokU Koło Legnica Miasto otworzyło sezon w dyscyplinie gruntowej. Na zawody przybyła liczna grupa wędkarzy. Został zajęty cały brzeg. Zawody otwarcia zostały zorganizowane wspólnie z Klubami: PIKER, KORMORAN oraz Sekcjami WPEC i WINKELMANN. Do wędkarskiej walki przystąpiło 21 wędkarzy w tym jedna kobieta. Pogoda dopisała, gorzej było z rybą. Sklasyfikowano 9 - ciu wędkarzy: I miejsce - Krzysztof Rutkowski - 1450g, II miejsce - Rzepka Marek - 1245g, III miejsce - Gromolak Andrzej - 850g. ... więcej

ROZPOCZĘCIE SEZONU KLUBU "PIKER".

W dniu 07.04.2019r wspólnie z wędkarzami Koła Legnica Miasto , Klub PIKER otworzył sezon wędkarski w dyscyplinie gruntowej. Przybyło 10 członków naszego Klubu, pięciu złowiło rybę byli to: I miejsce kol Krzysztof Rutkowski - 1450 g, II miejsce kol Marek Rzepka - 1245 g, III miejsce kol Michał Siudak - 755 g. ... więcej