Zawody "Zakończenie lata" Sekcji "Szczupak" - osób głuchych i niedosłyszących

Wyniki zawodów | 2016-09-21 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 17.09.2016 r. odbyły się zawody "Zakończenie lata" Sekcji "Szczupak" - osób głuchych i niedosłyszących. Pomimo jesiennej, deszczowej pogody zawodnicy dopisali, humory też. Po zawodach zorganizowano grilla. Było wesoło i sympatycznie. I miejsce zdobył kol. Malner Marcin - 6755 pkt, II miejsce zdobył kol. Głogowski Wiesław - 5510 pkt, III miejsce zdobyła kol. Urban Beata - 5400 pkt. ... więcej

Zawody między-sekcyjne w trzech kategoriach : rodzinnej, spławikowej i gruntowej - Koło Legnica "Miasto"

Wyniki zawodów | 2016-09-11 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniu 04.09.2016r. odbyły się zawody między-sekcyjne w trzech kategoriach : rodzinnej, spławikowej i gruntowej. Zawodnicy dopisali. Ze względu na wczesną porę, losowanie stanowisk odbyło się gdy się rozwidniło. W kategorii rodzinnej zwyciężyli syn i ojciec - Karol i Peweł Krzewiccy - 1770 g, w kategorii spławikowej, zwyciężył kol. Daniel Lisicki - 5660 g, w kategorii gruntowej, zwyciężył kol. Marek Krzywicki - 2340 g. ... więcej

Zmiana terminu zawodów o "Puchar Prezesa"

Aktualności | 2016-08-23 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

Informujemy, iż zmienił się termin wyjazdu na zawody o „Puchar Prezesa”. Nowy termin to 7-9.10.2016r. O szczegóły zmian można pytać pod nr tel. 662242313 u kol. Waluśkiewicza. ... więcej

Wyprawa na karpie do Gniewomierza - Sekcja WINKELMANN

Aktualności | 2016-08-16 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

Dnia 07.08.2016 r. niedzielny poranek wędkarze z WINKELMANN spotkali się na prywatnym, niewielkim stawie karpiowym w miejscowości Gniewomierz k/ Legnicy. Ze względu na ilość miejsc do wędkowania trzeba być już tam o 6 rano. 10 wędkarzy postanowiło porywalizować o największego karpia. Warunki pogodowe idealne, wędkarze łowili na spławik i na grunt; zasada była jedna złowić największą sztukę a jak docierały do nas informacje w tym roku już wyjmowano tej wody karpie czterokilowe, co do tej pory się nie zdarzało, gdyż staw co roku jest spuszczany. Pierwsza godzina ...... więcej

Ostatnie zawody z cyklu Grand Prix - Klub "PIKER"

Wyniki zawodów | 2016-08-11 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniach 6/7.08.2016 r. na jeziorze jaśkowickim, odbyły się nocne zawody gruntowe, które były ostatnimi zawodami zaliczanymi do klasyfikacji Grand Prix Klubu „PIKER” w sezonie 2016. Frekwencja dopisała. W zawodach uczestniczyło 11-stu, wędkarzy a 9-ciu udało się złowić rybę. Noc była zimna ale gwieździsta. I miejsce zajął kol. Paweł Krzewicki - 4.460 pkt, II miejsce kol. Ryszard Izydorczyk - 4.400 pkt, III miejsce kol. Zbigniew Winiarski - 4.100 pkt. Lista kwalifikacji Grand Prix została zamknięta a jej wyniki zostaną przedstawione po zawodach o ...... więcej

Zawody nocne Koskowice - Sekcja WINKELMANN

Wyniki zawodów | 2016-07-04 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

Sekcja Wędkarska WINKELMANN Legnica Kola PZW Legnica ,,Miasto’’ Dnia 02.07.2016r. na jeziorze koskowickim wędkarze z Sekcji WINKELMANN odbyli kolejne zawody nocne. Po przybyciu nad jezioro okazało się że wszystkie tablice informacyjne o zawodach a było ich trzy zostały usunięte. Pierwsze zawody nocne odbyły się w dyscyplinie spławikowej a tym razem rozegrano zawody w dyscyplinie gruntowej na dwie wędki. Ośmiu zapaleńców bez względu na warunki pogodowe przystąpiło do nocnej rywalizacji. Wietrznie, deszczowo ale rybki w pierwszych godzinach dość ...... więcej

Zawody nocne - Klub "PIKER"

Wyniki zawodów | 2016-06-30 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

W dniach 25/26.06.2016r. na jeziorze jaśkowickim, odbyły się nocne zawody Klubu Wędkarstwa Gruntowego „PIKER”. Mimo ważnego meczu w TV oraz zapowiadanej burzy frekwencja dopisała. Owszem lunęło i mocno grzmiało - twardo staliśmy na stanowiskach. Bardzo fajnie się łowiło. Woda w jeziorze ciepła, płoteczka prawie ugotowana ale brała jak szalona. Żadnej dużej ryby sama drobnica. Trafił się również rak. Pierwsze miejsce kol. Krzewicki Paweł - 3.820 g, drugie miejsce kol. Winiarski Zbigniew - 2.845 g, trzecie miejsce kol. Krzywicki Marek - 2.500 ...... więcej

Zawody nocne - Sekcja WINKELMANN

Wyniki zawodów | 2016-06-22 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

Sekcja Wędkarska WINKELMANN Legnica Koła PZW Legnica ,,Miasto’’ Dnia 18.06.2016r. na jeziorze koskowickim, wędkarze z Sekcji WINKELMANN odbyli pierwsze zawody nocne. Jeszcze przed samymi zawodami prze nasz teren przeszła niezła ulewa połączona z silnym wiatrem ale jak na zamówienie na nasze zawody pogoda się wyklarowała i zrobiło się idealnie. Już od pierwszych minut rybki lądowały w siatkach, choć wielkość ich daje wiele do życzenia. Najlepszy wynik osiągnął Krzysztof Grymowicz jego łączna waga to 9,400 kg. Drugie miejsce z wynikiem 5,400 ...... więcej

Sekcja WINKELMANN - kolejne zawody morskie z cyklu Grand Prix

Wyniki zawodów | 2016-06-15 | Publikujący: Koło PZW Nr 14 Legnica "MIASTO"

Sekcja Wędkarska WINKELMANN Legnica Koła PZW Legnica ,,Miasto’’ Dnia 11.06.2016r. wędkarze z Sekcji WINKELMANN odbyli kolejne zawody morskie z cyklu Grand Prix. 16 osób wyruszyło w rejs 15 godzinny na kutrze Zuza. Udaliśmy się w miejsce gdzie trzy tygodnie temu połapaliśmy dorszyki. Po 5 godzinach rejsu nadszedł czas na łapanie, pogoda dobra. Pierwsze napłynięcie i nic może kilka sztuk ląduje na kutrze. Są z nami osoby dla których jest to pierwszy rejs w tym roku. Drugie napłynięcie sytuacja się powtarza rybek jak na lekarstwo. Szyper ...... więcej

Zawody Klubu Wędkarstwa Gruntowego "PIKER"

W dniu 12.06.2016r. w Kunicach, odbyły się zawody wędkarskie Klubu Wędkarstwa Gruntowego „PIKER”. Rozpoczynjący się sezon urlopowy sprawił, że zawodników nie było zbyt wielu ale piękna pogoda i wspaniała atmosfera, pozwoliła na przeprowadzenie zawodów z humorem i uśmiechem. I miejsce zajął kol Marek Krzywicki - 3.070 g. II miejsce zajął kol Zbigniew Winiarski - 3.010 g. III miejsce zajął kol Wiesław Głogowski - 1.710 g. ... więcej